Закрив раунд

Shopify: продукт, на якому працює 10% світового ecommerce (а ще Кайлі Дженнер і Тейлор Свіфт)

Сьогодні ми говоримо про Shopify. Не новий бренд (компанії вже понад 20 років), але критичний для сучасного інтернету.

Саме на Shopify працює 10% всіх інтернет-магазинів світу. Це величезні гроші, які привели Shopify до капіталізації в $200 млрд.

В цьому випуску ми говоримо, чому успіх Shopify неможливо повторити, критикуємо компанію, а ще пояснюємо, до чого тут Кайлі Дженнер та Тейлор Свіфт.

❗УВАГА❗Проголосуйте за нас в премії найкращих подкастів "Слушно" (категорії "Бізнес" та "Наука і технології"):

https://megogo.net/ua/megogo_audio_awards

Таймкоди:

00:00 – початок

00:51 – інтригуючий (не дуже) початок від Антона

03:35 – чому Shopify – скуфська компанія

05:22 – чи можна назвати Shopify стартапом?

07:32 – урок з написання текстів від Іллі

12:04 – як Shopify набирали перших користувачів

17:50 – чому нам насправді не дуже цікаво говорити про Shopify

19:00 – надихаюча історія від засновника Shopify

25:11 – критикуємо Shopify

26:12 – на чому зростає Shopify, і чим це схоже на Stripe

30:55 – цікава історія про українського підприємця

Миле відео про історію Shopify: https://youtu.be/rgZU5pDf6mw

Автори подкасту:

Ілля Кабачинський: https://www.instagram.com/pobedyn_official/

Антон Полєсков: https://www.instagram.com/nadtsaty/

––

Партнер «Закрив раунд» – FAVBET TECH. FAVBET TECH — IT-компанія, розробник iGaming-рішень та програмного забезпечення. Впроваджує інновації через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та надавати унікальний досвід для користувачів. FAVBET TECH входить у групу компаній FAVBET.