26 min

Prečo Slafkovský nedáva góly? V I. tretine sme hrali najlepšie za dlhé roky, Tkachuk bol z nás nervózny Podcasty Aktuality.sk

• Politics

Slovensko má za sebou ďalší epický zápas na MS v hokeji 2024 v Česku. Napriek tomu, že sme jasne vyhrávali o 3 góly, tak sme sa zrazu striasli o výsledok a prosili hokejového Boha, aby zastavil americký uragán z tretej tretiny. Napokon naše modlitby vyslyšal.
Keď Miloš Kelemen strelil prvý gól, aréna v Ostrave sa otriasala v základoch. Keď sme o niekoľko minút neskôr vyhrávali už 2:0, naši fanúšikovia boli v obrovskej eufórii. Keď zverenci Craiga Ramsayho viedli 4:1, mnohí diváci si pretierali oči, či to nie je sen.
Avšak následne prišla studená sprcha v podobe troch gólov v záverečnej tretine a zrazu bolo 4:4. Opäť sa tak potvrdilo, že na vysnívaný postup do štvrťfinále sa aj tento rok poriadne nadrieme. O všetkom napokon rozhodol v predĺžení Miloš Kelemen, ktorý pôvodne ani nemal byť na svetovom šampionáte.
Celý zápas USA - Slovensko na MS v hokeji 2024 opäť detailne rozobrali hokejoví odborníci ŠPORT.sk Marek Marušiak a Peter Kúdelka. Ich zaujímavú debatu si môžete pozrieť spoločne s nami.
Čo sa dozviete v rozhovore?prečo sme neustrážili vedenie o 3 góly?bojíme sa zdolať silného súpera?už pri úvodnom buly Brady Tkachuk zazeral na Martina PospíšilaSamuel Hlavaj by mal byť minister obranyprečo sa hovorí, že je takmer nemožné, aby Šimon Nemec dal gól z prveja prečo ho potom dal v zápase proti USA?po dvoch rozcvičkových zápasoch hral Miloš Kelemen extrémne dobreprečo by boli zaujímavé samostatné nájazdyčo sa deje s prvým útokom, ktorý zatiaľ nedáva gólyže Miro Grman nenosí suspenzor a strela od modrej ho musela naozaj bolieť