13 episodes

Autentiskas sarunas garāžā par moču tēmām. Par ko tieši? Nevaram prognozēt. Kā dzīvē. Patīk - pieseko. Nepatīk - a nu ka....

OUTDURO Garāžas Sarunas Egīls Šēfers

  • Leisure

Autentiskas sarunas garāžā par moču tēmām. Par ko tieši? Nevaram prognozēt. Kā dzīvē. Patīk - pieseko. Nepatīk - a nu ka....

  S2E4 Riepas, riepu labošana takās, sezonas atklāšana un citas aktualitātes - Agris Kļaviņš

  S2E4 Riepas, riepu labošana takās, sezonas atklāšana un citas aktualitātes - Agris Kļaviņš

  Sākumā Kārlis pastāsta par savu jauno braucamo, Rihards par savu brasliņu projektu, kurš jau atrodams te- ej.uz/braslini , bet Egīls dalās spilgtākajos iespaidos no pagājušās nedēļas Sardīnijas ceļojuma.

  Tomēr galvenais uzsvars šoreiz uz 30. aprīļa sezonas atklāšanas pasākumu! Raidījuma viesis Agris Kļaviņš a.k.a Adventure Forest Rider stāsta par to, kas gaidāms, kādi pārsteigumi un kādas trases, kam domāts un kāpēc pasākumi ir tik forši un mums tajos gribas peidalīties!
  Tiekam arī līdz klausītāju jautājumiem par riepu izvēli, to lāpīšanu ceļos un neceļos un arī par to, vai braukt vienatnē ir droši. Mums patīk klausītāju jautājumi, tāpēc pašās beigās, protams, izloze dāvanai no mūsu draugiem Mil-Coffee. Kurš no jautātājiem saņēma dāvanu? Klausies, uzzināsi!

  outduro.lv/radio

  • 1 hr 2 min
  S2E3 Šoreiz tikai un vienīgi par moču lietām ar Sandiju Māliņu

  S2E3 Šoreiz tikai un vienīgi par moču lietām ar Sandiju Māliņu

  Arvien augošajai jenotu brigādei šoreiz piepulcējas "Rallija Sandijs" jeb Sandijs Māliņš. Dabiski, pēc bezakunīgas nākamā rallija treniņa un pasākuma reklāmas seko normālas garāžas sarunas.

  Rallijs ir viena piņķerīga navigēšana, tāpēc, klausītāju jautājumu pamudināti, turpinām šo tēmu - pēc kādām kartēm un ierīcēm braucam takās.

  Pa vienam otram vārdam arī tiek Egīla Horvātijas februāra Horvātijas braucienam un Lūša jaunajai ķiverei.

  Dabīgi, pildām solījumu klausītājiem un izlozējam arī 25 EUR vērto Moto Picas kuponu! Bet tiem, kas klausīsies līdz beigām, bonusā būs Sandija stāsts par moto triālu.
  outduro.lv

  • 48 min
  S2E2 Stājamies Zemessardzē?

  S2E2 Stājamies Zemessardzē?

  Otrajā sezonas raidījumā sveicam ciemiņu Purvu Jāni no motogames.lv un izlozējam balvu - kafiju no mil-coffee.eu un OUTDURO krūzīti, piesakām nākamo balvu - dāvanu kuponu 25 EUR vērtībā no motopica.lv kādam no mūsu nākamajiem aktīvajiem sekotājiem un jautājumu iesūtītājiem.

  Bet šoreiz gan vēl neķērāmies nedz pie riepu, somu, kastu, karšu un piedzīvojumu apspriešanas. To citā reizē. Šoreiz mums visiem sirds pilna ar to murgu, kas notiek Ukrainā.

  Dusmas mijas ar izmisumu un kopīgi cenšamies saprast, kas ir tas prātīgākais, ko mēs varam darīt. Ko tādu, kas tiešām ir lietderīgi un tiešām var agresoru apturēt. Mums nekas prātīgāks par stāšanos Zemessardzē nenāk prātā.

  Tad nu uzklausi pieredzi un argumentus no OUTDURO pieredzējušajiem zemessargiem un nāc pulkā.  #Esi Zemessargs. esizemessargs.lv

  Jautājumus un ieteikumus tēmām sūti mums outduro.com/lv/radio, Facebook vai Instagram.

  • 48 min
  S2E1 Kas notiek garāžā?

  S2E1 Kas notiek garāžā?

  Pēc desmit pirmajiem raidījumiem nolēmām šo to pamainīt. Esam uzsākuši jaunas gaitas paši savā OUTDURO klubiņā un šo otro sezonu veidosim kā Garāžas sarunas.

  Par dažādām motociklu tēmām. No ceļošanas līdz labošanai, visu, kas nāks prātā un kas būs uz sirds. Raidījumi nebūs strikti plānoti un centīsimies sarunu uzturēt pēc iespējas autentiskāku.

  Tā, kā garāžā arī runājam, tāpēc neapvainojies, ja šad tad dzirdēsi kādu rupjāku vārdu, kādu sasistu trauku vai citus trokšņus.

  Pirmajā sarunā - iesildāmies ar vispārīgām sarunām par talismaniem, uzlīmēm un ziemas braukšanu vai nebraukšanu, pieskaramies nedaudz apkopes lietām, ko labi būtu tagad pirms aktīvākas sezonas izdarīt, bet neviļus saruna ved pie tālākiem ceļojuma plāniem un sapņiem.

  Beigās - tāds pretrunīgāks temats - elektro motocikli. Ko par to domājām? Kāds sanācis pirmais raidījums - klausies, uzzināsi.

  outduro.lv

  • 44 min
  apLatvija - Rihards Grunte un Lelde Peleģe-Vēvere

  apLatvija - Rihards Grunte un Lelde Peleģe-Vēvere

  apPasaules Moto piedzīvojumu radio pirmās sezonas noslēgumā Rihards Grunte no Outduro kopā ar Leldi Peleģi-Vēveri no Motomeitenēm dalās savos iespaidos par neseno 2700 km garo apLatvijas braucienu. Kas piedzīvots, kas nogaršots, kas nosvinēts! Fonā dzirdama moto brāļu rosīšanās Xplore rallija 2. posma finiša ballē. Vasara takās aicina arī mūs, tāpēc dodamies ceļojumos un tiekames rudenī jau 2. sezonā!

  Raidījuma video meklē mūsu YouTube kanālā.
  appasaule.lv/radio

  • 56 min
  XPLORE Rally: Sandijs Māliņš un Jānis Purvs

  XPLORE Rally: Sandijs Māliņš un Jānis Purvs

  Pāris nedēļas pirms XPLORE RALLY 2. posma tiekamies ar Latvijas redzamākajiem moto rallija organizētājiem Sandiju Māliņu un Jāni Purvu. Uzzinām par šo braucēju moto stāstiem un līdzšinējiem moto piedzīvojumiem, kas veduši līdz šī brīža kulminācijai - Xplore moto rallija maršrutu izveidei un pasākumu rīkošanai.  Lai runa ir par lietu, raidījuma vadītājs Egīls Šēfers pats sēžas uz Sandija Māliņa rallija moča un pirmo reizi izmēģina braukt pēc leģendas Milzkalnes Moto Games rallija takās. 

  Raidījuma video meklē mūsu YouTube kanālā.
  appasaule.lv/radio

  • 45 min

Top Podcasts In Leisure

Critical Role
NPR
Screenwave Media
Clutterbug™
Jenna Palek
Si Robertson & Justin Martin

You Might Also Like