37 episodes

Subiektywny podcast motoryzacyjny: o samochodach, ruchu drogowym, komunikacji, tym co było i tym co być może będzie.
podrodzepodcast.pl

Po Drodze podcast PoDrodze Podcast

  • Leisure

Subiektywny podcast motoryzacyjny: o samochodach, ruchu drogowym, komunikacji, tym co było i tym co być może będzie.
podrodzepodcast.pl

  #36 - Prezent świąteczny

  #36 - Prezent świąteczny

  Koszmar, horror, degrengolada, upodlenie, degeneracja, infamia i zbydlęcenie.

  No, ale przynajmniej tym razem krótki odcinek.  http://podrodzepodcast.pl/36-prezent-swiateczny/

  • 3 min
  #35 - Szwagier 2.0

  #35 - Szwagier 2.0

  Kiedyś na wyprawę po samochód używany zabierało się obeznanego w temacie szwagra. Teraz czasy mamy inne - czasy 2.0, więc i Szwagier 2.0. A że postęp rządzi się swoimi prawami, to współczesny szwagier niejedną ma twarz i imię. W tym odcinku o różnych gatunkach szwagrów, którzy mogą pomóc w zakupie.

  • 39 min
  #34 - Rękojmia

  #34 - Rękojmia

  Ręka do góry kto kupił kiedyś samochód, w którym po krótkim czasie objawiła się poważna usterka, o której sprzedający "zapomniał" wspomnieć. A teraz ręka do góry komu udało się odzyskać pieniądze za usunięcie usterki albo wręcz zwrócić samochód. Tylko nie wszyscy na raz...

  W tym odcinku kontynuuję wątek zapoczątkowany w poprzednim, mówiącym o koszmarnej Kii Ceed, której wady nie kończyły się na jej cechach, ale obejmowały też poważną i potencjalnie bardzo kosztowną w naprawie awarię silnika. Opowiem ją o rękojmi, dzięki której nie zostajecie w tej sytuacji ze szrotem pod domem i dzięki której pewnie wiele z was poczuje uglę.

  • 31 min
  #33 – Wróciłem z piekła

  #33 – Wróciłem z piekła

  Na początku roku rozpocząłem poszukiwania nowego-starego samochodu. Spędziłem na tym ponad 6 miesięcy i ostatecznie trafiłem do piekła. Na szczęście udało mi się z niego wrócić. Nigdy więcej nie wybiorę samochodu z czystego rozsądku.

  http://podrodzepodcast.pl/33-wrocilem-z-piekla/

  • 22 min
  #32 - O poszukiwaniu BMW E39

  #32 - O poszukiwaniu BMW E39

  W tym odcinku o poszukiwaniach BMW E39 i znalezieniu sztuki niemal idealnej. Oraz o tym dlaczego w ten sposób wyleczyłem się z E39.  http://podrodzepodcast.pl/32-o-poszukiwaniu-bmw-e39/

  • 25 min
  #31 - Cuda w CEPIKu

  #31 - Cuda w CEPIKu

  Baza CEPIK to bardzo przydatne źródło wiedzy o pojazdach poruszających się po naszych drogach. Od zawsze zastanawiasz się ile samochodów zostało wyprodukowanych w roku "ZABYTKOWY", gdzie w Polsce jeżdżą samochody o nadwoziu "NOTCHBACK" albo ile ton waży Volvo S80? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w bazie CEPIK. Albo w tym właśnie odcinku.

  Zapraszam.

  • 19 min

Top Podcasts In Leisure

NPR
Critical Role
Clutterbug™
geekandsundry
Si Robertson & Justin Martin
Rooster Teeth