19 episodes

Krepsinis.net podcastas „Iš eilutės“ pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys.

Iš eilutės Krepsinis.net

  • Basketball

Krepsinis.net podcastas „Iš eilutės“ pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys.

  Iš eilutės su E.Šeškumi: Vasaros lyga, žaidimas be žiūrovų Taivane ir Kinijos svajonė

  Iš eilutės su E.Šeškumi: Vasaros lyga, žaidimas be žiūrovų Taivane ir Kinijos svajonė

  Krepsinis.net podcastas „Iš eilutės“ pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius, „Pralauž vieną šaltą“ veidas ir balsas Airidas Jankus bei portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.Devynioliktoje laidoje T.Kubilius ir E.Pulkovskis kalbino ką tik iš Taivano grįžusį ir sezoną užbaigusį Edviną Šeškų.„Sezono gale netekome vieno iš užsieniečių, kuris turėjo vykti namo. Nepaisant to, pusfinalio serijoje sužaidėme dar visai neblogai“, – apie sezono pabaigą Taivane prisiminė E.Šeškus.Iš Prienų kilęs žaidėjas užsiminė, kad yra gavęs pasiūlymą žaisti vasarą vyksiančiose pirmenybėse Lietuvoje, tačiau kol kas sprendimo dar nėra priėmęs.„Prioritetas kol kas susirasti komandą kitam sezonui. Yra daug įvairių variantų, galbūt atsiras vėl galimybė išvykti į Kiniją. Nesinori prižadėti, kad žaisiu ir vėliau pavesti“, – pasakojo krepšininkas.Podcasto įrašus galite rasti jums patogiose platformose – „Podbean“, „Spotify“ bei „Apple Podcasts“. Laidos įrašą galite atsisiųsti ir į savo telefoną ar kompiuterį, kad jų galėtumėte klausyti sau patogiu laiku. „Iš eilutės“ podcastas taip pat pasiekiamas ir „YouTube“ platformoje.Prenumeruokite Krepsinis.net „Youtube“ kanalą ir viską pamatykite pirmieji.– Karantinas Lietuvoje ir sudėtinga kelionė iš Taivano (00:40);– Sudėtinga sezono pabaiga (03:20);– Nutrauktas LKL sezonas (13:00);– Pasiūlymas žaisti Vasaros lygoje (17:10);– „Cbet“ veidas be V.Šeškaus (21:20);– „Ryto“ talentų perspektyvos (23:50);– FIBA Čempionų lygos ir Europos taurės skirtumai (33:10);– V.Šeškaus treniruočių specifika (42:40)

  • 52 min
  „Iš eilutės“ su M.Echodu

  „Iš eilutės“ su M.Echodu

  Krepsinis.net podcastas „Iš eilutės“ pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius bei portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.Aštuonioliktojoje laidoje T.Kubilius ir E.Pulkovskis kalbino Vilniaus „Ryto“ klube 3 pastaruosius sezonus rungtyniavusį ir dabar laisvuoju agentu tapusį Martyną Echodą.Podcasto įrašus galite rasti jums patogiose platformose – „Podbean“, „Spotify“ bei „Apple Podcasts“. Laidos įrašą galite atsisiųsti ir į savo telefoną ar kompiuterį, kad jų galėtumėte klausyti sau patogiu laiku. „Iš eilutės“ podcastas taip pat pasiekiamas ir „YouTube“ platformoje.Prenumeruokite Krepsinis.net „Youtube“ kanalą ir viską pamatykite pirmieji.– Sustabdytas LKL čempionatas (00:40);– Patirta trauma ir dabartinė savijauta (03:20);– Įsimintiniausios akimirkos atstovaujant „Rytui“ (05:30);– Dainiaus Adomaičio ir Rimo Kurtinaičio skirtumai (07:00);– Pasiūlymai šio sezono metu bei Tel Avivo „Maccabi“ dėmesys (08:50);– Perėjimas iš Kauno „Žalgirio“ sistemos į „Rytą“ (10:30);– Dviprasmiškas sezonas „Šiauliuose“  (12:49);– Besikeitę „Ryto“ legionieriai (17:30);– Tėčio vaidmuo karjeroje (21:19);– Pirmieji jaunystės vakarėliai (22:30);– Blaškymasis per pozicijas (27:30);– Individualus darbas (30:30);– Pajėgiausi oponentai ir dvikovos su P.Jankūnu bei Ž.Skuču  (33:20);– Vasarą laukiantis sprendimas (37:30);– Pirmieji žingsniai rinktinėje (39:30);– Hipotetiniai klausimai (43:19);

  • 49 min
  „Iš eilutės“ su G.Radzevičiumi

  „Iš eilutės“ su G.Radzevičiumi

  Krepsinis.net podcastas „Iš eilutės“ pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius bei portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.Septynioliktoje laidoje T.Kubilius ir E.Pulkovskis kalbino Utenos „Juventus“ žaidėją Gytį Radzevčių, su kuriuo pakalbėjo apie sprendimą nutraukti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) bei jo paties proveržio sezoną.Podcasto įrašus galite rasti jums patogiose platformose – „Podbean“, „Spotify“ bei „Apple Podcasts“. Laidos įrašą galite atsisiųsti ir į savo telefoną ar kompiuterį, kad jų galėtumėte klausyti sau patogiu laiku. „Iš eilutės“ podcastas taip pat pasiekiamas ir „YouTube“ platformoje.Prenumeruokite Krepsinis.net „Youtube“ kanalą ir viską pamatykite pirmieji.– Sustabdytas LKL čempionatas (00:40);– Finansinės kontraktų nutraukimo sąlygos (02:50);– Žaidėjų asociacijos steigimas Lietuvoje (04:45);– Galimybės likti Utenoje dar bent sezonui (07:50);– Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio serija su Vilniaus „Rytu“ (11:30);– Perėjimas iš Šakių „Vyčio“ į „Juventus“ (13:40);– Žydrūno Urbono faktorius Utenoje (14:39);– Vėlyvas brendimas ir žaidimas mėgėjų lygose(18:30);– Fantastiškas „Vyčio“ sezonas su liūdna pabaiga (21:55);– Savybės, kurias labiausiai norėtų patobulinti (26:40);– Laisvalaikis Utenoje (29:45);– Hipotetiniai klausimai (33:30);

  • 38 min
  „Iš eilutės“ su M.Blaževičiumi

  „Iš eilutės“ su M.Blaževičiumi

  Krepsinis.net podcastas „Iš eilutės“ pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius bei portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.Šešioliktoje laidoje T.Kubilius ir E.Pulkovskis kalbino Vilniaus „Ryto“ žaidėją Mareką Blaževičių, su kuriuo pakalbėjo apie Vilniaus klubo sezoną, atmestą „Žalgirio“ pasiūlymą bei ateities perspektyvas.Podcasto įrašus galite rasti jums patogiose platformose – „Podbean“, „Spotify“ bei „Apple Podcasts“. Laidos įrašą galite atsisiųsti ir į savo telefoną ar kompiuterį, kad jų galėtumėte klausyti sau patogiu laiku. „Iš eilutės“ podcastas taip pat pasiekiamas ir „YouTube“ platformoje.Prenumeruokite Krepsinis.net „Youtube“ kanalą ir viską pamatykite pirmieji– Pažymys „Rytui“ už sezoną Europos taurės varžybose (00:30);– Darbas su Dainiumi Adomaičiu (02:29);– Operacija bei reabilitacija po jos (04:45);– Perėjimas į vyrų krepšinį (07:50);– Vasarą laukiantis sprendimas (12:00);– Atmestas „Žalgirio“ pasiūlymas (14:10);– Kas atviliojo į „Rytą“?  (15:10);– Kiek žaidėjai seka „Ryto“ vadovybės nesutarimus (17:20);– Laisvalaikis ir mokslų svarba (19:00);– Incidentai su Žygimantu Skuču ir Pauliumi Jankūnu (21:30);– Labiausiai įstrigę „Ryto“ žaidėjai (24:05);– Vasaros planai (29:20);– Individualus darbas su Artūru Javtoku (30:30);– Hipotetiniai klausimai (36:00).

  • 40 min
  „Iš eilutės“ su G.Petrausku

  „Iš eilutės“ su G.Petrausku

  Krepsinis.net podcastas „Iš eilutės“ pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius bei portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.Penkioliktojoje laidoje T.Kubilius ir E.Pulkovskis kalbino Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ vyriausiąjį trenerį Gediminą Petrauską, su kuriuo pakalbėjo apie klubo pakilimus ir nuopuolius bei su kokiomis problemomis susiduriama, renkantis legionierius.Podcasto įrašus galite rasti jums patogiose platformose – „Podbean“, „Spotify“ bei „Apple Podcasts“. Laidos įrašą galite atsisiųsti ir į savo telefoną ar kompiuterį, kad jų galėtumėte klausyti sau patogiu laiku. „Iš eilutės“ podcastas taip pat pasiekiamas ir „YouTube“ platformoje.– Trijų savaičių pertrauka: pliusai ir minusai (01:30);– Pokyčiai „Pieno žvaigždžių“ priekinėje linijoje (02:20);– Malcolmo Granto atleidimo priežastys (09:15);– Kiek klubui kainuoja pokyčiai sudėtyje jau sezono metu (14:35);– Kaip vyksta naujų žaidėjų paieška (16:40);– Emmanuelio Omogbo nuotykiai Pasvalyje (22:10);– Darbas su Tomu Lekūnu ir Žygimantu Skuču (26:20);– Noras padirbti asistentu (33:10);– Darbo vietos saugumas ir kas nepavyko sezono pradžioje (35:55);– Ką gali pasiūlyti gyvenimas Pasvalyje (41:30)– Deivido Sirvydžio perspektyvos (44:30);– Stažuotės Los Andželo „Clippers“ klube (46:05);– Artėjantis Europos jaunimo iki 20 metų čempionatas (47:50);– Trukdžiai išvysti Roką Jokubaitį ir Deividą Sirvydį jaunimo rinktinėje (49:10);– Rubrika „vienas iš dviejų“ (56:35).

  • 1 hr 1 min
  „Iš eilutės“ su E.Skersiu

  „Iš eilutės“ su E.Skersiu

  Krepsinis.net podcastas „Iš eilutės“ pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius bei portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.Keturioliktojoje laidoje T.Kubilius ir E.Pulkovskis kalbino Utenos „Juventus“ direktorių Eimantą Skersį, su kuriuo pakalbėjo apie daug diskusijų sukėlusias rungtynes su „Rytu“, aptarė pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria ekipa bei prisiminė darbo portale Krepsinis.net laikus.Podcasto įrašus galite rasti jums patogiose platformose – „Podbean“, „Spotify“ bei „Apple Podcasts“. Laidos įrašą galite atsisiųsti ir į savo telefoną ar kompiuterį, kad jų galėtumėte klausyti sau patogiu laiku. „Iš eilutės“ podcastas taip pat pasiekiamas ir „YouTube.com“ platformoje.Darbas Krepsinis.net ir perėjimas į „Juventus“ organizaciją (01:30);Atgarsiai iš rungtynių su Vilniaus „Rytu“ bei „Facebook“ įrašai (08:10);„Teisėjo švilpuko“ rubrikos aptarimas (11:15);Įvykęs Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalo ketvertas (14:05);Laukiančios rungtynės su „Rytu“ bei marketinginiai triukai (15:35);Dainiaus Adomaičio pasisakymai apie Žygimantą Skučą (19:00);Prie skambiausių klubo pergalių prisidėjusi pirtis šalia Utenos (21:00);Linksmiausios istorijos su ekipos legionieriais (24:50);Politikos prieskonis krepšinyje (29:00);Žydrūno Urbono figūra (33:50);Žaidimo tarptautiniuose turnyruose pliusai ir minusai (35:10);Gyčio Radzevičiaus proveržio sezonas (40:35)Galima Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) plėtra (43:50);Taurės varžybų formato galimi variantai (45:45);„Betsafe-LKL“ reguliaraus sezono 4 ratų sistemos pliusai ir minusai (51:20);Galimai ketvirtfinalyje laukianti kova su Klaipėdos „Neptūnu“;Iš kur gimė priešprieša su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (55:00).

  • 58 min

Top Podcasts In Basketball

Listeners Also Subscribed To