33 episodes

Zpravodaj rady města Mělník. Audio podoba vybraných příspěvků z tištěné verze měsíčníku načtená dětmi z Dětského rádia Mělník.

Mělnická radnice Dětské rádio Mělník

  • News

Zpravodaj rady města Mělník. Audio podoba vybraných příspěvků z tištěné verze měsíčníku načtená dětmi z Dětského rádia Mělník.

  Mělnická radnice 5/2024

  Mělnická radnice 5/2024

  Mělnická Radnice
  (květen 2024)

  Dobrý den, milí posluchači naší pravidelné audio verze mělnické Radnice. Uplynul další měsíc a my se k vám opět vracíme abychom vám přinesli výběr z tohoto měsíčníku.V dnešním vydání se dozvíte toto:
  Konference na téma: ZÁVISLOST≠NEZÁVISLOSTVelikonoční setkání pěstounů a jejich dětíMÁJOVÉ DOMEČKOVÉ ZPRAVODAJSTVÍZákladní škola Jindřicha Matiegky slaví padesátinyJaro ve Čtyřlístku20.3. – 24.3. 2024 žáci ze ZŠ Mělník, Jaroslava Seiferta 148 opět vyrazili do německého RadebeuluŠkolní kolo soutěže v první pomoci na mělnické zdrávceZdobnost obyvatel Mělnicka v 19. století (17. díl)- Zdobnost obyvatel Mělnicka v 19. století (18. díl)Tolik k dnešním tématům. A nyní si o nich pojďte poslechnou o trochu více.

  • 22 min
  Mělnická radnice 4/2024

  Mělnická radnice 4/2024

  Mělnická radnice
  Duben 2024

  Vítejte u dubnové verze audio verze mělnické Radnice. Přinášíme vám pravidelný výběr z tištěné verze mělnického měsíčníku. Dnes se například dozvíte, že:
  -  Naše město přináší už - 750 let příběhů-  Proběhlo - Seznámení se se stavební praxí – studentů střední průmyslové školy stavební-  Seifertka v Alpách – aneb, jaký byl výlet školní mláděže-  Mělnické volejbalistky doma vybojovaly v turnaji Českého poháru 1. místo-  Další díl seriálu - Zdobnost obyvatel Mělnicka v 19. století-  Eva Hubálková a Jarmila Maršálová vystavují v SOkA Mělník-  Lidé odvedle lámou rekordy, v návštěvnosti i reakcích návštěvníků-  Konalo se - Školní kolo v recitační soutěži v ZŠ Jungmannovy sady MělníkZní to celkem zajímavě, že? Tak si teď pojďme k jednotlivým tématům říct trochu více.

  • 17 min
  Mělnická radnice 3/2024

  Mělnická radnice 3/2024

  Mělnická Radnice
  Březen 2024

  Dobrý den, milí posluchači. Vychází nové vydání Mělnické radnice a proto přicházíme také my, děti z Dětského rádia Mělník abychom vám v audio verzi přednesli to nejzajímavější z ní.

  Dnes uslyšíte toto:
  - Vyšel nový Vlastivědný sborník Mělnicka – Confluens č. 13!- Víte že - Město Mělník má svojí mobilní aplikaci!?- Budou probíhat - Zápisy do mělnických základních a mateřských škol pro rok2024/2025- Na městský úřad lze vyrazit i s občankou v mobilu – to je co?- Město hlásí - Začínáme s výsadbou – Čeho? Poslouchejte dál!- Chystá se - Bezbariérové úpravy sociálního zařízení v Centru seniorů Mělník- Víte co je - Final four? – Dozvíte se to!- Přineseme také tipy - Kdy a kam na volejbal- Proběhlo - Masopustní veselí na Mělníku
  Čeká nás toho hodně, že? Tak pojďme na jednotlivé příspěvky trochu detailněji.

  • 19 min
  Mělnická radnice 2/2024

  Mělnická radnice 2/2024

  Mělnická Radnice - Únor 2024

  Zdravíme vás, milí posluchači. Uplynul další měsíc a my se k vám opět vracíme s audioverzí novinek z mělnické Radnice. Jistě jste už celí netrpěliví, co že se zase událo nového. Dnes si budete moci poslechnout ot tom, že:
  Uplynulo - 55 let od sebeobětování studenta Jana PalachaNa Vánoce nás překvapily povodněJaké bylo - První miminko města MělníkaČeká vás také - Vzpomínka na Josefa Hořejšího a další oběI komunisIckého režimuSportovce bude zajímat, že - OFS Mělník hledá nové rozhodčíMyslíme, že svoje téma si dnes najde každý. Pojďme na to!

  • 11 min
  Mělnická radnice 1/2024

  Mělnická radnice 1/2024

  Mělnická Radnice - leden 2024

  Vítáme vás milí posluchači u první – lednové - audio verze mělnické Radnice v roce 2024. Také v letošním roce vám přineseme spoustu zajímavých informací z Mělníka a okolí. Dnes si budete moci poslechnou toto:
  Jaké bylo Vítání adventu v našem městě?Chystaný Záměr výstavby kruhového objezdu u soudu přináší otázky, my na něpřinášíme odpovědiChcete se dozvědět jak probíhá Svoz odpadů v zimním období? Poslouchejte dál.Věříme, že jsme vás nalákali. Pojďme se na jednotlivé příspěvky podívat podrobněji.

  • 11 min
  Mělnická radnice - 12/2023

  Mělnická radnice - 12/2023

  Mělnická Radnice
  Prosinec 2023

  Vítejte u posledního letošního vydání audio verze Mělnické radnice. V tomto roce už od nás více informací o našem městě neuslyšíte. Ale nebojte, to co uslyšíte bude jako vždy stát za to!
  Dnes vám přinášíme tyto informace:- Ohlédnutí za průvodem sv. Martina - Úvodník starosty
  - RE-USE centrum- Ocenění jubilejních dárců krve- Další dokončená investice - RC Chloumek- Nová vystřihovánka MOOS Mělník- Pár střípků ze slavnostního promítání filmu Dvě slova jako klíč
  Pohodlně se usaďte, právě začínáme.

  • 15 min

Top Podcasts In News

The Daily
The New York Times
The Tucker Carlson Show
Tucker Carlson Network
Up First
NPR
Serial
Serial Productions & The New York Times
The Megyn Kelly Show
SiriusXM
Pod Save America
Crooked Media