Стойностните имоти със Стоянов

Стойностните имоти със Стоянов

„Стойностните имоти със Стоянов“ е подкаст за инвестиции в перспективни и качествени имоти с устойчива стойност във времето. Водещ: Никола Стоянов - основател на LUXIMMO GROUP с почти 30 години опит в сферата. Какво да очаквате? • Анализи на пазара и актуални данни • Реални казуси и инвестиционни примери • Съвети от архитекти, финансисти и експерти • Проекти с потенциал и локации с бъдеще • На какво залагат опитните купувачи - и защо ✅ Абонирайте се, за да получавате стойност първи!

Episodes

  1. AUG 8

    Д-р Гергана Цанкова, търговски директор на LUXIMMO GROUP - от брокер до партньор в бизнесa | Еп. 3

    В този епизод на „Стойностните имоти със Стоянов“ Ви срещам с д-р Гергана Цанкова - търговски директор на LUXIMMO GROUP, основател и управляващ на LUXIMMO Academy, доктор по икономика и университетски преподавател в УНСС, капитан на дамския национален отбор по футбол Това е разговор за личния път - за спортната дисциплина, за началото като брокер, и за изграждането на специализирана академия за брокери на имоти с официална сертификация от Министерството на образованието и науката. Говорим за: •Какво движи един лидер – амбицията, екипът или нуждата от промяна •Първите стъпки в като брокер и овладяване на изкуството на “студените” обаждания •Защо изграждането на екип е по-ценно от индивидуалните победи •Как се изгражда култура на доверие в среда с висока конкуренция •Мисията на LUXIMMO Academy и брокерът на бъдещето ✅ Абонирайте се, за да бъдете сред първите, които получават достъп до ключова пазарна информация, перспективи и достъп до проекти, които си струват.

    58 min
  2. JUL 30

    Арх. Евгени Рафаилов от RUBuilds - за RUHouse и важните неща от живота | Еп. 2

    В този епизод на „Стойностните имоти със Стоянов“ Ви срещаме с арх. Евгени Рафаилов – преподавател в УАСГ, практикуващ архитект, строителен предприемач и съдружник в “RUBuilds”. Един откровен разговор за избора между изкуството и архитектурата, за предизвикателствата на съвместната работа със семейството, и за архитектурата като мисия – с реален отпечатък върху живота на хората. 🔹 Теми в епизода: Смисълът на преподаването и вдъхновението от младите архитекти Баланс между визия, контрол и пазарна реалност Архитектурата като изкуство с добавена стойност Как се съчетава ролята на архитект и строителен предприемач Проджект мениджмънт като средство за ефективност 🔹Представени проекти от портфолиото на “RUBuilds”: RUHouse II Продължение на RUHouse I Уникален дизайн без повторяемост и комуникативна локация на бул. „Черни Връх“ Отличена със „Сграда на годината“ 2024 RUHomes Botanic Garden 33 еднофамилни къщи с просторни дворове, разположени в кв. Драгалевци Бутикова сграда с апартаменти за близки на собствениците Частна спа зона, басейн, клубна част В съседство с Ботаническата градина, с пряк достъп до Околовръстното 🔹 Защо Ви срещаме с арх. Рафаилов? Защото вярва, че добрата архитектура оставя следа - не само в градската среда, но и в поколенията. Защото преподаването за него не е роля, а мисия. Защото този епизод е покана да видите как се мисли отвъд проекта - с отговорност и поглед към онези, които ще творят след нас. ✅  Абонирайте се, за да бъдете сред първите, които получават достъп до ключова пазарна информация, перспективи и  достъп до проекти, които си струват.

    51 min
  3. JUL 30

    7Angels и как се създава стойност - бизнес философията на предприемача Сотир Немов | Еп. 1

    В този епизод на „Стойностните имоти със Стоянов“: 🔹 Посещаваме Самоков и се срещаме със: Сотир Немов – индустриалец, собственик на фабриката за сладкарски изделия „Дома“; Строителен предприемач зад проекта 7Angels в Боровец. 🔹 Обсъждаме: Първите му стъпки в бизнеса от 90-те години; Семейната и родова основа на неговите принципи; Как се изгражда доверие, почтеност и устойчив бизнес модел; Ролята на съпругата и семейството в пътя му нагоре. 🔹 Представяме проекта 7Angels: Локация: Боровец, в прегръдката на борова гора, на няколко минути от пистите; 70 апартамента в два блока; Смарт хоум система, 320 кв.м. СПА зона, фитнес с Technogym оборудване, пура бар. 🔹 Защо Ви срещаме със Сотир Немов? Защото е човек с кауза, не просто бизнесмен; Защото изгражда проект, в който сам ще живее - със стандарт „като за себе си“; Защото вярваме, че стойностните имоти започват със стойностни хора. ✅  Абонирайте се, за да бъдете сред първите, които получават достъп до ключова пазарна информация, перспективи и  достъп до проекти, които си струват.

    1h 16m
  4. TRAILER

    "Стойностните имоти със Стоянов" — професионалният подкаст на Никола Стоянов

    Обявявам старта на своя професионален подкаст за качествени имоти и строителство, който недвусмислено нарекох "Стойностните имоти със Стоянов". Чрез това кратко въвеждащо видео открехвам завесите на своето ново начинане и давам отговори на някои важни въпроси, а именно: • Кой е водещият на подкаста Никола Стоянов? От начинаещ брокер на имоти през 90-те години до доказан бизнес предприемач днес. Уважаван професионалист с почти 30 години опит в сферата на имотите и строителството, както в България, така и по света. Основател и съсобственик на водещата национална агентска мрежа LUXIMMO GROUP; • Защо реших и аз да стартирам собствен професионален подкаст и какви са неговите цели?; • Какво можете да очаквате от бъдещите епизоди - гости, теми и практическа стойност; • Как подкастът ще предава на обществото моите знания за качествените и стойностни имоти и хората, които ги създават; • Как може да получите безценни съвети, чрез полезно и интересно съдържание, директно от водещите имена в индустрията на имотите и строителство; • Как чрез подкаста ще създадем общество от разумни и активни хора с интерес към имотите; • Как чрез подкаста ще изградим специално място за професионално общуване, с атмосфера на полезност, откровеност, обективност и честност; • Моите видеа и разговори с интересни хора от бизнеса с имоти ще Ви помогнат да научавате първи за интересни проекти, атрактивни оферти, възможности за инвестиции, новини и трендове на пазара; • Горещо препоръчвам да се абонирате за моя You Tube канал! Така ще може да следите новите епизоди от подкаста, както и моите коментарните рубрики за новини "Какво ново на имотния пазар" и за луксозен лайфстайл "Живот като на кино".

    5 min

Trailer

About

„Стойностните имоти със Стоянов“ е подкаст за инвестиции в перспективни и качествени имоти с устойчива стойност във времето. Водещ: Никола Стоянов - основател на LUXIMMO GROUP с почти 30 години опит в сферата. Какво да очаквате? • Анализи на пазара и актуални данни • Реални казуси и инвестиционни примери • Съвети от архитекти, финансисти и експерти • Проекти с потенциал и локации с бъдеще • На какво залагат опитните купувачи - и защо ✅ Абонирайте се, за да получавате стойност първи!