11 episodes

Pokalbiai su teisininkais

Teisė TALK Teise.pro

  • Education

Pokalbiai su teisininkais

  Tinklalaidė "Teisė TALK" su prof. Danute Jočiene. Kalbino J. Baltrimas.

  Tinklalaidė "Teisė TALK" su prof. Danute Jočiene. Kalbino J. Baltrimas.

  Šiame tinklalaidės epizode išgirsite pokalbį su Konstitucinio Teismo pirmininke ir MRU prof. Danute Jočiene. Pokalbio metu su profesore aptarėme tinklalaidei įprastus klausimus apie pasirinkimą studijuoti teisę ir pirmųjų žingsnių žengimą profesiniame kelyje. Profesorė buvo jauniausia į Europos Žmogaus Teisių Teismą paskirta teisėja, šiame teisme tapo sekcijos pirmininko pavaduotoja, o šiuo metu eina Konstitucinio Teismo pirmininkės pareigas, kas yra dar vienas sėkmingos karjeros pavyzdys, su kuriais susiduriame mūsų tinklalaidėje. Kalbant apie pašnekovės sėkmės istoriją taip pat buvo aptarta moterų lygių galimybių tema, individualaus konstitucinio skundo įneštos naujovės konstitucinėje jurisprudencijoje, jo statusas, kaip efektyvios teisių gynimo priemonės Žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos prasme, ir kiti aktualūs klausimai.

  • 1 hr 2 min
  Tinklalaidė "Teisė TALK" su akademiku prof. habil. dr. Vytautu Nekrošiumi. Kalbino J. Baltrimas.

  Tinklalaidė "Teisė TALK" su akademiku prof. habil. dr. Vytautu Nekrošiumi. Kalbino J. Baltrimas.

  Tinklalaidė šiame įraše pristato Vilniaus universiteto, Teisės fakulteto akademiko prof. habil. dr. Vytauto Nekrošiaus interviu. Be kitų teisinio gyvenimo ir darbo įdomybių, profesorius pasidalino ir savo procesu sprendžiant teisines problemas, kurį išgirsti pravers ir studentams, ir dirbantiems teisininkams. Kita šitą epizodą iš kitų išskirianti tema yra susijusi su profesoriaus moksliniais tyrimais - jame galima išgirsti ir komentarą klausimu, ar galima slapta padarytus pokalbių įrašus naudoti kaip įrodymus teisme. Įdomaus klausymo.

  • 57 min
  G. Bartkus

  G. Bartkus

  Tinklalaidė "Teisė TALK" Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto partnerystės docentu, advokatu Gintautu Bartkumi. Kalbino J. Baltrimas.

  Šiame tinklalaidės epizode rasite pokalbį su Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto partnerystės docentu, advokatu Gintautu Bartkumi. Jame aptariamos temos apima įvairius teisės veikimo aspektus, tarp jų ir teisės praktikos ateitį, gero bei nelabai gero teisėjo savybių aptarimą, patarimus teisinį kelią pradedantiems žmonėms ir kita.

  • 55 min
  A. Paliukėnas

  A. Paliukėnas

  Tinklalaidė "Teisė TALK" su dr. Arnu Paliukėnu. Kalbino J. Baltrimas.

  • 1 hr 16 min
  Pranas Kūris

  Pranas Kūris

  Tinklalaidė "Teisė TALK" su prof. hab. dr. Pranu Kūriu

  • 1 hr 14 min
  I. Isokaitė-Valužė

  I. Isokaitė-Valužė

  Tinklalaidė su doc. dr. Indre Isokaite-Valuže. Pokalbis apie 2022 m. karą Ukrainoje.

  • 1 hr 16 min

Top Podcasts In Education

Mel Robbins
Dr. Jordan B. Peterson
The Atlantic
Sony Music Entertainment / Jonathan Van Ness
TED
HuffPost