500 episodes

Podcast by Radio SKOVORODA

Radio SKOVORODA Radio SKOVORODA

  • Education
  • 5.0 • 8 Ratings

Podcast by Radio SKOVORODA

  Волонтерська шахта – Е7 – Мистецтво збирати донати у маленьких містах

  Волонтерська шахта – Е7 – Мистецтво збирати донати у маленьких містах

  Збирати мільйони можна навіть живучи в маленькому 10-тисячному містечку.
  Це власним прикладом підтверджує гостя сьомого епізоду подкасту «Волонтерська шахта» Марго Васильєва. Дівчина активно волонтерить у Соснівці, містечку у Червоноградській громаді.
  Ще до повномасштабного вторгнення Марго волонтерила на фестивалях, а після 24 лютого використала свої знання та досвід, щоб створювати хороші емоції та збирати гроші на потреби військових.
  Які заходи ефективніші – онлайн чи офлайн? Що спонукає людей донатити та як змінилась мотивація впродовж понад двох років? Як залишатись креативними та постійно знаходити нові ідеї для комунікації про збір?
  «Я люблю спостерігати не тільки за сумами донатів, які скидають, а й за коментарями, які до них пишуть. Часом людина скидає 5 донатів підряд, щоб розповісти анекдот. Або побажання для військових. Це наповнює, це показує, що ми рухаємось у правильному напрямку».
  Слухайте про силу маленьких міст та маленьких донатів на Spotify, SoundCloud, Apple та Google podcasts та донатьте на локальні ініціативи!

  • 41 min
  Загальні збори – Е7 – Душевно і душно про волонтерство: Юрій Рихлик

  Загальні збори – Е7 – Душевно і душно про волонтерство: Юрій Рихлик

  Для чого Силам оборони так багато авто? Відповідає Юрій Рихлик, радіоведучий, автоблогер та волонтер, який збирає, купує, привозить і передає машини на фронт з початку повномасштабної війни та не зупинятиметься до нашої перемоги.
  У сьомому епізоді ток-шоу подкасту «Загальні збори» Володимир Андрєєв говорить з Юрієм про те, як він почав робити збори, де шукав авто, кому їх передавав та на якому рівні справи зараз. А ще обговорює «бронь» для волонтерів, якої насправді немає, пересування Україною та ставлення до мобілізації.
  Досвід, який здобули хлопці за ці роки, дозволяє дати пораду тим, хто тільки хоче почати волонтерити – не імпровізувати. «По-перше, питайте у військових, що конкретно їм потрібно. По-друге, пошукайте аналоги, зазвичай вони є і, можливо, навіть дешевші».
  Поволонтерили, посміялись і наробили контенту Flash Production, Capsula, Оля Залізняк, Radio SKOVOORDA, IT-компанія devabit.

  • 53 min
  Подкаст здорової людини – Е7 – Фізична терапія: як правильні рухи впливають на якість життя

  Подкаст здорової людини – Е7 – Фізична терапія: як правильні рухи впливають на якість життя

  Людина має рухатись легко і без дискомфорту. Фізична терапія приходить на допомогу, коли виникає дискомфорт. У сьомому епізоді «Подкасту здорової людини» говоримо з Володимиром Шевчуном, фізичним терапевтом медичного простору MedSpace про реабілітацію, фізичну терапію, правильну поставу, правильний сон та потребу звертатись до фізичного терапевта.
  Володимир каже, що ми не балансуємо рух: спочатку день сидіння, а потім – шалені швидкі навантаження в спортзалі. Ідеальний же варіант – ходити по трошки щогодини.
  Також відповідаємо на питання, чи всі відхилення необхідно лікувати, як проходить обстеження, а як лікування, та чому не бути симетричним – це ок.
  Слухайте нову розмову з Тетяною Вдовиченко на Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, Apple та Google podcasts!

  • 44 min
  Волонтерська шахта – Е6 – Швейних цех: собівартість аптечної сумки = чашка кави

  Волонтерська шахта – Е6 – Швейних цех: собівартість аптечної сумки = чашка кави

  Собівартість однієї аптечки для бійця — одна кава.
  У шостому епізоді червоноградського подкасту «Волонтерська шахта» говоримо із Зоряною Безпалько, мамою нашої ведучої Насті Безпалько, та Іванною Гнатишин, які працюють у швейному цеху «Бджілки» з початку повномасштабного вторгнення.
  Перші розгрузки шили, розкроюючи шахтний спецодяг. Без ескізів, за поясненнями військових, що саме потрібно. А ще є підсумки, плитоноски, аптечки, баули. І ще гамаші, м’які ноші, органайзери, дощовики… Жартують, що можуть пошити все, аби мати з чого.
  «Уже декілька разів так було, що зробимо ми замовлення, закупимо тканину, і на нашій волонтерській карточці залишається декілька гривень. Маленьких донатів не існує. Це все завжди все одно допомога. І так і 10 гривень, і 20 гривень, і 50. І вони разом роблять рулон тканини».
  Слухайте авторський проєкт Насті Безпалько на Spotify, SoundCloud, Apple та Google podcasts та донатьте на локальні ініціативи!

  • 43 min
  Я тебе… війна – Е7 – Єлена Ланівська: життя після втрати нареченого на фронті

  Я тебе… війна – Е7 – Єлена Ланівська: життя після втрати нареченого на фронті

  «Втрата – не те ж, що розійтись. Це назавжди відкрита історія. Це моя історія, з якою мені якось далі жити. Головне тут, що мені треба жити».
  Немає правильного способу пережити втрату. Немає відповіді, чи можна це пережити, чи лише прийняти і йти з цим далі.
  Єлена втратила нареченого на 5 березня 2022 року. Своєю історією та своїми почуттями вона поділилась з Христиною Біляковською у сьомому епізоді подкасту «Я тебе… війна» у потязі «Київ-Краматорськ».
  Як підтримати людину, яка переживає втрату? Що можна сказати їй в ці моменти, а від яких слів варто утриматись? Як проявити співчуття? У що конвертувати біль? Також говоримо про те, що саме допомагає у проживанні болю втрати та чи можна відчути, коли настає момент рухатись далі.
  Трепетна, щемка та дуже відверта розмова на SoundCloud, YouTube Music, Spotify, MEGOGO Audio, Apple і Google Podcasts.

  • 44 min
  Вікногляд – Е2 – Які документи потрібні для купівлі житла

  Вікногляд – Е2 – Які документи потрібні для купівлі житла

  Купівля квартири – вагома подія у нашому житті. Попри емоції, які відчуваємо у момент, коли знайшли саме те помешкання, маємо думати і про юридичну частину.
  У другому епізоді подкасту про нерухомість «Вікногляд» говоримо про документи, які потрібно перевірити та підписати під час купівлі власного житла та його подальшої експлуатації.
  Сергій Іванов-Костецький, архітектор та девелопер, а також Ольга Данчук, юристка у сфері містобудування, діляться юридичними нюансами щодо первинного та вторинного ринку: як перевірити репутацію забудовника, коли можна почати перепланування і чому важливе право на спадщину.
  Ярослав Назар цікавиться тим, чим цікавились би ми з вами: коли будемо мати право власності на квартиру, чому не зможемо одразу засклити балкон та чим буде корисною консультація з юристом.
  Слухайте новий епізод на Spotify, SoundCloud, Apple тa Google podcasts, а також на YouTube Music.

  • 50 min

Customer Reviews

5.0 out of 5
8 Ratings

8 Ratings

TBDxTBD ,

Цікаві подкасти, різноманітні теми

Мені дуже подобаються ці подкасти, багато цікавих людей та важливих розмов

Top Podcasts In Education

The Mel Robbins Podcast
Mel Robbins
The Jordan B. Peterson Podcast
Dr. Jordan B. Peterson
Try This
The Washington Post
How to Be a Better Human
TED and PRX
TED Talks Daily
TED
Mick Unplugged
Mick Hunt

You Might Also Like

Простими словами
The Village Україна
MINCULTPRYVIT
Nariman Aliev
Буде тобі наука
Kunsht/Куншт
Ранкове допіо
Ранкове допіо
Хороший Поганий Злий Подкаст
Хороший Поганий Злий Подкаст
Та й таке
Джек і Вероніка