43 episodes

Vypočujte si Marketing k obedu - 30 stráviteľných minút o marketingu od marketingovej agentúry Basta digital.

Marketing k obedu Basta digital

  • Business

Vypočujte si Marketing k obedu - 30 stráviteľných minút o marketingu od marketingovej agentúry Basta digital.

  Žeriem Tvoje texty

  Žeriem Tvoje texty

  Viete, kedy je webový text dobrý? Aké najčastejšie chyby robíme pri tvorbe textov pre web? O tom sme sa rozprávali s Gabkou Koščovou, poprednou slovenskou copywriterkou a content marketérkou. A bavilo nás to až tak, že sme nevedeli prestať.

  • 47 min
  PM alebo AM?

  PM alebo AM?

  Dokážu account manažérka alebo manažér uspokojivo riadiť projekty a zároveň na úrovni komunikovať s klientom a budovať si s klientom vzťah? O tom, ako vyzerá profesionálny projektový manažment sme sa rozprávali s Alexandrou Guttmann, ktorá sa projektovému manažmentu v IT venuje viac ako 15 rokov.

  • 29 min
  O štvrtej padla

  O štvrtej padla

  Jakub Žilinčan je viceprezident globálneho marketingu v Berlin Brands Group. BBG je raketovo rastúca firma s vyše 1000 zamestnancami a stovkami miliónmi získaných investícií. Jakub odchádza z práce o štvrtej a zvonku vyzerá jeho rovnováha medzi prácou, rodinou a voľným časom priam dokonale. Ako to je možné?

  • 28 min
  Ako tvoriť neobyčajný obsah

  Ako tvoriť neobyčajný obsah

  Veľa ľudí si myslí, že tvoriť obsah je jednoduché. Málokto vie vytvoriť naozaj neobyčajný obsah. Je obsah stále prevažne text, alebo začína prevládať video? S Dominikou Pišťanskou z najlepšej slovenskej PR agentúry Seesame sme sa rozprávali aj o tom, že o podcast ako formát je síce dopyt u klientov, ale málokedy sa hodí do content plánu. Čo všetko má vedieť tvorca alebo tvorkyňa obsahu? Môže agentúra tvoriť obsah aj na naozaj odbornú tému?

  • 29 min
  Žltá, modrá alebo červená

  Žltá, modrá alebo červená

  BILLA je žltá, Kaufland červený a LIDL je žlto-modro-červený. Ako sa môžu od seba odlíšiť notoricky známe značky maloobchodných reťazcov? Dá sa vôbec zaujať inak ako zľavami a akciami?

  • 27 min
  Ihla v kope sena

  Ihla v kope sena

  Niektoré značky komunikujú na celú populáciu, iné na pár desiatok či stoviek ľudí v krajine. S Romanom Ševecom zo slovenskej technologickej firmy Innovatrics odkrývame zákutia B2B marketingu. Hľadanie tých správnych B2B kontaktov môže byť ťažšie ako hľadanie ihly v kope sena.

  • 36 min

Top Podcasts In Business

Ramsey Network
NPR
Jocko DEFCOR Network
Andy Frisella #100to0
Wondery
Guy Raz | Wondery

You Might Also Like

Anna Sabolová, Naďa Kacera
Forbes Slovensko
SME.sk
Startitup
Rádio Expres
SME.sk