34 episodes

Inspirace pro moderní duši a vedené meditace

Prostor mezi myšlenkami alzbetaprotivanska

  • Health & Fitness

Inspirace pro moderní duši a vedené meditace

  14. díl: O nových začátcích

  14. díl: O nových začátcích

  Známé cesty nás v životě nikdy nedovedou na nová místa. Aby se dalo začít opravdu nově a vytvořit nové věci, musí se vyjít z nového místa. Málokdo má odvahu vypravit se do hloubky svého vnitřního světa a navštívit zdroj svého trápení i své radosti. Je to podmínka ke zdravé změně, ke spokojenému životu i k pocitu naplnění. Přijměte mé pozvání k dnešnímu jemnému zastavení a krátké vedené meditaci.

  • 17 min
  13. díl podcastu: Vše, co potřebuješ ke štěstí, už je tady

  13. díl podcastu: Vše, co potřebuješ ke štěstí, už je tady

  Podcast na pomezí mysli a duše, mezi psychoterapií a spiritualitou. Postřeh z terapie s jednou z mých klientek po otázce "Jsou konflikty ve vztahu v pořádku?". Náhlé nádherné uvědomění, že nemusíme být otroky svých přesvědčení, protože ve skutečnosti neexistují! Na konci dílu vás čeká hluboký meditativní zážitek. Vítejte!

  • 14 min
  Meditace na Láskyplné vztahy

  Meditace na Láskyplné vztahy

  Výjimečná meditace, která pracuje se živou vizualizací. Nejdříve navštívíte své vnitřní bezpečné místo. V něm prožijete setkání s milovaným člověkem a dostanete možnost se rozloučit nebo znovu setkat. Prožijete tiché nevyslovitelné mystérium toho, co cítíme těsně před tím, než máme chuť říct "Miluji Tě". Do svého bezpečného prostoru v meditaci pozvete i někoho, s kým si přejete vztahy zlepšit a necháte, aby léčivý prožitek působil. Jdete do toho se mnou?

  • 17 min
  Meditace Vnitřní svoboda

  Meditace Vnitřní svoboda

  Pro dnešní meditaci doporučuji vytvořit si pro sebe opravdu útulný prostor a mít dostatek času i po ní. Možná si budete potřebovat něco zapsat nebo jinak zpracovat tenhle silný zážitek. Jedná se totiž o meditaci s potenciálem k velkému léčení. Pozve vás k tomu, abyste se přiblížili k prožitku, který se ve vašem životě opakuje a je nějak nepříjemný. Objevíte hluboké vnitřní přesvědčení u jeho kořenů a díky meditaci ho změníte. Jste připraveni na vnitřní změnu? Pojďte ji se mnou prožít...

  • 17 min
  Meditace Po krajině srdce

  Meditace Po krajině srdce

  Krajinu srdce si můžete představit jako energetickou hladinu, ve které se dá žít. Je to prostor, kde se přání stávají skutečností a život je plný radosti a smysluplných zkušeností. Je to prostor, kde potkáte lidi, se kterými se budete cítit opravdu dobře a milovaní. Krajinu srdce můžete navštívit, když budete mít stejně dobrý kontakt se zemí a tělem jako s tím, co nás přesahuje. Dnešní Meditace Po krajině srdce vám to umožní.

  • 16 min
  Meditace na Prvotní prostor lásky

  Meditace na Prvotní prostor lásky

  Meditace je pro různé lidi různým zážitkem. Jeden druh meditace jsme ale zažili úplně všichni. Bylo to tehdy, ještě než jsme se narodili - vznášeli jsme se v růžové tmě našeho malého hřejivého bezpečného mikrovesmíru. To je přesně to místo, kam vede dnešní Meditace na Prvotní prostor lásky. Ve skutečnosti se můžeme podobně jako tehdy v bříšku vznášet i dnes v prostoru. Chcete to zkusit?

  • 16 min

Top Podcasts In Health & Fitness

Huberman Lab
Scicomm Media
On Purpose with Jay Shetty
iHeartPodcasts
The School of Greatness
Lewis Howes
Ten Percent Happier with Dan Harris
Ten Percent Happier
Pursuit of Wellness
Mari Llewellyn
Passion Struck with John R. Miles
John R. Miles

You Might Also Like