Radio SKOVORODA

Radio SKOVORODA
Radio SKOVORODA

Podcast by Radio SKOVORODA

  1. Street Culture Podcast – S2E10 – Валерій Бичков aka Ben: коли ти танцюєш, все інше зникає

    1 DAY AGO

    Street Culture Podcast – S2E10 – Валерій Бичков aka Ben: коли ти танцюєш, все інше зникає

    «Чому 1998 рік – це бомба?». Ви задумувались, як із дворових кілець стрітболу і касет Cypress Hill почалася історія українського брейкінгу? Що за магія змушувала пацанів з районів збиратися в команду і качати так, щоб про них говорили всі? У 10-му епізоді Street Culture Podcast ми розбираємося, чому 98-й став роком, коли все вибухнуло. Наш гість – Валерій Бичков aka Ben справжній батя української та харківської брейкінг-сцени. Хлопець, який був на першій лінії, коли брейкінг заходив третьою хвилею. Поговоримо про те, як пацан зі Салтівки через падіки і темні часи дійшов до перших великих батлів. Дізнаєтеся, чому стрітбол і реп стали тими першими «вхідними квитками» в хіп-хоп культуру. А знаєте, як народився H-Blast? В метро! Так, не в залі, не в студії, а між зупинками, коли треба було терміново придумати назву перед першим виступом. Валерій розкаже, як їхній «вибух» розніс усю сцену, і чому Breakidz 2000 став точкою відліку для українського брейкінгу. І от серйозно: що таке брейкінг сьогодні – спорт чи мистецтво? Як це – відчувати себе частиною культури, яка з підвалів дійшла до олімпійських арен? І що для Бена означає фраза «брейкінг – це свобода»? Ловіть цей епізод, бо це не просто історія про танці – це про дух вулиць, який не згасає. Apple podcasts, Spotify, SoundCloud і MEGOGO Audio – ви знаєте, де нас знайти! Підписуйтеся, слухайте і не гайте часу – ця розмова реально качає! Новий сезон подкасту про вуличну культуру України творимо спільно зі Street Culture, uabreaking та ГО «Алгоритм дій». Дізнавайтесь, як творилась брейкінг історія та як з тренувань у спальному районі брейкінг став олімпійською дисципліною.

    1h 27m
  2. Street Culture Mixtape – DJ Roman (Нова Каховка)

    JAN 27

    Street Culture Mixtape – DJ Roman (Нова Каховка)

    Наступний діджей у серії Street Culture Mixtapes – DJ Roman, представник міста Нова Каховка, нині проживає у Києві та є викладачем у школі DJ Academy. Роман почав займатись діджеїнгом у 2015 році. Спочатку його цікавив тільки Scratch, але згодом почав практивувати міксінг фанку, брейкбіту та хіп-хопу. Згодом долалась Latina та House музика. Це все переросло в Open Format діджеїнг, завдяки чому Роман постійно грає на різних вечірках у Києві та мав змогу грати свої сети на фестивалях у Азії та Європі. Також є переможцем скретч батлу «Банка Фанка» та займав призове місце на Tape Battle у Києві. Приймав участь у презентації обладнання Pioneer в Україні. Роман активно прйимає участь в якості діджея на багатьох батлах України, таких як: Ukrainian Breaking Championship 2024, SLAP та багатьох інших. Мікстейп від Романа – це година брейкбіту та фанку з якісними та цікавими переходами ї позитивною, динамічною енергією. Слухаємо новий мікстейп з серії Street Culture Mixtape від діджеїв України. Творимо серію Street Culture Мікстейпів разом з Algorytm NGO, Street Culture, uabreaking та Radio SKOVORODA.

    1 hr
  3. Подкаст здорової людини – S2E8 – Чому виникає цистит, простатит і сечокам’яна хвороба?

    JAN 22

    Подкаст здорової людини – S2E8 – Чому виникає цистит, простатит і сечокам’яна хвороба?

    Якщо ви думаєте, що уролог – це тільки для «серйозних» випадків, настав час змінити цю думку. У новому епізоді «Подкасту здорової людини» ми руйнуємо стереотипи про сором’язливість і відповідаємо на найпоширеніші (та незручні) запитання про здоров’я сечовидільної системи. Наш гість – Андрій Боржієвський, лікар-уролог медичного простору MedSpace, а ще доктор медичних наук та професор і завідувач кафедри урології ЛНМУ імені Данила Галицького. Андрій Цезарович розповідає про захворювання, про які зазвичай говорять пошепки – цистит, простатит, сечокам’яна хвороба, а також про інфекції, що передаються статевим шляхом. – Що може розповісти про ваше здоров’я колір сечі? – Чому утворюються камені й солі в нирках? – Чи можна їх позбутися без жахливих операцій? – Про папіломи, кісти та інші новоутворення Звісно ж, розбираємось у методах лікування, можливостях профілактики та руйнуємо стереотипи про урологічний огляд. Ведуча подкасту: Тетяна Вдовиченко https://www.instagram.com/t_vdovychenko/ Медичний простір MedSpace: https://www.instagram.com/medspace.lviv/ Дивіться на YouTube-каналі Radio SKOVORODA або слухайте на Apple Podcast, Spotify, Megogo Audio та SoundCloud. Будьте здорові та не займайтесь самолікуванням! Краще заходьте у медичний простір MedSpace у Львові на вулиці Куровця, 10 та відчуйте на собі нову філософію приватної медицини.

    54 min
  4. Культура проти агресії – S3Е5 – Культурна дипломатія у часи війни: досвід DakhaBrakha

    JAN 22

    Культура проти агресії – S3Е5 – Культурна дипломатія у часи війни: досвід DakhaBrakha

    Чи здатна музика змінювати світ і підтримувати націю у найважчі часи? У п'ятому епізоді третього сезону подкасту «Культура проти агресії», продовжуємо документувати українську культуру у час війни. Марта Троцюк запросила особливого гостя – Марка Галаневича, музиканта, актора та учасника культового гурту «ДахаБраха». Разом говоримо про силу музики як інструменту культурної дипломатії та спротиву. Марко поділився емоціями перших днів повномасштабного вторгнення, розповів про те, як гурт перетворив свої концерти на платформи для донесення важливих меседжів світу, і пояснив, чому їхня місія – це не лише музика, а й боротьба за увагу до України. Що таке культурна дипломатія в умовах війни? Як музиканти перетворюють емоції у зброю? І чому навіть одна пісня може стати поштовхом для повернення додому? Рефлексуйте та діліться своїми думками у коментарях. Слухайте на Apple Podcasts, Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio. «Культура проти агресії» є авторським проєктом Галереї 101 у партнерстві з Radio SKOVORODA. Вдячні Дмитру Ламперту за віру у важливість культури, особливо в час війни, та за підтримку третього сезону подкасту! Сайт Галереї 101 https://gallery101.com.ua/podcast-culture-against-aggression/

    50 min
  5. Street Culture Podcast – S2E9 – Bboy Mechanic: або вчити munchmills, або пити самогон на районі

    JAN 20

    Street Culture Podcast – S2E9 – Bboy Mechanic: або вчити munchmills, або пити самогон на районі

    «Якщо ти не міг зробити будь який елемент на бетоні – рахувалося що ти взагалі не танцював». У дев’ятому епізоді Street Culture Podcast говоримо з Віктором Чулановським, відомим як Bboy Mechanic. Цей випуск – чистий хіп-хоп вайб: як у 90-х на ХТЗ ти ставав «своїм», виживаючи між гопотою і танцполом, чому брейкінг витягує тебе з буденності, і як команда Nuclear Packman зробила стиль не тільки на танцполі, а й у житті. Як вижити, коли тренування – це бетон і пил, а конкуренція – до останнього свайпу? Що важливіше: заруба в батлі чи респект ком’юніті? І головне – як культура перемагає хаос? Історії Віктора надихають та змушують задуматися, що ти робиш для свого «гігантського свайпу» в житті. Слухайте епізод на Apple podcasts, Spotify, SoundCloud і MEGOGO Audio! Новий сезон подкасту про вуличну культуру України творимо спільно зі Street Culture, uabreaking та ГО «Алгоритм дій». Дізнавайтесь, як творилась брейкінг історія та як з тренувань у спальному районі брейкінг став олімпійською дисципліною.

    1h 38m

Ratings & Reviews

5
out of 5
8 Ratings

About

Podcast by Radio SKOVORODA

You Might Also Like

To listen to explicit episodes, sign in.

Stay up to date with this show

Sign in or sign up to follow shows, save episodes, and get the latest updates.

Select a country or region

Africa, Middle East, and India

Asia Pacific

Europe

Latin America and the Caribbean

The United States and Canada