Talkshop - Mów po Angielsku

Jak powiedzieć „nie rozumiem” po angielsku? Przestań mówić "I don't understand"! #29

Każdy z nas przeżył ten moment grozy: zagraniczny klient mówi przez bite pięć minut, a Ty w połowie jego wypowiedzi uświadamiasz sobie, że kompletnie zgubiłeś wątek. Pierwszy impuls? Użyć starego, dobrego szkolnego „I don't understand”. Problem w tym, że w świecie biznesu to zdanie brzmi dość twardo, ucina dyskusję i często stawia nas w nieprofesjonalnym świetle. Jak zasygnalizować brak zrozumienia, zachowując przy tym pełen autorytet i twarz eksperta? W 29 odcinku podcastu Talkshop dajemy Ci dyplomatyczne koła ratunkowe, abyś umiał wybrnąć z trudnej sytuacji na spotkaniu 🎙️✨

👉 TRANSKRYPT:
https://asap.waw.pl/jak-powiedziec-nie-rozumiem-po-angielsku-29/

Become a supporter of this podcast: https://www.spreaker.com/podcast/talkshop-mow-po-angielsku--4904866/support.

---
🚀 Sprawdź moje kursy
https://asap.waw.pl/kursy-angielskiego-online/

✉️ Napisz do mnie:
https://asap.waw.pl/kontakt/

🌐 Ucz się z Talkshop i Asystentem AI
https://asap.waw.pl/podcast-talkshop/