6 episodes

V čarovným svete niekto zaklial tradičné rozprávky a skončili úplne inak, ako by ste čakali. Vypočujte si audiorozprávky na dobrú noc.
IG: @rozpravky_z_grmkova

Rozprávky Barbora Grmanová

  • Kids & Family

V čarovným svete niekto zaklial tradičné rozprávky a skončili úplne inak, ako by ste čakali. Vypočujte si audiorozprávky na dobrú noc.
IG: @rozpravky_z_grmkova

  Žufíkova cesta z kaše (2.)

  Žufíkova cesta z kaše (2.)

  Žufík sa dostal do váhavej kaše kvôli zlým ochutnávačom. Teraz nevie či cíti na jazyku čokoládku, smotanu alebo vanikový cukrík. Našťastie stretol dievčičku čarodejku, ktorá ho z očarovania dostane, ak splní jedu úlohu. Podarí sa Žufíkovi ju splniť? Dokáže nezaváhať  o svojom sne?

  Sledujte a komentuje na IG @rozpravky_z_grmkova

  • 11 min
  Žufík ide do kaše (1.)

  Žufík ide do kaše (1.)

  Z jedného studeného mestečka, bola žienka kuchtička. Mala synčeka, ktorého všetci volali Žufík. Kuchtička sa rozhodla, že z neho vychová slávneho ochutnávača. Tak spolu celé dlhé roky trénovali a pripravovali sa na deň, kedy sa Žufík vyberie do sveta na skusy. Koho stretne a, ako to dopadne?

  Ako sa vám rozprávka páčila a nápady, ako sa skončí posielate cez IG na @rozpravky_z_grmkova

  • 10 min
  Šetkocem (časť 2)

  Šetkocem (časť 2)

  Rozprávka o zlatníkovi Janíkovi a jeho žene Katarínke pokračuje. Jedného dňa vyskočila Jankovi na chrbát malá potvorka zvaná Šetkocem a úplne ho ovládla. Odvtedy sa mládenec prestal usmievať a celé dni i noci len pracoval. Pod vplyvom Šetkocema sa vypracoval až na zámockého zlatníka. Teraz si prezerá svoju novú kráľovskú zlatnícku dielničku, na svoju Katarínku nemyslí, zo života sa neteší, len na tých kráľovských šperkoch pracuje. Šetkocem sa naopak raduje a zo dňa na deň rastie. 

  Ako to celé dopadne? Podarí sa Janíkovi dostať zo Šetkocemovej moci? A čo múdra Katarínka? Spomenie si na ňu Janík vôbec ešte niekedy?

  • 10 min
  Šetkocem (časť 1)

  Šetkocem (časť 1)

  O zlatníkovi Janíkovi, ktorý si spokojne žil so svojou ženou Katarínkou až do chvíle, kým naňho nevyskočila príšerka s menom Šetkocem.
  Ako si Šetkocema predstavuješ ty? Výtvory posielaj cez IG na @rozpravky_z_grmkova 

  https://www.instagram.com/rozpravky_z_grmkova/

  • 7 min
  Hešteg Perníkova Chalúpka

  Hešteg Perníkova Chalúpka

  Rozprávka o tom, ako vegánstvo nejeden život zachránilo. Janko s Marienkou jedného dňa objavili v lese perníkový domček aj s ježibabou, ktorá ich na sladké perníčky lákala.

  • 6 min
  Šípková Rúženka v karanténe

  Šípková Rúženka v karanténe

  Rozprávka o princeznej a princovi Rúženkových, ktorí šťastne žili vo svojej vežičke. Ale iba do chvíle, kým ich zlá sušička opäť uväzní vo veži. Ako to spolu zvládnu a kto ich vyslobodí tentokrát?

  • 6 min

Top Podcasts In Kids & Family

Calm Parenting Podcast
Kirk Martin
Good Inside with Dr. Becky
Dr. Becky Kennedy
Disney Magic of Storytelling
ABC11 North Carolina
Greeking Out from National Geographic Kids
National Geographic Kids
But Why: A Podcast for Curious Kids
Vermont Public
Circle Round
WBUR

You Might Also Like

Z rozprávky do rozprávky
Podcast world
Parádne rozprávky
Peter Gecík
Rozprávky SME
SME.sk
Adela a Sajfa
jasomfunradio
vražedné psyché
ZAPO
Kriminálne spisy
Rádio Expres