
Окупація: сірі зони міжнародного права та шляхи покарання винних | Сімон Папуашвілі
У новому епізоді подкасту «Коли настане справедливість» історія чоловіка, який потайки ховав сусідів та обговорення інших гуманітарних та правових проблеми під час окупації. Як історично зʼявився термін «окупація»? Що він означає для цивільних та як змінювалося його розуміння? Чи можлива окупація “за правилами”? Чим схожа окупація українських територій на інші конфлікти та чим відрізняється документування воєнних злочинів в Україні після 2022 року? Чи можливо притягнути до відповідальності винних за створення жахливих умов життя під час окупації? А також, про зневіру у діяльності міжнародних організацій, «сірі зони» міжнародного гуманітарного права та необхідність змін у глобальній безпековій архітектурі.
Своїми думками з цього приводу ділиться Сімон Папуашвілі, програмний директор International Partnership for Human Rights у розмові з правозахисницею Оксаною Покальчук та документатором воєнних злочинів Дмитром Афанасьєвим.
Подкаст створено у співпраці з IPHR. Проєкт підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи. Його зміст є виключною відповідальністю авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського союзу.
#houseofeurope
資訊
- 節目
- 頻道
- 頻率每週更新
- 發佈時間2025年7月9日 下午1:00 [UTC]
- 長度39 分鐘
- 季數1
- 集數8
- 年齡分級兒少適宜