Starp mums, meitenēm, runājot

starpmumsmeitenemrunajot
Starp mums, meitenēm, runājot

Santa un Džemma lasa grāmatas, kuras nevajadzētu lasīt un skatās raidījumus, kuriem nevajadzētu veltīt laiku. Viņas to dara tādēļ, lai tas nebūtu jādara jums.

  1. 2021/02/28

    Labākais vecums, kad veidot filmas. Džemmas saruna ar Ilzi Burkovsku Jacobsen. 39.epizode

    "Mani cepina tas, ka nevar pieņemt partnerattiecību likumu, ka te grasās ieviest militāro mācību un atsaucas uz Norvēģiju. Mani bērni ir izgājuši cauri Norvēģu vidusskolas izglītības sistēmai, un neko tādu es neatceros. Mēs zinām, ka Padomju Savienība beidzās, jo cilvēki gribēja džinsus un botas. Cilvēkus pievilināja labāka dzīve, nevis kaut kādas abstraktas idejas par ienaidniekiem," stāsta kinorežisore Ilze Burkovska Jacobsen.    Video: https://youtu.be/G-nlqqORBJw    Ilzes Burkovskas Jacobsen animācijas filma “Mans mīļākais karš” pasaules pirmizrādi piedzīvojusi un saņēmusi galveno balvu Ansī festivālā (Festival international du film d’animation d’Annecy), saņēmusi apbalvojumus desmitiem citu pasaules mēroga festivālu, tostarp arī pašmāju Lielā Kristapa balvu par labāko animāciju, kā arī izvirzīta ASV Kinoakadēmijas balvai.   Ļoti patika podkāsts? Pastāsti par to saviem draugiem un kļūsti par patronu!   Piesakies mūsu jaunajai ziņu lentai - "Ziņotājs ziņo", seko mums Facebook:  spied like un šēro; apskati Supersieviešu lapu.  Klausies mūs Patreon, iTunes, PodBean, Spotify, YouTube , Delfi un citās podkāstu klausīšanās vietnēs. Mēs atbalstām centru MARTA un aicinām to darīt arī Tevi.   Paldies mūsu brīnišķīgajiem draugiem Kasparam un Ērikam, kas ļāva filmēt šīs sezonas epizodes savās mājās!   Izmantotā mūzika: A. A. Aalto, Corps Of Discovery Chad Crouch, Wilsons Snipe Doctor Turtle, You Um I'll Ah Komiku, Disco Cat RoccoW, Musicisexpressionofartthroughthemediumofsound RoccoW, Nontinde Vendor Theme 17, Action Fight   Video un skaņa: Marta Herca, Kaspars Saltums

    1 小時
  2. 2021/01/08

    Cīsiņu kvotas, cīsiņi Brazīlijā un cīsiņi viņas dzīvē. Džemmas saruna ar Diānu Kiščenko. 38.epizode

    "Joprojām lielā mērā sievietes atrašanos akadēmiskajā vidē nosaka tas, vai sievietei ir vai nav bērnu," stāsta Rīgas Stradiņa universitātes pētniece, antropoloģe Diāna Kiščenko. Savukārt, kad kādā lielā pētījumā pētniece aizgājusi dekrēta atvaļinājumā, radies jautājums nevis par līdzvērtīga speciālista atrašanu, bet par vīrieša perspektīvu - "Jā, tas ir tieši tas, kas mums vajadzīgs - vēl viens cīsiņš!" stāsta pētniece.    Video: https://youtu.be/CIz0NpPH5So   Diāna Kiščenko kopā ar RSU studentiem veido jaunu podkāstu par seksualitāti K punkts. Iesakām noklausīties 1.epizodi par G punktu un klitoru.    Ļoti patika podkāsts? Pastāsti par to saviem draugiem un kļūsti par patronu!   Piesakies mūsu jaunajai ziņu lentai - "Ziņotājs ziņo", seko mums Facebook: spied like un šēro; apskati Supersieviešu lapu. Klausies mūs Patreon, iTunes, PodBean, Spotify, YouTube , Delfi un citās podkāstu klausīšanās vietnēs. Mēs atbalstām centru MARTA un aicinām to darīt arī Tevi. Paldies mūsu brīnišķīgajiem draugiem Kasparam un Ērikam, kas ļāva filmēt šīs sezonas epizodes savās mājās! Izmantotā mūzika: A. A. Aalto, Corps Of Discovery Chad Crouch, Wilsons Snipe Doctor Turtle, You Um I'll Ah Komiku, Disco Cat RoccoW, Musicisexpressionofartthroughthemediumofsound RoccoW, Nontinde Vendor Theme 17, Action Fight   Video un skaņa: Marta Herca, Kaspars Saltums

    1 小時 2 分鐘

    評分與評論

    5
    (滿分 5 顆星)
    2 則評分

    簡介

    Santa un Džemma lasa grāmatas, kuras nevajadzētu lasīt un skatās raidījumus, kuriem nevajadzētu veltīt laiku. Viņas to dara tādēļ, lai tas nebūtu jādara jums.

    你可能也會喜歡

    內容受限制

    在你所在的國家或地區,此單集無法在網路上播放。

    若要收聽兒少不宜的單集,請登入帳號。

    隨時掌握此節目最新消息

    登入或註冊後,即可追蹤節目、儲存單集和掌握最新資訊。

    選取國家或地區

    非洲、中東和印度

    亞太地區

    歐洲

    拉丁美洲與加勒比海地區

    美國與加拿大