
4 episodes

korpo.live Piotr Klonowski
-
- Technology
Podcast o tym jak żyć w IT. Tematyka skupiona wokół rozwoju, dobrych praktyk i technologii. Prezentowane treści poparte są doświadczeniem gości i moim.
-
#003 Senior i co dalej? Jakie są możliwości rozwoju po osiągnięciu poziomu seniorskiego. | korpo.live
Odcinek #003 odpowiada na pytanie które zadaje sobie wiele osób - zarówno seniorzy którzy na swoim stanowisku spędzili już jakiś czas i czują że pora iść dalej jak i ci świeżo upieczeni, którzy już myślą jaki kierunek rozwoju obrać w perspektywie czasu.
Możliwości jest kilka: od pozostania na ścieżce technicznej do totalnego jej opuszczenia cały czas korzystając ze zdobytej wcześniej cennej wiedzy.
Zachęcam do subskrypcji lajkowania podcastu, gdziekolwiek go słuchasz - pomaga mi to w dotarciu z podcastem do szerszego grona osób! ;)
Do zobaczenia na http://korpo.live/3 -
#002 B2B vs UOP, czyli Kontrakt czy Umowa o Pracę - co wybrać? | korpo.live
W podkaście #002 przybliżam odpowiedź na pytanie które zadaje sobie wiele osób, zmieniając pracę.
Jaką formę zatrudnienia wybrać? B2B czy umowa o pracę?
Nie odpowiem co się bardziej opłaca bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zamiast tego pokażę plusy i minusy obydwu rozwiązań, wybór zostawiając Tobie.
Do zobaczenia na http://korpo.live -
#001 Jak dobrze zacząć karierę w IT? | korpo.live
Pierwszy odcinek podcastu korpo.live inspirowany rozmowami z kandydatami podczas jednej z konferencji.
Tematem odcinka jest: Jak zacząć karierę w IT?
Jak zwiększyć swoje szanse w drodze do pierwszej pracy lub stażu?
Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze firmy?
Co jest ważne patrząc z perspektywy pracodawcy zatrudniającego Juniora? -
#000 Intro do podcastu. Skąd pomysł, kim jestem, jakie cele stawiam przed podcastem. | korpo.live
Wprowadzenie do podcastu korpo.live. Kilka słów o tym kim jestem, o samym pomyśle na serię oraz moich motywacjach i dotychczasowych doświadczeniach.