500 episodes

Podcast by Radio SKOVORODA

Radio SKOVORODA Radio SKOVORODA

  • Education
  • 5.0 • 8 Ratings

Podcast by Radio SKOVORODA

  MRIYDIY podcast – Е5 – Марія Кучеренко: адаптивність та технології для добра

  MRIYDIY podcast – Е5 – Марія Кучеренко: адаптивність та технології для добра

  Раніше ми згадували soft skills або ж соціально-комунікативні навички, коли говорили про IT сферу. Тепер – це те, що маємо розвивати у дітях змалечку, незважаючи на професію, яку вони оберуть у майбутньому. Про нові реалії шкільного навчання, про маленьких українців закордоном та про важливість побувати у звичному середовищі, навіть дистанційно, говоримо з Марією Кучеренко – мамою 2 школярів та Corporate Reputation & CSR Director у компанії SoftServe.

  «Адаптивність – один із найбільш прокачаних м’язів у наших дітей». Як трансформувалось шкільне навчання через війну, блекаути та інші виклики часу? Як учні, які перебувають закордоном, підтримують контакт зі своєю школою та своїм класом? Що ми можемо зробити сьогодні, аби повернути українських дітей додому? Що таке корпоративні університети та як вони впливають на вищу освіту? Як можна використовувати технології для добра? Які технології потрібні для відбудови України?

  З’ясовуємо у MRIYDIY podcast з Іриною Туляковою – Chief visionary officer (CVO) мережі освітніх проєктів MRIYDIY, ідеологиня та керівниця проєкту «СпівДія». MRIYDIY – це школа повного дня, садок, онлайн освіта для дітей, батьківські спільноти, навчання для освітян та інші проєкти, націлені розвивати українську освіту. Слухайте та підписуйтеся на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts. Буйно мрійте та сміливо дійте!

  • 45 min
  Плани на завтра – Е29 – Європа більше не стара: Софія Челяк, Світлана Одинець

  Плани на завтра – Е29 – Європа більше не стара: Софія Челяк, Світлана Одинець

  Як зміниться європейський континент після перемоги України? Епізод про гордість за свою країну і своїх співгромадян. Говоримо з Софією Челяк – програмною директоркою Bookforum та Світланою Одинець – соціальною антропологинею. «Зараз європейці через Україну отримують здатність творити добро. Допомагати Україні – це бути причетними до перемоги. Ми змогли донести цей меседж як на побутовому, так на політичному рівнях». Як тепер українцям навчитися розповідати про себе без рушників та вишиванок? Як деконструювати інформаційні маніпуляції, які росія вчиняла і вчиняє стосовно України?

  Згадані у епізоді матеріали:
  Тімоті Снайдер. Про тиранію: Двадцять уроків двадцятого століття
  https://vydavnytstvo.com/shop/on_tyranny/
  Телебачення Торонто. НАЦІОНАЛІСТ VS ГЕЙ: Дмитро Різниченко та Богдан Глоба https://youtu.be/QL_Y15IJ70Y

  Усім думальникам потрібні співрозмовники. Українці зараз роблять чудо і це визнає весь світ. Але тепер нам самім треба зрозуміти, як це чудо буде працювати після нашої перемоги. Тому ми будемо пробувати зрозуміти, які відповіді або щонайменше – які чіткі питання має отримати Україна після перемоги. Автори та ведучі: культурологиня Ірина Старовойт та журналіст Володимир Бєглов. І вони мають для вас «Плани на завтра» – цикл дискусійних програм про виклики та можливості, які вийдуть на перший план одразу після нашої перемоги.

  Проєкт реалізовується у партнерстві з Інститутом стратегії культури за підтримки програми «Український фонд швидкого реагування», яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США. Нові епізоди слухайте щочетверга на SoundCloud, Spotify, MEGOGO Audio, Google та Apple podcasts. Відеоверсію дивіться на каналі ТО_МИ: https://www.youtube.com/watch?v=KPliTEK3kMA

  • 1 hr 16 min
  Менталочка – S2Е4 – Б’є: не значить любить

  Менталочка – S2Е4 – Б’є: не значить любить

  Спеціальний, тематичний епізод «Менталочки» до всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства». За участі Олесі Компанієць – керівниці програми з протидію та запобіганню гендерно зумовленому насильству Фонду ООН у галузі народонаселення UNFPA. Говоримо не про суху статистику, а вникаємо та філософствуємо: про природу та причини насильства, превентивну роботу та протидію: «Б’є – не значить любить. Ревнощі – не прояв симпатії. Сваряться, миряться, злюбляться – так не працює! Безпека усієї країни починається з особистої безпеки – хибно вважати, що це зараз не на часі». Дивимось у корінь та пропонуємо рішення: як виробити нульову толерантність до насильства!

  «Менталочка» – подкаст про переживанням молоді у час війни. Делікатні інтервізійні розмови про теперішній інтенсивний досвід. Ведучі: експертка з питань гендерної рівності Яна Пекун та кризовий психолог Олексій Удовенко. Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром у співпраці з UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні. Слухайте на SoundCloud, Spotify, MEGOGO Audio, Google та Apple podcasts.

  • 1 hr 9 min
  Подкаст на відстані – Е5 – Уляна Симоненко: Meliopol is where u a

  Подкаст на відстані – Е5 – Уляна Симоненко: Meliopol is where u a

  «Meliopol is where u a» – такий напис прикрашає футболки, які робила Уляна Симоненко, героїня нового епізоду «Подкасту на відстані. З Мелітополем в серці». До 24 лютого Уляна була власницею квіткового магазину та кав’ярні, після початку повномасштабного вторгнення дівчина місяць провела в окупації, допомагала мелітопольцям з ліками, коли виїхала. Зараз Уляна волонтерить, бо хоче робити свій вклад у перемогу.
  Наш Віктор Майоров поставив героїні непрості питання: про те, як залишити все і поїхати, як спілкуватися з тими, хто є на фото в родинному альбомі, а зараз співпрацює з окупантами, чому необхідно завжди пам’ятати про війну. «Коли ми повернемось, вціліє не все. Але це була ціна, яку ми мали заплатити за власну свободу. Нерухомість не цінніша за совість», – тут в героїні тремтить голос, але відчувається непохитна віра в перемогу України.

  Це авторський подкаст Віктора Майорова про рідне місто на півдні України, яке потрапило у російську окупацію. Це історії мелітопольців, які поїхали і які залишились, які мають різний вік, професії, вподобання, але об’єднані любов’ю до України. Тримаємо зв’язок з жителями справжнього українського Мелітополя: розповідаємо та зберігаємо історії. «Подкаст на відстані. З Мелітополем в серці» реалізовується громадською організацією People.ua спільно з Radio SKOVORODA завдяки фінансовій підтримці «ЗМІН Фундації». Слухайте на SoundCloud, YouTube, Spotify, Google та Apple podcasts.

  • 1 hr 10 min
  У molo є питання – S2Е3 – Будівниче волонтерство: Юрко Дідула, Аня Борщук, Настя Личак, Северин Крок

  У molo є питання – S2Е3 – Будівниче волонтерство: Юрко Дідула, Аня Борщук, Настя Личак, Северин Крок

  БУР – це про спільну діяльність. Якщо будувати Україну – то разом, якщо розповідати про це на подкасті – то гуртом. Щоб відчути БУРівську ідентичність, ми вирішили поспілкуватись з представниками спільноти: людьми, які її творять і яких творить вона. Тому Юрко Дідула прийшов не сам. Окрім голови громадської організації «Будуємо Україну разом» за мікрофоном: Аня Борщук – менеджерка спільноти кемп-лідерів, Настя Личак – голова львівського осередку БУР, Северин Крок – кемп-лідер. Одразу четверо гостей: кожен зі своєю історією, досвідом, баченням. Ймовірно, це найбільш живий та вичерпний епізод про БУР, який ви коли-небудь чули.

  Чому будівничі – не будівельники? Що таке дієва любов? Чи скінченна ідея відбудови України? «Ми будуємо не будинки, а довіру, відповідальність, спроможність. Налагоджуємо зв’язки, поширюємо правду. БУР – це інструмент, а не самоціль». Поговорили про культуру щоденної відповідальності, відчайдушних людинозалежних чарівників – кемп-лідерів, іноземців на таборах. Про бурні мрії: табір у Донецьку, БУР-сіті, щоб кожен день був, як на БУРі.

  2 сезон «У molo є питання» Олег Малець присвячує спільнотам: їхній ідентичності, діяльності та впливу. Подкаст реалізовується МолоДвіжЦентром за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та виходить на Radio SKOVORODA. Слухайте на SoundCloud, Spotify, MEGOGO Audio, Google та Apple podcasts.

  • 1 hr 31 min
  Соломія брава – Е5 – Як Крушельницька врятувала оперний шедевр «Мадам Баттерфляй»

  Соломія брава – Е5 – Як Крушельницька врятувала оперний шедевр «Мадам Баттерфляй»

  Коли говорять про мадам Баттерфляй, то одразу згадують Соломію Крушельницьку. Коли говорять про Крушельницьку, то згадують Баттерфляй. «Соломія виконала роль Баттерфляй 100 разів, зробивши її однією з найбільш популярних опер світу», – каже Галина Тихобаєва, заступниця директора з наукової роботи Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької. Згадуємо разом з нею кульмінацію творчого шляху видатної українки, тріумф у храмі опери «Ла Скала», повернення до Львова та купівлю кам’яниці. Слухайте ще одну сторінку життя легендарної Соломії та її голос.

  Подкаст «Соломія брава» присвячений Соломії Крушельницькій та створений з нагоди її 150-річчя. Історія успіху жінки, яка змогла себе реалізувати та стати прикладом. Подорож у золотий час опери, у якому Крушельницька була суперзіркою. Запрошує Стефанія Олійник. Спільний проєкт Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької та Львівської національної опери імені Соломії Крушельницької за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики. Слухайте на SoundCloud, Spotify, MEGOGO Audio, Google та Apple podcasts.

  • 48 min

Customer Reviews

5.0 out of 5
8 Ratings

8 Ratings

Top Podcasts In Education

Mel Robbins
Dr. Jordan B. Peterson
Ashley Corbo
The Atlantic
Jordan Harbinger
Rich Roll

You Might Also Like

The Ukrainians Audio
Nariman Aliev
The Village Україна
Шит ай ноу Продакшн
Право на поплаву
Kunsht/Куншт