500 episodes

Podcast by Radio SKOVORODA

Radio SKOVORODA Radio SKOVORODA

    • Education

Podcast by Radio SKOVORODA

    Street Culture Podcast – S2E3 – Lussy Sky: хіп-хоп – це енергія, яка створює тебе

    Street Culture Podcast – S2E3 – Lussy Sky: хіп-хоп – це енергія, яка створює тебе

    Український брейкінг не перестає нас дивувати! Герой третього епізоду Street Culture Podcast – Олександр Гатин-Лозинський aka Lussy Sky. Він відомий і крутий B-Boy, а ще син священника, який обрав хіп-хоп, а не музичну академію. Так-так, Олександр співав пісні Яремчука, Івасюка, Зінкевича та виграв «Караоке на Майдані», де співав пісню Тіни Кароль. Як і коли Lussy Sky познайомився з брейкінгом та зрозумів, що це метч? Як брейкінг розвивався в Львові та на Заході України? Чому польська сцена виявилась прихильнішою? Що дає енергію та заряджає на перемогу? Говоримо з Сашком у брейкінг кемпі для OQS збірної України у Варшаві, бо зовсім скоро наші будуть розривати Париж! Вмикайте епізод на Apple podcasts, Spotify, YouTube Music, SoundCloud і MEGOGO Audio! Дізнавайтесь, як творилась брейкінг історія та як з тренувань у спальному районі брейкінг став олімпійською дисципліною.

    • 1 hr 53 min
    Митці та реальність – E3 – Макар Москалюк: складно готовити про мистецтво, коли ти його не бачиш

    Митці та реальність – E3 – Макар Москалюк: складно готовити про мистецтво, коли ти його не бачиш

    У третьому епізоді подкасту «Митці та реальність» занурюємось у творчий світ разом із львівським митцем Макаром Москалюком. Як це створити картину? Які фарби, образи, сенси підібрати? Як зрозуміти, що тобі відгукується? Макар щиро ділиться тим, з чого починав та чому обрав для себе шлях образотворчого мистецтва. Він каже, що абстракція – це теж про певний образ, тільки потрібно придивитись. А ще прислухатися на подкаст-платформах Radio SKOVORODA! Вмикайте епізод та дізнавайтесь про те, як мистецтво фіксує все, що відбувається з нами сьогодні.

    «Митці та реальність» – це дипломна робота студентки Національного університету «Острозька академія» Вікторія Панасюк. Ведуча проєкту – теж випускниця Острозької академії та співзасновниця медіа «Якого біса?» Яна Ходачук.

    • 33 min
    Митці та реальність – E2 – Олена Каїнська: травми тіла війни або як творчість говорить про Україну

    Митці та реальність – E2 – Олена Каїнська: травми тіла війни або як творчість говорить про Україну

    «Ми б теж не розуміли наших меседжів, якби в нас не було війни». Художниця Олена Каїнська переконана: щоб українські сенси були зрозумілими назовні, тобто за кордоном, їх потрібно не тільки розшифровувати, а й обгортати. Мистецтво виконує цю роль. У другому епізоді подкасту про творчість під час повномасштабної війни «Митці та реальність» ми поговорили з Оленою про вибір професії та довгий шлях до творчості через «справжні роботи», про рефлексії та образи на картинах, а також про творчість як можливість бути щасливою попри всі зовнішні обставини та внутрішні буревії.

    Ведуча проєкту – Яна Ходачук, співзасновниця медіа «Якого біса?». А ідейниця і продюсерка – студентка Острозької академії Вікторія Панасюк, для якої «Митці та реальність» є дипломною роботою. Вмикайте на подкаст-платформах, щоб надихнутися та доторкнутися до щирого мистецького проявлення.

    • 41 min
    Street Culture Podcast – S2E2 – Кузя: де б ти не виріс, ти маєш свободу досягнути всього

    Street Culture Podcast – S2E2 – Кузя: де б ти не виріс, ти маєш свободу досягнути всього

    У другому епізоді другому сезоні Street Culture Podcast розповідаємо історію Олега Кузнецова aka Кузі про світове чемпіонство, брейкінг в Кропивницькому, а ще про те, як залишатися собою, де б ти не опинився і з ким би не батлився. Чи є у брейкінгу вік, коли запізно починати? Як вливатися в ком’юніті та чому слоудаун для брейкінгу – так собі варіант? Українці у брейкінгу потужніші за решту європейців? Що може дати програш для танцівника? Як із брейкінгом зараз, під час повномасштабного вторгнення? А ще багато імен, фестивалів, підготовок та щирих внутрішніх переживань, які в той момент точно залишились за кадром. А тепер зафіксовані на Apple podcasts, Spotify, YouTube Music, SoundCloud і MEGOGO Audio. Дізнавайтесь, як творилась брейкінг історія та як з тренувань у спальному районі брейкінг став олімпійською дисципліною!

    • 2 hrs 14 min
    Митці та реальність – E1 – Павло Гудімов: українці – останні романтики Європи

    Митці та реальність – E1 – Павло Гудімов: українці – останні романтики Європи

    «Митці та реальність» – новий проєкт на Radio SKOVORODA та дипломна робота студентки Національного університету «Острозька академія» Вікторії Панасюк. Упродовж п’яти серій будемо дізнаватися, як в реальність, яка більше шокує, ніж надихає, все одно твориться мистецтво. Як відповідь темряві, злу, розпачу і страху. Як рефлексія моменту й емоцій. Як надія на продовження життя. Ведуча проєкту – Яна Ходачук, співзасновниця медіа «Якого біса?»

    Звісно, ж спершу ми прийшли побачити новий простір Павла Гудімова, куратора і засновника Артцентру «Я Галерея». Про створення нового під час війни, про нашу ідентифікацію в контексті не лише українського сліду й про те, чому творчість – запорука перемоги – слухайте на подкаст-платформах!

    • 1 hr
    Мамо, я вдома! – S3E2 – Стати татом за покликом серця: усиновлення та батьківство

    Мамо, я вдома! – S3E2 – Стати татом за покликом серця: усиновлення та батьківство

    Другий епізод подкасту «Мамо, я вдома» особливий! По-перше, ми випустили його до Дня батька, з яким принагідно вітаємо всіх татусів. По-друге, це розмова Ірини Заремба з її чоловіком, Юрієм Зарембою, з яким вони разом півтора року тому стали батьками 8-річного Данилка. Про рішення усиновити та причини сказати «так» дитині, народженій серцем. Про моральну підготовку та 100% готовність, коли син був вдома. Про медичний огляд, діагнози та лікування. Про готовність відповідати любов’ю на агресію, про розуміння й терплячість. А ще про спілкування з біологічною матір’ю. Як поводитись, коли на контакт виходять біологічні батьки? Чи варто задовольняти їхнє прохання бачитись з дитиною? Чому потрібно повідомити про це Службу в справах дітей?

    «Розкрити потенціал – так я бачу свою роль в житті Данилка. Діти, усиновлені чи під опікою, – не наша власність. Це люди, довірені у виховання. Богом чи державою. У вихованні варто про це пам’ятати». Слухайте епізод на подкаст-платформах та дивіться на YouTube-каналі Radio SKOVORODA https://www.youtube.com/watch?v=93skywXj2MA

    Також долучайтеся до збору для прийомної родини Павлових – Альберта та Юлії. Ціль – 364 612 гривень. Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/8L5TX8zdkn

    Наші партнери у цьому сезоні – мережа сімейних стоматологій «Акварель» та центр стоматологічного відновлення «Симетрика», які пропагують стоматологічне здоровʼя як важливу складову здоровʼя в цілому. Наш результат – здорова та усміхнена сімʼя!

    • 56 min

Top Podcasts In Education

Learn French
Lingogite.com
Learning English from the News
BBC Radio
French for Beginners
Linguistica 360
Metamorfosis en la vivienda
Trabajos UPB
Manu Français Facile (niveau avancé)
Manuella Andrade
Curso de francés: Les voisins du 12 bis
RFI Español

You Might Also Like

Ранкове допіо
Ранкове допіо
Фінансова терапія
Sebto
Bromance
Нарімакс
Буде тобі наука
Kunsht/Куншт
Та й таке
Джек і Вероніка
Хороший Поганий Злий Подкаст
Хороший Поганий Злий Подкаст