14 episodes

Podcast by Delfi Tasku

Ma olen MEES Delfi Tasku

  • Health & Fitness

Podcast by Delfi Tasku

  Mees! Stiilimuutuseks pole palju vaja teha

  Mees! Stiilimuutuseks pole palju vaja teha

  Kui stuudios on kaks ägedat naist, tasub nendega rääkida ka ägedatest asjadest - näiteks meeste habeme- ja juuksemoest. Kui mõlemad ägedad naised on selle teemaga eriti hästi kursis, tasub selle teemaga minna suisa süvitsi. Nii teemegi. "Ma olen mees" saates on külas Pardur salongi barber-juuksur Katrin ning Merit Salonshopist. Juttu nii meestele mõeldud erinevatest hooldusvahenditest, moodidest ning sellest, kui vähe on tegelikult vaja ise teha, et viia läbi stiilimuutus.

  • 52 min
  Eesti-Itaalia maavõistlus, mille kindlaks võitjaks on Eesti!

  Eesti-Itaalia maavõistlus, mille kindlaks võitjaks on Eesti!

  Jalgpallis saaksime me Itaalialt kotti. Korvpallis usutavasti ka. Kui võistleldaks kuumaverelisuses, poleks meil lootustki peale jääda. Ometigi on üks valdkond, milles võiks vähemalt saatejuhtide arvates itaallastele vabalt säru teha. See on kingadisain ja seda tänu Uncle Paul brändi kingadele.

  • 51 min
  Avasta enda sisemine panter!

  Avasta enda sisemine panter!

  Seekordse saates "Ma olen mees" räägime kuningate joogist konjakist. Külas on Meukowi tootejuht Maire Novik ja sommeljee Aivar Peeduli.

  • 41 min
  Maailma parim džinn valmib Telliskivis!

  Maailma parim džinn valmib Telliskivis!

  Kõlab uskumatuna, kuid tõsi see on - maailma parim sloe džinn valmib Tallinna südalinnas, Telliskivi rajoonis, Junimperiumi käsitöödžinnivabrikus. Junimperiumi loojaks on endine moekunstnik, ettevõtja ning džinnientusiast Tarvo Jaansoo. Džinni- ja elufilosoofiatest üldisemalt Tarvoga räägimegi.

  • 1 hr 15 min
  Rulli sentimeetrid minema!

  Rulli sentimeetrid minema!

  Mis on rullmassaaž?

  Kellele on see mõeldud?

  Kas selle abil saab kaalust alla võtta?

  Kuidas see tervisele veel mõjub?

  Mitu korda peaks rullimas käima?

  Kui palju see maksab?

  Millised on Kee Abeli maailmavallutusplaanid?

  Kuidas saatejuhtidel salongis läks?

  Kas üks õige Eesti mees julgeb salongis käia?  Neile ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse, kui kuulad saadet1

  • 55 min
  Millised on väikeste laste suured mured? Külas koolipsühholoog

  Millised on väikeste laste suured mured? Külas koolipsühholoog

  Suured lapsed, suured mured, väiksed lapsed, väiksed mured. Seda ütlust on kuulnud ilmselt paljud, ent tegelikult pole neil sõnadel suuremat tõepõhja all. Väikse inimese jaoks on tema mure just kõige suurem. Aga mis võib tänapäeval last kõige rohkem vaevata? On see koolikiusamine? Või hoopis sotsiaalmeedias toimuv küberkiusamine? Pereprobleemid?

  Miks saab öelda, et esimese klassi lapsel on depressioon või ärevushäired? Esialgu kõlab see ju jahmatavalt, kuna neid seostame eelkõige ikkagi täiskasvanutega.

  Kõikidele neile küsimustele annab saates vastuse koolipsühholoog Marko. Lisaks annab noor mees ka soovitusi, kuidas vanemad võiksid oma lapsi kasvatada nii, et laps ei peakski psühholoogi juurde sattuma.

  Kuula saatest lähemalt!

  • 49 min

Top Podcasts In Health & Fitness

Listeners Also Subscribed To