243 episodes

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.

Podcast Zivot Jako Hra Podcast Zivot Jako Hra

  • Science

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.

  #243 Věříte v koučovací hoaxy?

  #243 Věříte v koučovací hoaxy?

  V dnešní době můžete velmi často narazit na nejrůznější dezinformace o koučování. Jaké jsou nejčastější hoaxy, s kterými se ohledně koučování setkáváme? Poslechněte si nový díl podcastu Život Jako Hra, kde se Hana Mezerová a Roman Förster zaměří na nejčastější koučovací hoaxy a vysvětlí, jak to s koučováním doopravdy je. Přejeme vám příjemný poslech.

  • 18 min
  #242 Pocity nedostatku

  #242 Pocity nedostatku

  Pocit nedostatku můžeme mít hned v několika aspektech – ať už ve smyslu nedostatečnosti nás samotných nebo ve smyslu financí. Když se zaměříme na finance, máte pocity nedostatečnosti? Říkáte si často, že si něco nemůžete dovolit, i když skutečnost je jiná? Mnohdy se stává, že si odpíráme dobré ale dražší věci, které by nám mohly zkvalitnit život, jen proto, že si v sobě neseme naučenou skromnost. Jak ale může být drahé, kupovat si levné věci? Poslechněte si nový díl podcastu Život Jako Hra s Hanou Mezerovou a Romanem Förstrem, kde se na téma pocitu nedostatku v ohledu financí zaměřují. Příjemný poslech.

  • 16 min
  #241 Vidíte svět černobíle?

  #241 Vidíte svět černobíle?

  Jaký je váš pohled na svět? Je pro vás všechno buď jen dobré nebo špatné? Ano nebo ne? Super nebo hrůza? A nic mezi tím? Někdy můžeme mít tendenci vnímat svět zjednodušeně a vidět ho pouze tzv. černobíle. Co nám ale bere pouze černobílý pohled na svět? Více se na toto téma dozvíte v novém díle podcastu Život Jako Hra s Hanou Mezerovou a Romanem Förstrem. Příjemný poslech.

  • 20 min
  #240 Neváhej a skoč - zlepšujete se v akci?

  #240 Neváhej a skoč - zlepšujete se v akci?

  Znáte koncept „Learning by doing“ a využíváte ho? Koncept „Learning by doing“ neboli česky „Nejdřív hraj“ je způsob, pomocí kterého lze rychleji dojít k výsledkům. Princip konceptu zjednodušeně vystihuje souvětí: „Skoč do vody a voda tě naučí plavat.“ Více se o tomto konceptu dozvíte v novém díle podcastu Život Jako Hra s Hanou Mezerovou a Romanem Förstrem. Příjemný poslech.

  • 14 min
  #239 Brzda jménem úkol - chcete mít hotovo?

  #239 Brzda jménem úkol - chcete mít hotovo?

  Spousta z nás si vytváří tzv. to-do listy neboli seznamy úkolů, které nám pomáhají se zorientovat v tom, co daný den musíme udělat. Občas ale můžeme mít tendenci den ode dne navyšovat počty úkolů a vytvářet si tak nereálné cíle, které nám přináší pocity frustrace. V novém díle podcastu Život Jako Hra se na téma to-do listů zaměří Hana Mezerová a Roman Förster. Příjemný poslech.

  • 22 min
  #238 Jste normální?

  #238 Jste normální?

  Ve svém životě neustále narážíme na to, zda něco je nebo není normální. Některé normy je zajisté důležité mít – jako například normy ve zdravotnictví pomáhající odhalit nemoci. Co ale normy v běžném životě? Kdo určuje, co je ještě normální a co už ne? V novém díle podcastu Život Jako Hra se Hana Mezerová a Roman Förster na toto téma více zaměří. Příjemný poslech.

  • 19 min

Top Podcasts In Science

WNYC Studios
Hidden Brain, Shankar Vedantam
Mike Carruthers | OmniCast Media | Cumulus Podcast Network
Alie Ward
Neil deGrasse Tyson
Sam Harris

You Might Also Like

Seznam Zprávy
Seznam Zprávy
Kita Van
Pavel Pumprla
Andrej Babiš
Juraj Sutoris Show