279 episodes

S někým, o něčem, na nějaké téma.

SNACK 919 SNACK media

  • Society & Culture

S někým, o něčem, na nějaké téma.

  SNACK 300 Posledni Snack

  SNACK 300 Posledni Snack

  22. 7. 2020 jsme odvysílali poslední, 300. díl pořadu Snack. Byl to takový radiosilvestr plný obyčejných příhod s Jiřinou Vodrážkovou, Miroslavem Novotným a Milošem Lichnovským. Děkujeme všem, kteří jste nás 6 let poslouchali a měli náš pořad rádi!

  • 1 hr 10 min
  SNACK 299 Foosball

  SNACK 299 Foosball

  Jste ve stolním fotbálku docela dobří nebo pravidelně podlejzáte stůl? Povídali jsme si s hosty, kteří se na podlahu pod stolním fotbálkem asi nikdy nepodívali - foosball totiž hrajou profesionálně. O atmosféře turnajů, tréninku a o tom, jestli je těžší hrát v obraně nebo útoku, víc poví Petr Plasgura a Libor Hronek.

  • 1 hr 1 min
  SNACK 298 Vojin Horakova

  SNACK 298 Vojin Horakova

  Kdo by, propánakrále, šel na vojnu, když už se nemusí? Petra Horáková Krištofová...
  Nedávno absolvovala základní výcvik dobrovolníků a aktivních záloh, ale nenechte se zmást slovy základní a dobrovolný... Dnes nám přijde říct jak to probíhá a co ji k tomu vedlo.

  • 1 hr
  SNACK 297 Trampove

  SNACK 297 Trampove

  Fotograf Libor Fojtík mapoval českou trampskou /sub/kulturu po dobu pěti let. Výsledek vložil do knihy Trampové, která fenomén osad, lesa, khaki bundy a ohníčků přibližuje i lidem, kteří sotva podpálí gril na zahradě a do lesa choděj spíš proto, že to dobře vypadá na fotce.
  Jaká je minulost, současnot i budoucnost českého trampingu?

  • 55 min
  SNACK 296 Cyrkl

  SNACK 296 Cyrkl

  V posledním červnovém Snacku jsme si povídali o možnostech využití tzv. odpadu.
  CYRKL - Digitální odpadové tržiště je takový Tinder pro odpadky - říká ředitel projektu Cyril Klepek. Na této platformě se spojují ti, kdo se potřebují zbavit „odpadu“ s těmi, kdo „odpad“ využijí. Nejde samozřejmě o pytel od sušenek a banánovou slupku - na Cyrklu najdete třeba dřevěné hobliny, betonový recyklát nebo plastové kanystry, a to v množství, které se často měří na tuny.

  • 55 min
  SNACK 295 Duhova pripravka

  SNACK 295 Duhova pripravka

  Duhových rodin u nás přibývá a čím dál častěji se s nimi potkáváme i ve veřejném prostoru. Založit takovou rodinu ale přece jen není tak samozřejmé a snadné, jako tomu může být u rodin tradičních. Na co se mají budoucí rodiče připravit a na co mají připravit své potomky? Na to odpovídá Duhová přípravka, ve které se právníci, psychologové a další odborníci potkávají s nastávajícími rodiči. Činnost této přípravky, která funguje pod Prague Pride, nám představí Tereza Pelechová.

  • 54 min

Top Podcasts In Society & Culture

Listeners Also Subscribed To