Les 8 - Bitcoin Mining

Bitcoin School

We leggen uit wat miners zijn en wat zij doen. Dit doen we wederom met behulp van analogieën om het makkelijk toegankelijk te maken. Verder leggen we uit wat “difficulty adjustment” is en waarom dit belangrijk is voor Bitcoin. We hebben getracht het zo eenvoudig mogelijk te houden, maar realiseren ons dat dit wellicht een wat technischer onderwerp is.

Mochten er na het luisteren vragen of opmerkingen zijn, horen wij het graag, dan kunnen we een extra aflevering over dit onderwerp maken.

We zullen er sowieso in het vervolg nog vaker op terug komen en uiteindelijk ook de “echte” techniek achter mining uitleggen.

🏠 Bitcoin School

Website

Instagram

Facebook

X

🧡 Vind je leuk wat we doen en wil je graag iets teruggeven?

Doneer dan via de ondersteun ons pagina op onze website of via petjeaf.com/bitcoinschool

Vragen - Stuur ons een bericht via Instagram of X of kom in de EENENTWINTIG telegram groep.

🏫 Privéles - meer informatie op https://bitcoinschool.nl/priveles/

AANBEVELINGEN en PARTNERS (Reclame) - Je kan ons ook steunen via onze referral links*

Bitcoin Brabant - met de code BITCOINSCHOOL bespaar je 4,2% op je aankoop en ondersteun je onze werkzaamheden.

🔐 Bitcoin veilig opslaan?

BitBox02: Volgens ons de beste hardware wallet voor beginners! Meer info of kopen --> Met onze referral link krijg je 5% korting en ondersteun je ons als je een Bitbox02 koopt.

*Bij het gebruik van de "referrals" ontstaan voor jou geen extra kosten. Wij ontvangen van de leverancier/aanbieder een kleine fee, daarmee ondersteun je ons, waardoor wij nog meer afleveringen kunnen opnemen! 

Disclaimer

De informatiesessies, onze website en de podcast zijn geen financieel advies en enkel bedoeld voor algemene informatiedoeleinden en entertainment. De verstrekte informatie is niet toegespitst op je persoonlijke financiële situatie. Beslissingen die je neemt op basis van de door ons verstrekte informatie komen voor je eigen rekening en risico. Wij zijn niet aansprakelijk voor enige directe en / of indirecte schade van welke aard dan ook.

Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

Om naar expliciete afleveringen te luisteren, moet je inloggen

Blijf op de hoogte van dit programma

Log in of meld je aan om programma’s te volgen, afleveringen te bewaren en de laatste updates te ontvangen.

Kies een land of regio

Afrika, Midden-Oosten en India

Azië, Stille Oceaan

Europa

Latijns-Amerika en het Caribisch gebied

Verenigde Staten en Canada