9 episodes

Figūrai, grožiui ir gerai savijautai skirtas portalas www.kikifit.lt pristato KIKI Radio, kuriame - atviri, nuoširdūs ir informatyvūs pokalbiai apie tai, kaip jaustis geriau savo kūne - vieninteliuose savo namuose.

KIKI Radio KIKIFIT.LT

  • Health & Fitness

Figūrai, grožiui ir gerai savijautai skirtas portalas www.kikifit.lt pristato KIKI Radio, kuriame - atviri, nuoširdūs ir informatyvūs pokalbiai apie tai, kaip jaustis geriau savo kūne - vieninteliuose savo namuose.

  Pokalbis su Dr. Keto Juozu Jankausku: Ketogeninė mityba - daugiau nei (ne)lengvas būdas sulieknėti

  Pokalbis su Dr. Keto Juozu Jankausku: Ketogeninė mityba - daugiau nei (ne)lengvas būdas sulieknėti

  Ketogeninė mityba užsienio žiniasklaidoje linksniuojama jau bemaž penkis metus, o į Lietuvą šis bumas atkeliavo tik visai neseniai. Ketogeninė mityba labai įdomi ir www.kikifit.lt skaitytojams, tad šįkart norėjome apie tai sužinoti dar daugiau ir pasiklausyti patirties specialisto, kuris taip valgo jau ne vienerius metus. Studijoje - Dr. Keto prisistatantis Juozas Jankauskas. Jis - sporto medicinos gydytojas, kuris pats jau keli metai laikosi šios mitybos plano.
   
  Mūsų organizmas toks sudėtingas, bet tuo pačiu metu ir perprantamas. Su Juozu kalbamės apie tai, kaip jis veikia, kaip jį pergudrauti ir priversti veikti kitaip nei kūnas yra įpratęs.
  Taigi, klausome - kodėl laikantis šio plano taip gerai ir gražiai krenta svoris? Kas ta ketozė? Ką valgyti, o ko nevalgyti? Kas vyksta su mūsų organizmu? Kokie šalutiniai šios mitybos efektai ir kaip su jais kovoti? Su kuo dar galima derinti keto, kad pasiektumėte geresnių rezultatų? Na, žodžiu, jeigu jums įdomios dietos ir įdomi keto tema - greičiau spauskite mygtuką “Play”.
   
  Sek mus:
  FB @kikifit.lt
  INSTA @kikifit.lt

  • 1 hr 17 min
  Andrius Osadčis: Visa tiesa apie kanapes

  Andrius Osadčis: Visa tiesa apie kanapes

  Kontraversiškosios kanapės garbei Lietuvoje turime dvi šventes. Pirmoji - tai Užgavėnės, kuriose Kanapinis simbolizuoja pavasario pradžią, o antroji vyko ką tik - šį savaitgalį. Tai - Vilniuje vykusi Kanapių kultūros diena. Vakaruose įvairiems kanapių produktams skiriama vis daugiau dėmesio, kanapių produktai po truputį legalizuojami ne tik medicininiam, bet ir rekreaciniam naudojimui. Tuo tarpu Lietuvoje kanapės, rodos, vis griežčiau ribojamos ir pokalbis šia tema - tai tabu. Dėl to naujam KIKI Radio pokalbiui pasikvietėme neoficialų kanapių ambasadorių Lietuvoje Andrių Osadčį. Jis jau dešimtmetį Lietuvoje skleidžia kanapių kultūrą, šia tema šviečia politikus ir kiekvieną, kam tik įdomu daugiau sužinoti apie šį augalą. Andrius taip pat yra Socialinio kanapių klubo įkūrėjas, kurį galite sutikti jo įkurtoje, Kanapinėje krautuvėlėje - pirmoje mūsų šalies parduotuvėje, skirtoje atrasti pačius įvairiausius legalius produktus su kanapėmis. Pokalbyje su Andriumi pabandėme geriau suprasti, kas sieja ir kas skiria kanapių sėklas, augalus, suktinę ir vėžio gydymui skirtus produktus. Šis pokalbis toli gražu ne apie svaiginimąsį, o apie universaliai pritaikomą augalą. Ar žinojote, kad iš kanapių galima statyti ir namus? Jeigu jums patiks - būtinai KIKI Radio pasidalinkite ir su draugais.
  Kas yra KIKI Radio? Figūrai, grožiui ir gerai savijautai skirtas portalas www.kikifit.lt pristato KIKI Radio, kuriame - atviri, nuoširdūs ir informatyvūs pokalbiai apie tai, kaip jaustis geriau savo kūne - vieninteliuose savo namuose. Kad naujausi įrašai visada pasiektų jūsų ausis, prenumeruokite mūsų kanalą. KIKI Radio galite klausytis: iPodcasts, Spotify, Youtube.

  • 1 hr 2 min
  Alanas Dzeranovas: "Save reikia nuolat išmesti iš komforto zonos ir kelti sau vis naujus iššūkius"

  Alanas Dzeranovas: "Save reikia nuolat išmesti iš komforto zonos ir kelti sau vis naujus iššūkius"

  Šiame podcaste – motyvuojantis pokalbis su treneriu Alanu Dzeranovu. Nuoširdžiai pasikalbėjome apie sąmoningumą ir tobulėjimą kaskart metant sau vis didesnius iššūkius. Mes įsikvėpeme, tad tikime, kad ir jūs paklausę tikrai įsikvėpsite geresniam rytojui!
  Alaną galite žinoti kaip sporto judėjimo “Už 7 marių” bendrąįkūrėją bei LRT PLIUS laidos “Į Sveikatą” vedėją. Alanas - žmogus, kuris visiškai atsisakė svaigalų ir savo sveiku bei sąmoningu pavyzdžiu kasdien įkvepia vis didesnį ratą žmonių.
  www.kikifit.ltFB @kikifit.ltIG @kikifit.lt

  • 1 hr 12 min
  Sarani Vilionytė: Apie tantrą seksą bei vyro ir moters santykius

  Sarani Vilionytė: Apie tantrą seksą bei vyro ir moters santykius

  Ką žinote apie tantrą? Apie tantrinį seksą yra girdėjęs ne vienas, tačiau ir tai - labai menkai. Šiems intriguojantiems mitams išsklaidyti į “Kiki Radio” podcastą pakvietėme tantros mokytoją, meditacijų centro “Meilės kelias” įkūrėją Danutę Sarani Vilionytę. Šiame pokalbyje sužinosite: - kas tas tantrinis mokymas; - kodėl seksualumas yra toks svarbus tantros mokyme; - kokią didžiausią santykių klaidą daro santykius kuriantys moterys ir vyrai; - kokie yra tantrinė moteris, vyras ir mama; - kodėl svarbu priimti visus savo jausmus - ne tik meilę, bet ir pyktį ar pavydą. Tai - tik keletas temų, kurias palietėme šio pokalbio metu. Geriau pažinti tantros pasaulį rekomenduojame kiekvienam - o ypač tiems, kurie žino, kad save ir savo poreikius dažnai pamiršta pastatyti į pirmąją vietą. Jeigu jums patiks - būtinai KIKI Radio pasidalinkite ir su draugais. Kas yra KIKI Radio? Figūrai, grožiui ir gerai savijautai skirtas portalas www.kikifit.lt pristato KIKI Radio, kuriame - atviri, nuoširdūs ir informatyvūs pokalbiai apie tai, kaip jaustis geriau savo kūne - vieninteliuose savo namuose. Kad naujausi įrašai visada pasiektų jūsų ausis, prenumeruokite mūsų kanalą. KIKI Radio galite klausytis: Spotify, Youtube, iPodcasts.

  • 1 hr 17 min
  Tomas Michnevičius: "Kai kerti finišo liniją apima emocijos, kurių neįmanoma nupasakoti, reikia tai pačiam patirti"

  Tomas Michnevičius: "Kai kerti finišo liniją apima emocijos, kurių neįmanoma nupasakoti, reikia tai pačiam patirti"

  Šiandien KIKI Radio jus kviečia klausytis pokalbio apie eilinio žmogaus neeilinę motyvaciją. Kalbėjomės su Tomu Michnevičiumi - buvusiu profesionaliu krepšininku, kuris ką tik sudalyvavo savo pirmosiose “Iron Man” varžybose Dubajuje. 2 km nuplaukęs, 90 km nuvažiavęs dviračiu ir dar 21 km nubėgęs Tomas į daugelį savo sporto pasiekimų leidosi labai avantiūristiškai ir nors tokie ekstremalūs iššūkiai tiks tik nedaug kam, pasimokyti iš Tomo tikrai yra ką. Čia kalbamės apie jo kantrias treniruotes ir motyvaciją, apie tai, kad kartais tiesiog reikia pakentėti ir nepasiduoti, kai yra sunku. Aptariame ir mitybą - Tomas yra vegetaras, patvirtinantis, kad nėra tik vieno teisingo mitybos būdo. Rekomenduojame - jums tikrai tikrai patiks!
  Kas yra KIKI Radio? Figūrai, grožiui ir gerai savijautai skirtas portalas www.kikifit.lt pristato KIKI Radio, kuriame - atviri, nuoširdūs ir informatyvūs pokalbiai apie tai, kaip jaustis geriau savo kūne - vieninteliuose savo namuose. Kad naujausi įrašai visada pasiektų jūsų ausis, prenumeruokite mūsų kanalą. KIKI Radio galite klausytis: Spotify, Youtube, iPodcasts.

  • 57 min
  Indrė Stonkuvienė: "Bandžiau pasikeisti, bet supratau, kad visiems neįtiksiu ir neturiu įtikti"

  Indrė Stonkuvienė: "Bandžiau pasikeisti, bet supratau, kad visiems neįtiksiu ir neturiu įtikti"

  Figūrai, grožiui ir gerai savijautai skirtas portalas www.kikifit.lt pristato KIKI Radio, kuriame - atviri, nuoširdūs ir informatyvūs pokalbiai apie tai, kaip jaustis geriau savo kūne - vieninteliuose savo namuose. Pirmajam pokalbiui pasikvietėme viena ryškiausių moterų Lietuvos pramogų pasaulyje - Indrę Stonkuvienę. Mums Indrė patinka, nes ji nevynioja žodžių į vatą ir parodo, kad ji - tokia pati kaip ir visos kitos. Tuo tarpu pati Indrė sako, kad kai jai buvo sunku, kai kamavo pogimdyvinė depresija, būtent nepažįstamos moterys, kurios identifikavosi su Indrės kuriamais juokingais #Moterųpasaulyje vaizdeliais, buvo vienas iš ženklų, parodžiusių, kad Indrė eina teisingu keliu. Kviečiame į draugišką pokalbį su Indre, kuriame ji pasakoja, kad tikrasis moterų pasaulis yra visa tai, ką į savo gyvenimą norime įsileisti pačios. Tebūnie tai mažas priminimas, kad jeigu tai mūsų netenkina, mūsų pasaulyje to gali ir nebūti. Jautriai, garsiai, su ašaromis ir su keiksmažodžiais - taip, kaip mes, moterys, ir mėgstame.
  Kad naujausi įrašai visada pasiektų jūsų ausis, prenumeruokite mūsų kanalą. KIKI Radio galite klausytis: Spotify, iPodcasts, Youtube.

  • 1 hr 10 min

Top Podcasts In Health & Fitness

Listeners Also Subscribed To