28 episodes

Rozhovory se zajímavými lidmi, kteří rozjeli svůj projekt ve formě podnikání či neziskovky.
Rozjíždíte či rozvíjíte svůj byznys nebo neziskovku? Tak to se mrkněte na web www.podnikaveduse.cz, kde najdete tu nejlepší inspiraci!

Podnikavé duše Zuzana Žatečková

  • Business

Rozhovory se zajímavými lidmi, kteří rozjeli svůj projekt ve formě podnikání či neziskovky.
Rozjíždíte či rozvíjíte svůj byznys nebo neziskovku? Tak to se mrkněte na web www.podnikaveduse.cz, kde najdete tu nejlepší inspiraci!

  Ondřej Martinek: o affiliate marketingu

  Ondřej Martinek: o affiliate marketingu

  Ondra už se pohybuje na poli podnikání zhruba 11 let, vyzkoušel si v marketingu různé směry a z pozice partnera se dostal k affiliate projektům. Když se potom naskytla možnost koupit zavedenou platformu Affilbox, tak neváhal a s kamarádem, obchodním partnerem, ji koupili a dále vyvíjí.

  Pochopit affiliate marketing je na začátku trochu složitější, ale díky našemu rozhovoru a praktickému tutoriálu, který přinášíme v kurzu PRAKTICKÝ MARKETING vás uvedeme do správy Affilboxu, si s tím hravě poradí i začátečník!

  Poslechněte si naše povídání o affiliate marketingu, originální video rozhovor pak najdete zde.

  • 41 min
  Dáša Málková: o tvorbě kreativních webů

  Dáša Málková: o tvorbě kreativních webů

  Dáša tvoří weby na zakázku na platformě WordPress. Ve své profesi spojila dvě své vášně – zájem o IT technologie a design. Vytváří weby, na které je opravdu radost se dívat. Více v kurzu TVOŘÍME SI WEB.

  V kurzu najdete 3-dílné názorné tutoriály na tvorbu webu krok za krokem, aby to zvládl každý. Povíme si o výběru vhodné šablony a orientaci v administrativním prostředí, abychom si web mohli sami tvořit či upravovat. Díky Dáši zvládne tvorbu webu úplně každý!

  Poslechněte si rozhovor s Dášou, jaká byla její cesta k tvorbě webů a proč se vlastně vydala na pole podnikání. Originální video verzi rozhovoru pak můžete skouknout zde.

  • 21 min
  David Veis a Jinřich Čermák: o vášeni k dokumentární fotce a videu

  David Veis a Jinřich Čermák: o vášeni k dokumentární fotce a videu

  David a Jindra jsou profi fotografové a tvůrci dokumentárních videí z Fox Art Agency v Českých Budějovicích. Absolvovali jsme u nich několik školení na profi fotografii a video a v našem podcastu jsme je vyzpovídaly na to, jak se k fotce a videu dostali, co všechno dělají, jak řeší marketing svého podnikání a mnoho mnoho dalšího. 

  Do našeho programu PODNIKAVÉ DUŠE jsme s nimi natočili také odborné tutoriály právě na téma profi fotky a videa, najdete je v kurzu PROPAGAČNÍ FOTO, VIDEO, AUDIO.

  Původní video verzi našeho rozhovoru s krásami centra Českých budějovic můžete skouknout zde: David Veis a Jindřich Čermák.

  • 20 min
  Jana Bártíková: o LinkedIn byznysu

  Jana Bártíková: o LinkedIn byznysu

  Jana je autorka Linked Akademie, jediného uceleného kurzu, jak ovládnout LinkedIn. V praktickém tutoriálu v sekci SOCIÁLNÍ SÍTĚ nás naučí, jak získat nové zákazníky a klienty díky sociální síti LinkedIn.

  Od roku 2015 učí jednotlivce i firmy, B2B i B2C, jak získávat nové zákazníky, klienty, zakázky i zaměstnance díky LinkedIn. Na LinkedIn je od roku 2007. Tato profesní sociální síť se pro ni stala užitečným nástrojem, který jí pomohl v kariéře i v podnikání.

  Dnes je LinkedIn hlavním zdrojem jejích zákazníků. Generuje jí 90 % prodejů, objednávek a zakázek. S Janou jsme natáčeli podrobný tutoriál, kde si vysvětlíme, jak se na LinkedIn orientovat, jak tato síť funguje i jak by měl správně vypadat náš profil. 

  Originální video-rozhovor a více informací najdete zde: Jana Bártíková.

  • 25 min
  Lukáš Dubina: o UX a funkčním webu /eshopu

  Lukáš Dubina: o UX a funkčním webu /eshopu

  Lukáš je UX designér na volné noze se specializací na e-commerce. Pomáhá živnostníkům a organizacím ke zvýšení ziskovosti webu či eshopu nebo navrhne úplně nový - funkční.

  Na volné noze je už víc než 10 let a za tu dobu nasbíral zkušenosti s weby a eshopy nejrůznějšího charakteru. Díky své dlouholeté praxi a neustálému vzdělávání má velmi široký záběr do dalších potřebných oborů, jako je grafický design, kódování, SEO nebo copywriting. Může tak každému nabídnout individuální přístup a rozsah služeb jako mají velké agentury.

  Svého klienta dokáže provést kompletním procesem tvorby - od uživatelského výzkumu, návrhu designu, až po testování, vyhodnocování a celkové směřování projektu a podnikání. Natočili jsme spolu 4dílný tutoriál na téma UX (jak na funkční web a eshop), který najdete ho v kurzu BUDUJEME NÁVŠTĚVNOST WEBU.

  Originální video-rozhovor a více informací o UX najdete zde: Lukáš Dubina. 

  • 27 min
  David Krumpár: od eshopu k PPC kampaním

  David Krumpár: od eshopu k PPC kampaním

  David Krumpár je majitelem slovenské digitální agentury Lighthouse Media Solution a v rozhovoru si povídání o jeho podnikatelské cestě a PPC kampaních, které spravují pro své klienty.

  Natočily jsme společně potom 1,5 hod. tutoriál o nastavení, správě a vyhodnocování PPC kampaně, ať už vyhledávací či obsahové jako je i remarketing. Všechno najdete v našem kurzu JAK NA MARKETING.

  Originální video rozhovor najdete na blogu webu PODNIKAVÉ DUŠE.

  • 20 min

Top Podcasts In Business