32 episodes

Inspirujące rozmowy o pracy zdalnej.

Porozmawiajmy o Wirtualnej Asyście Ela Wolińska

  • Business

Inspirujące rozmowy o pracy zdalnej.

  2.5 O specjalizacji w pracy zdalnej

  2.5 O specjalizacji w pracy zdalnej

  Jak wyróżnić się na rynku? Jak znaleźć swoją specjalizację? Jakie są możliwości i trendy? Gdy wokół tysiące osób robi podobne rzeczy, a Ty chcesz znaleźć klienta - nie jest łatwo.


  W każdej niemal branży natkniesz się na stwierdzenie: “Znajdź swoją specjalizację”. Dzięki specjalizacji trafiasz do właściwego grona odbiorców, bo wiesz jak targetować swoją ofertę.  To prawda, że w przypadku zawodu, jakim jest wirtualna asysta, liczy się wszechstronność. Jednak specjalizacja pozwala na znacznie więcej niż tylko przejęcie od klienta czasochłonnego czy nielubianego przez niego zadania. To wejście w pozycję eksperta i przedstawienie mu szans i możliwości danego programu na rozwój jego własnego biznesu.  Poznaj programy, których obsługa cieszy się największym zainteresowaniem i dowiedz się jakie specjalizacje są z nimi związane. Poprzez zgłębianie tajników obsługi wybranych programów i doskonalenie tych umiejętności, otwierasz sobie drzwi do specjalizacji.  Posłuchaj najnowszego odcinka “O specjalizacji w pracy zdalnej” i przeanalizuj swoją ścieżkę razem ze mną.  ---------------------

  Zastanawiasz się nad pracą jako Wirtualna Asystentka? Chcesz usprawnić swoją pracę?Wejdź i pobierz darmowe materiały - 

  Darmowe materiały do pobrania - Akademia ZdalnaNa stronie Akademii Zdalnej Akademia Zdalna - Ela Wolińska - Kursy Wirtualna Asystentka znajdziesz również wiele praktycznych e-booków, workbooków czy kursów online.Chcesz mnie poznać, zobaczyć jak działam? Wejdź na Ela Wolińska - Wirtualna Managerka, Project Manager

  • 8 min
  #2.4 Jak nie zwariować gdy nic nie wychodzi...

  #2.4 Jak nie zwariować gdy nic nie wychodzi...

  U każdego z nas pojawiają się czasem chwile zwątpienia, niemocy czy zrezygnowania. W każdej pracy, w której mamy kontakt z drugim człowiekiem i następują interakcje, możemy doświadczyć pełnego wachlarza odczuć. Od euforii po ekstremalnie negatywne odczucia. Bez względu na to, czy pracujemy na etacie, czy prowadzimy własną działalność oraz jak duże jest nasze doświadczenie.

  Zdarzają się chwile, kiedy tych emocji jest nagromadzonych w nas za dużo. Wtedy w naszej głowie pojawia się myśl o rzuceniu wszystkiego i ucieczce w przysłowiowe Bieszczady. Ale nie tędy droga…

  Jak zatem radzić sobie z trudnymi sytuacjami i odczuwanymi emocjami? Jak przepracować kolejne odrzucenie naszej oferty współpracy? Jak zmienić podejście do swojej osoby i swoich osiągnięć? Co zrobić, żeby nie zwariować?

  Jednym z pomysłów może być posłuchanie najnowszego odcinka podcastu “Jak nie zwariować, gdy nic nie wychodzi…”, gdzie dzielę się metodami, które wypracowałam i przepracowałam.

  Pamiętaj, że trudne emocje będą towarzyszyć nam zawsze. Ważne jest to, jak sobie z nimi radzimy. Posłuchaj podcastu i zacznij działać, aby nie dać się pokonać złym emocjom i zacząć osiągać swoje cele.

  Zapraszam do wysłuchania!  ---------------------

  Zastanawiasz się nad pracą jako Wirtualna Asystentka? Chcesz usprawnić swoją pracę?Wejdź i pobierz darmowe materiały - 

  Darmowe materiały do pobrania - Akademia ZdalnaNa stronie Akademii Zdalnej Akademia Zdalna - Ela Wolińska - Kursy Wirtualna Asystentka znajdziesz również wiele praktycznych e-booków, workbooków czy kursów online.Chcesz mnie poznać, zobaczyć jak działam? Wejdź na Ela Wolińska - Wirtualna Managerka, Project Manager, Kursy dla WA

  • 9 min
  #2.3 O odpuszczaniu

  #2.3 O odpuszczaniu

  Odpuszczanie to proces emocjonalny, który pomaga nam uwolnić się od obciążających nas negatywnych emocji. Pozwala nam zaakceptować pewne wydarzenia i zostawić je w przeszłości. Jest to niezwykle ważne dla naszego zdrowia emocjonalnego i psychicznego.

  Dlatego…

  Naucz się odpuszczać. Pozwól sobie na ten komfort i zadbaj o swoje samopoczucie. Czasami nie warto o coś walczyć, tracić energię, dochodzić swoich racji. Czasami lepiej odpuścić, zostawić to, co nas dołuje za nami i pójść dalej. Nie oglądać się za siebie. Nie tłumaczyć się. Nie udowadniać.

  Nie jest to proste. Wiem to z własnego doświadczenia. Nauczyłam się tego dość późno ale zawsze “lepiej późno niż wcale”. Już nie stawiam na swoim za wszelką cenę, nie muszę mieć ostatniego słowa. Nie tłumaczę się ze swoich decyzji czy działań. Nie kumuluję w sobie negatywnych emocji. Odpuszczam.

  I tego życzę i Tobie. 

  Zapraszam do wysłuchania najnowszego odcinka podcastu “O odpuszczaniu”!  —---

  Zastanawiasz się nad pracą jako Wirtualna Asystentka? Chcesz usprawnić swoją pracę?

  Zapraszam do Akademii Zdalnej gdzie znajdziesz wiele praktycznych e-booków, workbooków czy kursów jak np. “Kurs - Opanuj Newsletter” .

  Sprawdź również mój najnowszy kurs - Praktyczny Kurs dla Wirtualnej Asystentki

  • 4 min
  #2.2 Przedświąteczne planowanie

  #2.2 Przedświąteczne planowanie

  Jak zaplanować gorący czas przed  Świętami?

  Dlaczego warto delegować przygotowania przedświąteczne bliskim?

  Jak odpuścić rzeczy mniej ważne, a odpowiednio zorganizować te najważniejsze? 

  O tym wszystkim w najnowszym odcinku Rozmów o Wirtualnej Asyście.

  ---

  Marzysz o pracy zdalnej? Chcesz zostać Wirtualną Asystentką? A może już nią jesteś,

  ale chciałabyś popracować nad ofertą i marką?

  Wejdź do Akademii Zdalnej i zacznij profesjonalnie działać już dziś.  Pobierz bezpłatne materiały:

  https://akademiazdalna.pl/free

  https://facebook.com/pomocdlabiznesu

  https://instagram.com/elawolinska

  • 7 min
  #2.1 Jestem warta więcej.

  #2.1 Jestem warta więcej.

  Czy często spotykacie się z sytuacją w której musicie tłumaczyć klientowi z czego wynika Wasza stawka? Albo, co gorsza, udowadniać klientowi, że jesteście “tyle warte”? Lub w trakcie współpracy, po ustalonym terminie podnosicie stawkę, a Wasz klient jest tym faktem “zaskoczony”?

  Ja również spotykam klientów, których pierwszym pytaniem do mnie jest pytanie o stawkę. Jak reaguję na takie pytania? Czy udowadniam, że jestem tyle warta?

  Postanowiłam zmierzyć się z tematem i dzisiaj opowiem Wam trochę o mojej stawce i motywacji z niej wynikającej. O tym, dlaczego czasem nie mam już siły tłumaczyć klientom dlaczego stawka mojej konkurencji jest połowę niższa.

  A także o docenianiu swojej pracy i siebie samej. O zmianach, jakie zaszły na rynku Wirtualnej Asysty w ostatnim czasie i zaniżaniu stawek. O klientach, których nie interesuje nasza oferta czy doświadczenie a jedynie nasza stawka.

  Zapraszam do wysłuchania!

  ------------

  Zastanawiasz się nad pracą jako Wirtualna Asystentka? Chcesz usprawnić swoją pracę?
  Zapraszam do Akademii Zdalnej gdzie znajdziesz wiele praktycznych e-booków, workbooków czy kursów. 

  Zobacz “Kurs - Opanuj Newsletter” - obecnie w mega niskiej cenie.
  Sprawdź również mój najnowszy kurs - Praktyczny Kurs dla Wirtualnej Asystentki

  • 7 min
  #27 Na co zwrócić uwagę starając się o dofinansowanie kursu

  #27 Na co zwrócić uwagę starając się o dofinansowanie kursu

  Chcesz uczyć się z dofinansowaniem z Urzędu Pracy? Podczas wypełniania wniosku trzeba pamiętać o kilku ważnych szczegółach. Źle wypełniony wniosek zostanie odrzucony. Oczywiście można się odwoływać, poprawiać wniosek i składać go ponownie, ale tracisz wtedy coś cennego - czas!


  O czym więc musisz koniecznie pamiętać? 
  Jakie elementy musi zawierać wniosek?
  Jak wypełnić go prawidłowo?

  Posłuchaj...

  ------

  Zastanawiasz się nad pracą jako Wirtualna Asystentka? Chcesz  usprawnić swoją pracę?

  Zapraszam do Akademii Zdalnej

  Pobierz  bezpłatnie 

  Pobierz bezpłatny kalendarz z biznesową inspiracją na każdy miesiąc

  Sprawdź Planer Rozwoju Biznesu – Twój kompas w biznesie

  • 12 min

Top Podcasts In Business

Boston Consulting Group BCG
WaitWhat
Ramsey Network
Money News Network
DOAC
Dan Fleyshman