In een super interessante coaching sessie met een Manifestor (Human Design) zag ik hoe grote plannen en ideeën soms er juist voor kunnen zorgen dat dingen juist NIET gebeuren.
Want wanneer je vooral bezig bent met de uitkomst van je plan of de beren die op de weg kunnen komen, dan hou je jezelf (vanuit onzekerheid) alleen maar tegen.
In deze aflevering neem ik je mee in wat dan wel nodig is. Hoe kom je wel weer in beweging?
Het antwoord is echt veel simpeler dan je denkt!
Wil jij nu ook samen kijken naar wat jij nodig hebt om weer in beweging te komen, voorbij (en met respect voor) je angsten en onzekerheden? Boek dan nu een gratis kennismakingsgesprek in, zodat ik jouw verhaal ook kan horen. Dan kijken we samen naar wat jij NU nodig hebt! Je boekt dit gesprek makkelijk via deze link: https://tidycal.com/find-your-light/kennismaking
Ik kijk er naar uit om jou te spreken.
Veel liefs,
Mariska
Информация
- Подкаст
- ЧастотаДважды в неделю
- Опубликовано27 сентября 2024 г., 05:54 UTC
- Длительность12 мин.
- Сезон2
- Выпуск3
- ОграниченияБез ненормативной лексики