17 episodes

«хтознаяк» — авторська програма Анни Шийчук на Urban Space Radio.
Психологиня розповідає про емоційний інтелект в житті та на роботі або говорить з колегами прямо в ефірі.

хтознаяк Urban Space Radio

  • Social Sciences

«хтознаяк» — авторська програма Анни Шийчук на Urban Space Radio.
Психологиня розповідає про емоційний інтелект в житті та на роботі або говорить з колегами прямо в ефірі.

  Я потім це зроблю

  Я потім це зроблю

  Девятий епізод другого сезону авторської програми Анни Шийчук, психологині, психотерапевтки, — “хтознаяк”.Говоримо про прокрастинацію в організаціях із Володимиром Вовком, медичним психологом full stack hr at Beetroot  – Прокрастинація — що це взагалі?– І чому ми її так боїмося?– А чи варто завжди боятися?– Творче мислення — чому згадали у темі з прокрастинацією?– Здорова прокрастинація?  «хтознаяк» — авторська програма Анни Шийчук на Urban Space Radio.Психологиня розповідає про емоційний інтелект в житті та на роботі або говорить з колегами прямо в ефірі.  Другий сезон реалізовано за підтримки Beetroot.Перший сезон виконано за підтримки USAID.

  • 1 hr 2 min
  На роботу, як на свято

  На роботу, як на свято

  Восьмий епізод другого сезону авторської програми Анни Шийчук, психологині, психотерапевтки, — “хтознаяк”.Говоримо про психічне здоров’я в організаціях із Ольгою Красіною, HRBP at 4Service Ukraine, психологинею-консультанткою.  – Як організація має дбати про ваше внутрішнє щастя?– На скільки ви ефективні на роботі, якщо не щасливі?  «хтознаяк» — авторська програма Анни Шийчук на Urban Space Radio.Психологиня розповідає про емоційний інтелект в житті та на роботі або говорить з колегами прямо в ефірі.  Другий сезон реалізовано за підтримки Beetroot.Перший сезон виконано за підтримки USAID.

  • 49 min
  Будеш моїм планувальником на сьогодні?

  Будеш моїм планувальником на сьогодні?

  Сьомий епізод другого сезону авторської програми Анни Шийчук, психологині, психотерапевтки, — “хтознаяк”.Говоримо про вигорання із Танею Таніною, сертифікованою коучинею, full stack hr at Beetroot. Таня вивчає застосування транзактного аналізу в організаціях  – Наявність плану полегшує для нас сам процес мислення, вивільняє простір для творчості. Маючи план, ми не згадуємо щогодини, що ж нам іще важливо встигнути зробити сьогодні/цього тижня/ цього місяця.– Надто детальні та строгі плани можуть на декого накладати зайвий стрес, тому у цьому краще тримати розумний баланс.– Тільки ви самі знаєте, що найкраще для вас працює, що важливо для вас у даний період життя. Техніки самокоучингу допомагають винести відповіді на ці запитання на поверхню.  «хтознаяк» — авторська програма Анни Шийчук на Urban Space Radio.Психологиня розповідає про емоційний інтелект в житті та на роботі або говорить з колегами прямо в ефірі.  Другий сезон реалізовано за підтримки Beetroot.Перший сезон виконано за підтримки USAID.

  • 48 min
  Давай я тобі розкажу, як краще

  Давай я тобі розкажу, як краще

  Шостий епізод другого сезону авторської програми Анни Шийчук, психологині, психотерапевтки, — “хтознаяк”.Говоримо про культуру feedbackу із Вера Будян  – Фідбек: важливо не тільки те, що ми говоримо, але й із якої позиції ми виходимо– Не даючи негативного фідбеку (боячись нашкодити стосункам), ми створюємо атмосферу руйнівної емпатії. Як наслідок, шкодимо більше не тільки результатам, але й стосункам – Як давати фідбек? Як говорити прямо?  «хтознаяк» — авторська програма Анни Шийчук на Urban Space Radio.Психологиня розповідає про емоційний інтелект в житті та на роботі або говорить з колегами прямо в ефірі.  Другий сезон реалізовано за підтримки Beetroot.Перший сезон виконано за підтримки USAID.

  • 46 min
  Як перестати про це думати

  Як перестати про це думати

  П’ятий епізод другого сезону авторської програми Анни Шийчук, психологині, психотерапевтки, — “хтознаяк”.Говоримо про вигорання із Настею Хижняк, mindfulness enthusiast, full stack hr at Beetroot, agile експерткою.  – що таке mindfulness і його користь для нас– ми всі це вміємо, але чомусь не робимо– де знаходить mindfulness  «хтознаяк» — авторська програма Анни Шийчук на Urban Space Radio.Психологиня розповідає про емоційний інтелект в житті та на роботі або говорить з колегами прямо в ефірі.  Другий сезон реалізовано за підтримки Beetroot.Перший сезон виконано за підтримки USAID.

  • 45 min
  Я всьо

  Я всьо

  Четвертий епізод другого сезону авторської програми Анни Шийчук, психологині, психотерапевтки, — “хтознаяк”.Говоримо про вигорання із Оксаною Чивуріною, Talent Marketing Manager, Intellias, гештальт-терапевткою, адвокаткою організаційної демократії та турботи про психічне здоров’я на робочому місці  – Вигорання: чому ми ігноруємо тривожні сигнали?
  – Хто відповідальний: працівник чи організація?
  – Конкурентна перевага вигорання: як змусити цей досвід працювати на вас?
  «хтознаяк» — авторська програма Анни Шийчук на Urban Space Radio.Психологиня розповідає про емоційний інтелект в житті та на роботі або говорить з колегами прямо в ефірі.  Другий сезон реалізовано за підтримки Beetroot.Перший сезон виконано за підтримки USAID.

  • 40 min

Top Podcasts In Social Sciences

Listeners Also Subscribed To