65 episodes

פודקאסט הכדורסל הישראלי של הכתב משה הליקמן מאתר "ספורטס רבי", אתר הכדורסל המוביל בישראל

התשיעית באירופ‪ה‬ Joshua Halickman

  • Sports
  • 5.0 • 1 Rating

פודקאסט הכדורסל הישראלי של הכתב משה הליקמן מאתר "ספורטס רבי", אתר הכדורסל המוביל בישראל

  אריה ליבנת על הקריירה שלו, מאמן הנבחרת, רכישת ירושלים והראיונות של דז'יקיץ' + סיפור מיוחד

  אריה ליבנת על הקריירה שלו, מאמן הנבחרת, רכישת ירושלים והראיונות של דז'יקיץ' + סיפור מיוחד

  פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר "ספורטס רבי" בשם "התשיעית באירופה" בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 65, שבו מתארח לא אחר מאשר אריה ליבנת, כתב הכדורסל הבכיר של "ספורט הארץ". הפרק, שנפתח עם הפינה הקבועה של השחקנים שלא שמים לב אליהם מספיק בכדורסל הישראלי, נמשך עם סיפור ההגעה של ליבנת לתחום הכדורסל ולתקשורת הספורט בנוסף לכניסה שלו להיכל התהילה של כדורסל הנשים. לאחר מכן, ליבנת חווה את דעתו על המינוי של אריאל בית הלחמי למאמן נבחרת ישראל, רכישת הפועל ירושלים על ידי מתן אדלסון, הראיונות המבלבלים של אלכסנדר דז'יקיץ', המומנטום של מכבי תל אביב והפועל אילת, העונה של נמרוד לוי והמצב של שאר הקבוצות ליגת העל. לא שכחנו להמר על המשחקים הקרובים ולדבר על הסרת איום השביתה של ארגון השחקנים, כשליבנת גם ענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי (מי השחקן הכי מפורסם שהוא עשה איתו ראיון?). אל תפספסו גם את "פינת סיפור", שבה ליבנת הביא סיפור מיוחד מהשנים שלו בכדורסל: איזה סקופ הוביל אותו לזכייה בפרס?

  • 1 hr 42 min
  גיא פלטין על הגנה, נגרות ומחלת הנשיקה + סיפור מיוחד של נשיכה איטלקית

  גיא פלטין על הגנה, נגרות ומחלת הנשיקה + סיפור מיוחד של נשיכה איטלקית

  פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 64, שבו מתארח לא אחר מאשר גיא פלטין, כוכב מכבי ראשון לציון מצמרת הליגה הלאומית. הפרק, שנפתח עם התחושות של פלטין על העונה עד עכשיו, נמשך עם תחילת הדרך שלו בעולם הכדורסל, האם היה לו מודל לחיקוי,החוויה לגדול במחלקות הנוער של הפועל חולון והפועל תל אביב ובאקדמיה של איגוד הכדורסל בווינגייט, בנוסף לחוויה לשתף פעולה עם דני אבדיה וים מדר. לאחר מכן, פלטין סיפר על הקשר המיוחד שלו עם ישראל אלימלך, השנים בהפועל ר”ג/גבעתיים,ירידת הליגה עם מכבי ראשון לציון והעבודה עם גיא גודס. פלטין גם דיבר בגילוי לב על תקופת ההיעדרות שלו בעקבות מחלת הנשיקה, סיפר מהם ההבדלים בין הליגה הלאומית לליגת העל, שיתף איך נראה יום בחייו והעריך מהם הדברים שהוא חזק בהם ומה הוא עדיין צריך לשפר. פלטין הרחיב על ההגנה המצוינת שלו, סיפר על הדרך שלו בכדורסל ה-3 על 3, גילה האם הוא מעדיף לצפות באן.בי.איי או ביורוליג, חשף מי המאמן שהכי השפיע עליו וגם נדרש לענות על השאלה מיהם השחקנים הכי טובים שהוא שיחק איתם ומיהם השחקנים שאיתם הוא הכי נהנה לשחק. פלטין הפתיע כשענה על מי היה לו הכי קשה לשמור, והרחיב על האהבה שלו לטיולים ותחביב הנגרות. פלטין שיתף דברים נוספים שלא יודעים עליו, הביע את דעתו על הרשתות החברתיות, גילה האם הוא צופה בכדורסל בזמן הפנוי וסיפר איך הוא רואה את הכדורסל הישראלי כיום כשברקע איום השביתה של ארגון השחקנים בליגת העל. פלטין גם ענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי כולל השאיפה שלו להגיע לקבוצות כמו מכבי תל אביב והפועל ירושלים,נשאל מה החלום הכי גדול שלו ולסיום חשף ב”פינת סיפור” אירוע חריג מהשנים בכדורסל: איך הוא ננשך בכתף כשבסך הכל הלך לקנות שוקולד באיטליה?לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבילחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפוןלחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואידהירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

  • 35 min
  רובן נייברגר על הקריירה שלו, בן שרף, עודד קטש, אריק אלפסי ז"ל ודייויד רובינסון + סיפור מיוחד

  רובן נייברגר על הקריירה שלו, בן שרף, עודד קטש, אריק אלפסי ז"ל ודייויד רובינסון + סיפור מיוחד

  פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 63, שבו מתארח לא אחר מאשר רובן נייברגר, מאמן אליצור נתניה מצמרת הליגה הלאומית. הפרק, שנפתח עם הרקע של נייברגר, נמשך עם העונה המצוינת של נתניה, הפילוסופיה שלו, הזכות שהייתה לו בעבר לעבוד עם עודד קטש ואריק אלפסי ז”ל, והתקופה שאימן בכדורסל הנשים. לאחר מכן, נייברגר הרחיב על העבודה במועדון ייחודי כמו נתניה, פרויקט שחקן אמיתי והקשר עם דייויד בלאט. נייברגר גם חזר לעליית הליגה שלא מומשה עם נתניה, ושיתף זיכרונות מהשחקנים שקידם, כולל רגע יוצא דופן שסיפק ברייס וושינגטון. נייברגר גם הביא סיפורים מיוחדים מהביקור של דייויד רובינסון בארץ, וכמובן דיבר על בן שרף: הבחירה להחתים אותו, במה הוא חזק ומה הוא צריך לשפר, סוגיית העמדה, הצעד הבא, הפוטנציאל שלו, הסיפור המיוחד שיש לו עליו ועוד. נייברגר אף שיתף את דעתו על הליגה הלאומית באופן כללי והתייחס לסיכויים לעלות ליגה, בנוסף לכך שדיבר על עוד נושאים: מה המפתח הכי חשוב להצלחה כמאמן, מהי הליגה שבה הוא הכי נהנה לצפות, מיהם השחקנים הכי גדולים שהוא אימן, מהו הרגע הכי גדול בקריירה שלו, איזה דברים מעניינים לא יודעים עליו, המצב של הכדורסל הישראלי כיום כשברקע איום השביתה, וכמובן מה החלום שלו. נייברגר גם ענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי ושיתף עוד סיפור מיוחד ויוצא דופן מהשנים שלו בכדורסל.לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפוןלחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואידהירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

  • 1 hr 27 min
  נדב זילברשטיין על תפקיד מאמן נבחרת ישראל, נועם יעקב ודני אבדיה + סיפור מיוחד

  נדב זילברשטיין על תפקיד מאמן נבחרת ישראל, נועם יעקב ודני אבדיה + סיפור מיוחד

  פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 62, שבו מתארח לא אחר מאשר נדב זילברשטיין, מאמן נבחרת ישראל בחלון האחרון של מוקדמות אליפות העולם. הפרק, שנפתח עם התחושות של זילברשטיין אחרי הניצחון של הנבחרת על סלובניה והתחושות שלו באופן כללי במהלך החלון, נמשך עם הקשר שלו עם גיא גודס וסוגיית הזימונים, כולל התייחסות לעמית שמחון. לאחר מכן, זילברשטיין התייחס גם לשחקנים שפרחו מחדש בנבחרת ובראשם בר טימור. זילברשטיין כמובן הרחיב על הפוטנציאל של נועם יעקב, התייחס לשחקנים החדשים האחרים, שיתף את התגובות שקיבל וסיכם את הקמפיין במוקדמות אליפות העולם ואת האכזבה ביורובאסקט תוך שסיפר על החוויה לעבוד עם דני אבדיה. זילברשטיין אף הביע עמדה נחרצת בכל הנוגע לסוגיית המתאזרח, והתייחס לסוגייה הבוערת של המאמן הבא של הנבחרת: העתיד שלו והאפשרות שימונה באופן קבוע, דעתו בנוגע לאופציית המאמן הזר והניסיון שכשל להביא את פאבלו לאסו. זילברשטיין גם חזר אחורה לתחילת הדרך שלו בעולם הכדורסל, שיתף את הפילוסופיה שלו כמאמן, אמר מה לא עבד במכבי ראשון לציון ודיבר על המפתחות שהכי חשובים להצלחה כמאמן. זילברשטיין בין השאר נשאל האם הוא רוצה לחזור לאמן קבוצה, מהי הליגה שבה הוא הכי נהנה לצפות, מיהם השחקנים הכי גדולים שהוא אימן, מהו הרגע הכי גדול בקריירה שלו ואיזה דבר לא יודעים עליו. זילברשטיין דיבר על המצב של הכדורסל הישראלי כיום, התייחס לאיום השביתה של ארגון השחקנים וגם גילה מהם החלומות שלו. במהלך הפרק זילברשטיין ענה על השאלות הרבות שקיבל מחברי קהילת ספורטס רבי, ולטובת פינת סיפור בסיום הביא סיפור מיוחד על לא אחר מאשר אור קורנליוס.לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפוןלחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואידהירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

  • 1 hr 14 min
  יותם חנוכי על הניצחון המפורסם מול דני אבדיה, הזכייה באליפות אירופה והרשתות החברתיות

  יותם חנוכי על הניצחון המפורסם מול דני אבדיה, הזכייה באליפות אירופה והרשתות החברתיות

  פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 61, שבו מתארח לא אחר מאשר יותם חנוכי, פורוורד עירוני קריית אתא. הפרק, שנפתח עם תחילת הדרך של חנוכי בעולם הכדורסל, נמשך עם הניצחון המפורסם מול דני אבדיה בגמר ליגת התיכונים ב-2017 והזכייה באליפות אירופה לנבחרות עתודה ב-2019 תוך ששיתף פעולה עם אותו אבדיה. לאחר מכן, חנוכי סיכם את השנים בהפועל גלבוע/גליל וסיפר על ההחלטה לעבור לעירוני קריית אתא, כשהוא גם התייחס לתקופה הטובה שלו מבחינה אישית. חנוכי שיתף בין השאר איך נראה יום בחייו, דיבר על הדברים שבהם הוא חזק והדברים שהוא עדיין צריך לשפר, הרחיב על הפציעות שעבר והתייחס לשמועות שהיו בנוגע לדראפט האן.בי.איי. חנוכי גם נזכר בדניאל ששון ז”ל, דיבר על חלום הנבחרת הבוגרת ושיתף משהו מעניין שלא יודעים עליו בנוסף למבט מבפנים על החלק שהכדורסל לוקח בחייו מחוץ לפרקט. חנוכי אף דיבר על הצורה שבה הוא רואה את הכדורסל הישראלי כיום, שיתף את תפיסת העולם המרתקת שלו בנוגע לרשתות החברתיות, גילה מה החלום הכי גדול שלו, ענה לשאלה האם הוא מרגיש מוערך והתייחס לדרך השונה שבה גלבוע/גליל הלכה העונה. חנוכי גם ענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי והביא סיפור מיוחד מהשנים שלו בכדורסל לטובת פינת סיפור.הצטרפו לקהילת ספורטס רבי בלינק הבא: HTTPS://CHAT.WHATSAPP.COM/DXCEWEZBTU79VTEEGOSAMKספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפוןלחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואידהירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

  • 53 min
  יהוא אורלנד על הקריירה שלו, נועם יעקב, בן שרף וגביע המדינה + סיפורים מיוחדים

  יהוא אורלנד על הקריירה שלו, נועם יעקב, בן שרף וגביע המדינה + סיפורים מיוחדים

  פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 60, שבו מתארח לא אחר מאשר יהוא אורלנד, המאמן החדש של נבחרת הקדטים. הפרק, שנפתח עם הרקע של אורלנד בכדורסל הישראלי, נמשך עם הכניסה שלו לעולם האימון והפילוסופיה שלו, כשהוא גם נשאל האם יש לו מודל לחיקוי ושיתף מה הוא לקח מתקופתו כשחקן ומכך שהוא הצטיין בכל הנוגע ליכולת הקליעה מחוץ לקשת. לאחר מכן, אורלנד התייחס להצלחה שלו בקבוצת הנוער של הפועל עמק חפר ובתחילת הדרך בהפועל חבל מודיעין, וגם שיתף בכנות יוצאת דופן מה לא עבד העונה בקבוצה מהליגה הלאומית. אורלנד גם התייחס למינוי למאמן נבחרת הקדטים, דיבר על העתיד שלו וחשף האם הוא היה קרוב לאחת הקבוצות שאליהן הוזכר כמועמד. בנוסף, לקראת גמר גביע המדינה בין הפועל ירושלים למכבי תל אביב אורלנד דיבר על שתי הזכיות שלו כולל כשחקן ירושלים בקלאסיקו הבלתי נשכח בעונת 2007/08, כאשר הוא גם התייחס ליחסי הכוחות במשחק הקרוב. אורלנד כמובן הרחיב על ההצלחה של נועם יעקב ובן שרף, כשסיפר על ההיכרות הראשונה, החוויה לאמן אותם מבחינה מקצועית ומבחינת האישיות שלהם, האם יש שחקנים שהוא היה משווה אותם אליהם, היתרונות שלהם ומה הם עדיין צריכים לשפר, מה צריך להיות הצעד הבא ועוד בנוסף לכך שהביא סיפורים מיוחדים עליהם וגילה שיצרו איתו קשר מחו”ל בנוגע אליהם. אורלנד גם אמר את דעתו על שביתת השחקנים שעשויה להתרחש כמי שבעבר בחר שלא להשתתף באחת כזאת, דיבר על המצב של הכדורסל הישראלי ושיתף פרט מעניין על עצמו, כאשר הוא גם ענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי. לסיום, אורלנד הביא בפינת סיפור עוד מקרה מיוחד מהשנים שלו בכדורסל: איך קרה שבתחילת קריירת הבוגרים הוא התאמן פעם אחת בקור של 30 מעלות?הצטרפו לקהילת ספורטס רבי בלינק הבא: HTTPS://CHAT.WHATSAPP.COM/DXCEWEZBTU79VTEEGOSAMKספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפוןלחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואידהירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

  • 1 hr 25 min

Customer Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Top Podcasts In Sports

Dan Le Batard, Stugotz
Barstool Sports
The Ringer
Wave Sports + Entertainment
The Ringer
iHeartPodcasts and Dan Patrick Podcast Network