18 episodes

نگاهی دقیق‌تر به کتاب‌ها و فیلم‌های هری پاتر

Lumos | لومو‪س‬ مرکز دنیای جادوگری

  • Arts
  • 4.9 • 28 Ratings

نگاهی دقیق‌تر به کتاب‌ها و فیلم‌های هری پاتر

  قسمت ۱۶: عبور از دریچه

  قسمت ۱۶: عبور از دریچه

  شانزدهمین قسمت لوموس به اوج داستان هری پاتر و سنگ جادو در فصل «عبور از دریچه» می‌رسد. صحبت‌های ما از پی‌بردن بچه‌ها به راز رام کردن پشمالو شروع می‌شود و همراه با آن‌ها مرحله به مرحله به سنگ جادو در زیرزمین هاگوارتز نزدیک می‌شویم.

  • 1 hr 52 min
  قسمت ۱۵: جنگل ممنوع

  قسمت ۱۵: جنگل ممنوع

  پانزدهمین قسمت پادکست لوموس به فصل «جنگل ممنوع» در کتاب سنگ جادو می‌پردازد. در این قسمت در مورد جریمه‌ی سنگین هری، هرماینی، نویل و دراکو به جنگل ممنوع صحبت می‌کنیم. جایی که هری با سانتورها و موجود مرموز شنل‌پوشی مواجهه می‌شود.

  • 1 hr 23 min
  قسمت ۱۴: نوربرت اژدهای دندانه‌دار نروژی

  قسمت ۱۴: نوربرت اژدهای دندانه‌دار نروژی

  در چهاردهمین قسمت پادکست لوموس به همراه مهمانی ویژه، شیرین DC عزیز (مترجم مطرح فیلم و سریال)، به سراغ فصل چهاردهم کتاب سنگ جادو می‌رویم. ما در این قسمت در مورد پی‌بردن بچه‌ها به جزییات بیشتر از سنگ جادو و نحوه محافظت از آن در هاگوارتز و همین‌طور تخم اژدهای هگرید و دردسرهایی که برای هری، هرماینی و رون درست می‌کند، صحبت می‌کنیم.

  • 1 hr 10 min
  قسمت ۱۳: نیکلاس فلامل

  قسمت ۱۳: نیکلاس فلامل

  در سیزدهمین قسمت پادکست لوموس به سراغ همین فصل از کتاب سنگ جادو می‌رویم و بالاخره به راز پشت نام «نیکلاس فلامل» و خود سنگ جادو پی می‌بریم. اما امروز یک بازی کوییدیچ دیگر هم در جریان است و داور آن هم کسی نیست به جز پروفسور سوروس اسنیپ!

  • 1 hr 19 min
  قسمت ۱۲: آینه‌ی نفاق‌انگیز

  قسمت ۱۲: آینه‌ی نفاق‌انگیز

  در قسمت جدید لوموس به فصل دوازدهم کتاب سنگ جادو و تعطیلات کریسمس در هاگوارتز می‌پردازیم. از هری صحبت می‌کنیم که شنل نامرئی‌کننده را به عنوان کادوی تولد گرفت و به سراغ آینه‌ی اریسد (نفاق‌انگیز) رفت و با تصویری از پدر و مادرش روبرو شد.

  • 1 hr 47 min
  قسمت ۱۱: روز مسابقه

  قسمت ۱۱: روز مسابقه

  در یازدهمین قسمت از پادکست لوموس سراغ اولین بازی کوییدیچ هری پاتر و رویارویی او با تیم اسلیترین می‌رویم. در ادامه صحبت ما درمورد فصل یازدهم کتاب سنگ جادو، از شجاعت هرماینی گرنجر و نجات هری از خطر مرگ هم صحبت می‌کنیم.

  • 1 hr 2 min

Customer Reviews

4.9 out of 5
28 Ratings

28 Ratings

benji_sh ,

ممنون

وای دوباره احساس آرامش کردم🖤🖤🖤

Ehsan ,

ادامه بدین

ممنون
جو خیلی خوبی ایجاد کردین
منو بردین درست ب همون روزای پرهیجان خوندن کتاب های هری پاتر و پچ پچ کردن با دوستم و خیال پردازی های جذابمون..
پرقدرت ادامه بدین..
اولین پادکستی هست ک خیلی خوشحال بهش گوش میدم و لذت میبرم و حسابی ذهنمو درگیر میکنه!

Sima Holmes ,

سلام! دم همتون گرم و خسته نباشید🤍 من یه سوالی ذهنم رو خیلی درگیر کرده :)) بچه‌هایی که قبل از هاگوارتز مدرسه‌ی ماگلی نرفتن، چطوری خوندن و نوشتن و ریاضی یا درس‌هایی از این قبیل رو یاد میگیرن؟ چون تا جایی که یادمه درسی به اسم ریاضی جادویی توی هاگوارتز وجود نداره. نهایتا اگر درس لاتین هم داشته باشن، باز کاملا ادبیات انگلیسی رو پوشش نمیده. خلاصه اگه بگید قضیه‌ش چجوریاست خیلی ممنون میشم😁

- سیما

Top Podcasts In Arts