78 episodes

Czech language podcast about cult movies of yesteryear. Presented by two guys from MovieZone.cz. In living color on YouTube and MovieZone.cz. New episode every other week.

MovieZone Live Speciál MovieZone

  • TV & Film

Czech language podcast about cult movies of yesteryear. Presented by two guys from MovieZone.cz. In living color on YouTube and MovieZone.cz. New episode every other week.

  MovieZone Interview: Jiří Flígl

  MovieZone Interview: Jiří Flígl

  Pravidelně nepravidelné pásmo rozhovorů začínáme jakýmsi nultým dílem, protože nemůžeme nechat ležet téma uzavírky kin. Sami občas promítáme pod záštitou MovieZone (Popkulturní milníky) a Encyklopedie akčního filmu. A promítáme v žižkovské jednosálovce Aero, kde pan ředitel Jirka Flígl nabízí pestrou dramaturgii a ke všemu odhodlaný tým. Zeptali jsme se ho, jak se s Koronou popral, jak vidí aktuální situaci kinařů a co chystá a očekává do budoucna.

  • 53 min
  MovieZone Live #143

  MovieZone Live #143

  Pusťte si záznam z novinkové relace MovieZone Live. Ve 143. díle jsme mj. probírali:
  Recenze: Šprtky to chtěj taky, Obhájce nevinných, Chata, Queen a Slim
  +Pelmel toho, co jsme viděli
  +standardní dávka čtenářských dotazů z Patreonu, FB a MZ
  Pořád ještě jedeme přes Zoom, takže omluvte horší obrazovou a zvukovou kvalitu. Návrat do studia se snad už blíží. Díky za vaši podporu na Patreonu, webu i jinde. Pokud chcete být v obraze, přidejte se na FB ke skupině MovieZone Live.

  • 1 hr 19 min
  MovieZone Live Speciál: Únosci

  MovieZone Live Speciál: Únosci

  Od Obvyklých podezřelých k Mission: Impossible vede dlouhá cesta. Scenárista a režisér Christopher McQuarrie rád na Twitteru vypráví o radostech a strastech hollywoodského systému. Sám si obojího užil až až se svým režijním debutem Únosci (Way of the Gun), malým filmem, který si zaslouží malé ohlédnutí. Sledujte nás na všech podcastových platformách a pokud máte možnost nebo chuť, podpořte nás na www.patreon.com/mzlive

  • 30 min
  Filmy v síti #1

  Filmy v síti #1

  Korona Tipy se mění na Filmy v síti - měsíčník o všem, co souvisí s Video On Demand alias VOD. Nejnovější klepy, nejsledovanější filmy a seriály, naše ověřené tipy, ale i přehled toho nejzajímavější, co teprve bude mít premiéru. Nově i jako podcast! Dejte nám vědět, jak se vám nový pořad líbí, odebírejte náš kanál a podporujte nás na Patreonu (www.patreon.com/mzlive).

  • 41 min
  MovieZone Live #142

  MovieZone Live #142

  V nejnovější epizodě rozebíráme Hemsworthův akční hit Vyproštění, holčičí bourneovku Rhythm Section, ale i starší českou hitovku Karel, já a ty. Řeč přijde i na reality show Too Hot To Handle, estonské němé kraťasy, rumunské dokumenty nebo stloukání másla. A Mr. Hlad má nový mikrofon, takže lepší audio snad oceníte. Děláme, co vám na očích a uších vidíme a děkujeme za přízeň tady, na webu, ale i na www.patreon.com/mzlive.

  • 1 hr 14 min
  Encyklopedie akčního filmu: Dotazový speciál #1

  Encyklopedie akčního filmu: Dotazový speciál #1

  Operativně zařazujeme dotazový speciál Encyklopedie akčního filmu. Zeptejte se nás v přímém přenosu na YouTube na cokoliv, poslechněte si odpovědi na otázky z Patreonu nebo Facebooku, případně naše názory na pár předpřipravených témat. Podcastová verze není nijak krácená. Příští díl bude opět operativně, takže nás sledujte na Facebooku i na YouTube, ať vám nic neunikne.

  • 1 hr 11 min

Top Podcasts In TV & Film

Listeners Also Subscribed To