100 episodes

„Penktas kėlinys“ – krepšinio aktualijų laida, kurioje aptariami svarbiausi krepšinio įvykiai. Įdomios įžvalgos, negirdėti faktai ir aštrūs pasisakymai – viskas nevyniojant į vatą kiekvieną savaitę portale Krepsinis.net.

Penktas kėlinys Krepsinis.net

• Sport

PENKTAS KĖLINYS: istorinis Eurolygos vakaras, gandai apie „Žalgirį“ ir LKL atkrintamosios

00:00 – PAO triumfas 15:24 – N.Calatheso ištraukta „Fenerbahče“ 30:12 – plytų šou Barselonoje 39:14 – kas taps MVP 44:22 – LKL atkrintamosios 58:52 – gandai apie „Žalgirį“ 1:08:42 – prisidirbęs V.Vaškevičius 1:15:42 – Eurovizija

• 1 hr 20 min
    „Ilgoji pertrauka“: Francisco, „Wolves“ niuksas „Žalgiriui“ ir maksimali intriga Eurolygoje

00:00 – S.Francisco atvykimas į Kauną 20:33 – PAO išsigelbėjimas Belgrade 29:29 – kepurėmis užmėtyta „Barca“ 36:20 – emocijos Stambule 50:57 – įtemptas mačas Utenoje 53:38 – „Wolves“ niuksas „Žalgiriui“ ir A.Trinchieri pyktis 1:07:30 – besitęsianti „Neptūno“ duobė
    Rėmėjų dalyje aptartos šios temos:
    1:12:59 – R.Jaručio laimėtos lažybos prieš A.Antetokounmpo 1:15:08 – „Lietkabelio“ sunkaus sezono priežastys 1:17:48 – kas nutekino informaciją apie S.Francisco 1:20:07 – ar bėda, kad NKL laimėjo veteranai 1:23:42 – ar 3x3 rinktinė pateks į olimpiadą 1:26:42 – kur pasuks D.Riversas 1:28:08 – LKL susijungimas su Lenkijos lyga 1:30:50 – kurie LKL legionieriai liks 1:36:50 – ar „Wolves“ gaus savivaldybės paramą 1:39:46 – Eurolygos komandų su lietuviais (ne)palaikymas 1:43:39 – kiekvienos LKL ekipos vertę pakėlę lietuviai 1:50:39 – metimai nuo lentos 1:52:29 – ar LKF įpirktų gerą žaidėją rinktinei 1:57:24 – Lietuvos agentai 2:02:14 – ar teisėjus pakeis dirbtinis intelektas 2:05:29 – pratęstas krepšininkų galiojimo laikas

• 1 hr 12 min
    PENKTAS KĖLINYS: netikėtumas Panevėžyje, intrigos Eurolygoje ir teisėjo vagystė

00:00 – D.Giannakopoulos ir „Maccabi“ pergalė 13:23 – drama Pirėjuje 22:26 – kur M.Jameso lyderystė 37:14 – pirma finalo ketverto dalyvė 44:24 – netikėtas P.Valinsko išvykimas 49:50 – „Juventus“ pergalė prieš „Rytą“ 56:28 – „Wolves“ išgelbėjęs R.Sulaimonas 1:00:35 – A.Marčiulionis rinktinėje ir M.Buzelio klausimas 1:05:00 – sunkiai įsibėgėjantis D.Riversas 1:09:45 – Eurolygos teisėjo vagystė oro uoste

• 1 hr 16 min
    „Ilgoji pertrauka“: skandalingas Atamano pasisakymas, Jurbarko noras žaisti LKL ir Jameso pyktis

00:00 – progos patylėti nepraleidęs E.Atamanas 17:06 – T.Sedekerskio karjeros mačas 23:24 – piktas M.Jamesas ir „X faktorių“ reikšmė 34:22 – solidus R.Jokubaitis ir gynybinė dvikova 45:14 – Čempionų lygos nugalėtojai 51:40 – NKL čempionai ir klaustukas dėl LKL 1:00:11 – „Juventus“ kertinė pergalė ir „Neptūno“ pralaimėjimai
    1:10:28 – ar LKL liks su 11 klubų? 1:13:17 – finansavimas Pasvalio klubui ir kokią rinktis viziją 1:20:25 – ar „Šiauliai“ pagaliau įsigis ryškesnį lietuvį 1:25:16 – darbus jau pradėjęs „Nevėžis“ 1:30:44 – „CBet“ vadybos darbo atspindys 1:33:42 – A.Antetokounmpo požiūris ir ateitis klube 1:38:07 – baigėsi G.Vovoro magija? 1:43:20 – kaltas ne treneris, o sudėtis? 1:51:34 – kontraktą užsitarnavęs O.Kostičius 1:55:44 – atkrintamosioms besirengiantis trejetukas

• 1 hr 10 min
    PENKTAS KĖLINYS: Šaro koziris, Atamano pažadas ir Maksvytis Venecijoje

00:00 – W.Baldwino trauma ir E.Atamano pažadas 11:54 – J.Nebo Milane 16:29 – Šaro koziris ir klaustukas dėl M.Jameso 32:45 – OLY triumfas Barselonoje 46:37 – R.Šmitas Monake ir pamaina jam 50:14 – simpatijos klubams atkrintamosiose 58:43 – K.Maksvytis Venecijoje 1:05:08 – pagarba „Nevėžiui“ ir buksuojančios ekipos

• 1 hr 15 min
    „Ilgoji pertrauka“: Eurolygos atkrintamųjų intrigos ir gniuždantys rezultatai LKL kovose

00:00 – lemiamas įkrintamųjų mačas
    13:00 – ar PAO gynyba sulaikys „Maccabi“ ekipą
    24:57 – ispaniško krepšinio reginys
    32:37 – Šaras ir M.Jameso faktorius
    45:58 – protingas krepšinis prieš „Barcą“
    55:38 – didžiuliai skirtumai LKL rungtynėse