8 episodes

Podcast kreskowy to baza wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań dla branży logistycznej, produkcji i handlu. Dajemy Ci darmowy dostęp do wiedzy naszych ekspertów. Posłuchaj naszych webinarów w wersji audio!

Podcast kreskowy Aspekt

  • Technology

Podcast kreskowy to baza wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań dla branży logistycznej, produkcji i handlu. Dajemy Ci darmowy dostęp do wiedzy naszych ekspertów. Posłuchaj naszych webinarów w wersji audio!

  W ASPEKCIE prawidłowego znakowania i bezpieczeństwa w magazynie

  W ASPEKCIE prawidłowego znakowania i bezpieczeństwa w magazynie

  Źle oznakowana przestrzeń hali wielkopowierzchniowej lub całkowity brak takiego oznaczenia mogą być przyczyną złej organizacji ruchu, czego skutkiem są wypadki w czasie pracy, zagrażające zdrowiu i życiu pracowników.
  Jak zadbać o bezpieczeństwo w magazynie?
  Jakie są obowiązki pracodawcy w zakresie BHP w magazynie?
  Jakie polskie normy określają zasady oznakowania?
  Jakie rodzaje oznakowania to „must have” w magazynie?  
  Na jakie konsekwencje braku oznakowania narażamy przedsiębiorstwo?
  Poznaj odpowiedzi na powyższe pytania słuchając naszego podcastu!
  ---
  Jeśli jesteś zainteresowany prawidłowym oznakowaniem poziomym lub pionowym Twojego magazynu zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami -> www.znakowaniemagazynow.pl lub www.aspekt.net.pl

  • 30 min
  W ASPEKCIE podnoszenia wydajności pracy w magazynie

  W ASPEKCIE podnoszenia wydajności pracy w magazynie

  Rynek e-commerce kwitnie, a jego dynamika przyczynia się do zwiększonej konkurencji, jak i większej profesjonalizacji i optymalizacji tego sektora.
  Poznaj rozwiązania, które usprawniły procesy m.in. w obszarze e-commerce u jednego z naszych klientów — lidera w branży odzieży sportowej. Zastosowane rozwiązania ubieralne od ProGlove nie tylko usprawniły proces kompletacji dzięki kompatybilności z innymi rozwiązaniami funkcjonującymi w przedsiębiorstwie, ale także zostały wykorzystane w innych obszarach przestrzeni magazynowej.
  Czego dowiesz się z nagrania?
  Z jakim problemem musieliśmy się zmierzyć?
  Jakie rozwiązania zastosowaliśmy?
  Przedstawimy nasze wnioski po wdrożeniu
  Zaprezentujemy wyniki!
  Zapraszamy!
  ---
  Jeśli jesteś zainteresowany rozwiązaniami ubieralnymi w Twoim magazynie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami -> www.aspekt.net.pl

  • 46 min
  W ASPEKCIE przechowywania i zabezpieczania urządzeń w magazynie

  W ASPEKCIE przechowywania i zabezpieczania urządzeń w magazynie

  Inteligentne szafy to rozwiązanie niezbędne w każdym nowoczesnym magazynie. Usprawniają także pracę w transporcie, logistyce oraz handlu detalicznym. Ułatwiają przechowywanie, śledzenie, a także uzyskiwanie dostępu do urządzeń mobilnych marki Zebra Technologies. Co więcej, zarządzają nimi tak, aby w pełni wykorzystać potencjał zarówno całego przechowywanego sprzętu, jak i pracowników.
  Jeśli zależy Ci na usprawnieniu procesów, zwiększeniu wydajności oraz poprawie bezpieczeństwa dostępnych zasobów to koniecznie posłuchaj tego podcastu!
  W trakcie jego trwania dowiesz się m.in.:
  o rozwiązaniach sprzętowych i systemie służącym do logowania i kontroli dostępu do urządzeń
  przedstawimy dostępne konfiguracje szaf
  przybliżymy możliwości dotyczące fizycznych blokad komputerów mobilnych
  zaprezentujemy alternatywne opcje zabezpieczeń
  Zapraszamy!
  ---
  ---
  Jeśli jesteś zainteresowany szafami do przechowywania urządzeń to zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami -> www.aspekt.net.pl

  • 42 min
  W ASPEKCIE automatycznych bramek skanujących

  W ASPEKCIE automatycznych bramek skanujących

  Automatyczne bramki skanujące to idealne rozwiązanie do Twojego magazynu. Nie tylko pozwalają na śledzenie ruchu materiałów, produktów i opakowań wraz z pełnym wglądem w jego historię, ale także umożliwiają skrócenie czasu załadunku. Urządzenia te pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, a do tego minimalizują ryzyko wystąpienia błędów oraz strat.
  Z podcastu dowiesz się m.in.:
  Jakie możliwości dają automatyczne bramki skanujące.
  Czy to drogie rozwiązanie i dlaczego warto je mieć.
  Poznasz możliwe zastosowania bramek na przykładzie naszych klientów.
  Poznasz możliwe technologie, stosowane w ramach identyfikacji towarów/osób.
  Poznasz fakty i mity związane z bramkami.
  Jeśli chcesz podążać za najnowocześniejszymi rozwiązaniami to koniecznie musisz wysłuchać tego nagrania.
  Zapraszamy!
  ---
  Jeśli jesteś zainteresowany automatycznymi bramkami skanującymi w Twoim magazynie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami -> www.aspekt.net.pl

  • 31 min
  W ASPEKCIE komputerów All In One dla produkcji, magazynów, e-commerce, retailu

  W ASPEKCIE komputerów All In One dla produkcji, magazynów, e-commerce, retailu

  Oczekuje się, że w ciągu najbliższych lat komputery All-In-One osiągną znaczny wzrost, ponieważ na rozwiązania sprzętowe, takie jak np. kioski, jest coraz większe zapotrzebowanie. Firmy dostrzegają wartość tego typu komputerów, szukając rozwiązań zapewniających większe wsparcie i wydajność.

  Maszyny typu „wszystko w jednym” (AiO) charakteryzują się kompaktową, zajmującą niewiele miejsca konstrukcją, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowania na produkcji, w magazynach, e-commerce czy retailu. Świetnie sprawdzają się w środowiskach o ograniczonej przestrzeni, które nie pozwalają na duży, nieporęczny sprzęt. Praca z mniejszym komputerem, który może wykonywać wiele zadań, może być wielką zaletą zarówno dla małych, jak i dużych firm.

  • 25 min
  W ASPEKCIE technologii ubieralnej

  W ASPEKCIE technologii ubieralnej

  Dynamika zmian na rynku e-commerce przyczynia się do zwiększonej konkurencji, jak i większej profesjonalizacji tego sektora. Jest to czas na doskonalenie i optymalizację narzędzi oraz rozwiązań, które usprawniły procesy m.in. w obszarze e-commerce u jednego z naszych klientów — lidera w branży odzieży sportowej.

  Zastosowane rozwiązania nie tylko usprawniły proces kompletacji dzięki kompatybilności z innymi rozwiązaniami funkcjonującymi w przedsiębiorstwie, ale także zostały wykorzystane w innych obszarach przestrzeni magazynowej. Na jakie urządzenie postawiliśmy? Tego dowiecie się w trakcie podcastu.

  Partnerem webinaru jest firma ProGlove.
  Zapraszamy też po więcej informacji na temat urządzeń ubieralnych -> www.proglove.com.pl

  • 46 min

Top Podcasts In Technology

Jason Calacanis
Lex Fridman
The New York Times
NPR
Ben Gilbert and David Rosenthal
Jack Rhysider