500 episodes

Podcast by Radio SKOVORODA

Radio SKOVORODA Radio SKOVORODA

  • Education
  • 5.0 • 8 Ratings

Podcast by Radio SKOVORODA

  Створюй та шукай – Е1 – Пошук візуальної ідентичності: Влад Бойко

  Створюй та шукай – Е1 – Пошук візуальної ідентичності: Влад Бойко

  Прем’єра нового подкасту на Radio SKOVORODA – «Створюй та шукай». Додаємо естетики, краси й творчості на свої платформи! Це подкаст про дизайн, про пошуки творчих сенсів, нових ідей, натхнення та креативу разом із графічною дизайнеркою Анною Малихіною та творчими гостями, яких запрошуватиме у свої епізоди. Розкриємо творчість через самовираження, дизайн та мистецький досвід.

  У першому епізоді говоримо про пошук власного стилю як про формування творчої ідентичності. Менторство у цих пошуках допоможе чи нашкодить? Як визначити, що робота готова? До якої критики варто прислуховуватись? Чим авторський стиль відрізняється від авторського почерку та чи можна припинити пошуки? «Раніше я хотів, щоб дивились на мої роботи й впізнавали, що це я, – каже Влад Бойко, графічний дизайнер і перший гість «Створюй та шукай», – Тепер я розумію, що власні графічні фішки не мають бути самоціллю. Бо тоді ти робиш дизайн для дизайну, а не займаєшся творчістю».

  «Створюй та шукай» – авторський подкаст Анни Малихіної про дизайн та творчість. Ведуча спільно з експертними гостями розкриє креатив та творчість з різних сторін: самовираження, ідеї та досвіду. Розширюйте свій погляд на звичайні речі на Google та Apple podcasts, Spotify та SoundCloud Radio SKOVORODA. Більше корисного про дизайн та більше нових ідей на Аніному телеграм-каналі [створюй] https://t.me/stvoryuy

  • 1 hr 18 min
  Профітролі – Е4 – Звички

  Профітролі – Е4 – Звички

  Уже четвертий епізод «Профітролів» залітає на наші платформи! Якщо ви слухали всі попередні, то вже напрацювали звичку проводити п’ятницю у веселій дружній компанії Артема Галицького, Мар’яни Романяк та Володимира Бєглова.

  Знаєте, як можна зловживати шампунем? А де пролягає тонка межа між шармом і гріхом? І як робити все в останній момент, певно, теж вам знайомо? Сьогодні говоримо про звички: про хороші й погані, корисні й не дуже, про важливі й безглузді, про ті, які треба викорінити, і ті, яким вартує навчитися. Де межа між звичкою і потребою? Коли звичка стає шкідливою? Як часто ми йдемо за звичним сценарієм в різних життєвих ситуаціях? Чи є звичка, яка відрізняє українців від всіх інших націй світу?

  Є! Ні, це не звичка сваритися чи спізнюватись, хоча цим ми теж іноді грішимо. Це звичка максимально використовувати свій потенціал попри відсутність ресурсів. «Коли в тебе немає ресурсів, але є свобода, то в тебе народжується мистецьке об’єднання «Дзиґа». Коли в тебе немає ні ресурсів, ні свободи – ти – росія. А коли в тебе є і ресурси, і свобода – ти – Європа. Ми були в сірій зоні, але тепер у нас ще й ресурси будуть». Сміх, серйозні думки та безсмертний хіт Миколи Мозгового у виконанні Володимира Бєглова вже чекають на вас!

  • 1 hr 2 min
  Це солюшн – Е7 – УКФ: культурний розвиток завдяки технологіям

  Це солюшн – Е7 – УКФ: культурний розвиток завдяки технологіям

  Завершуємо перший сезон подкасту «Це солюшн: добрий код» розмовою про культурний розвиток завдяки технологіям. У сьомому епізоді презентуємо платформу «Культурний простір», яку діджитал-волонтери SoftServe створили для Українського культурного фонду. Це такий собі онлайн-майданчик, який допомагає митцям презентувати свої проєкти та залучати кошти для їх підтримки.

  Як українські митці можуть комунікувати з бізнесом через платформу? Яким чином онлайн-майданчик підсилив цю комунікацію? Чи допомагає він у залученні коштів? Скільки його створювали та які мають плани на майбутнє? Чим особлива співпраця з державною установою? Як цей досвід посприяє розвитку не тільки УКФ, а й SoftServe? Наші гості – проєктна менеджерка SoftServe Руслана Шевченко та провідна фахівчиня сектору міжнародного співробітництва Українського культурного фонду Анастасія Павлова.

  «Це солюшн: добрий код» – спільний проєкт Radio SKOVORODA та Open Tech – благодійної краудсорсингової платформи, ініційованої та створеної працівниками SoftServe. Ведучий Олег Гергіль разом з замовниками та розробниками розбирає технічні рішення, які допомагають волонтерським та соціальним проєктам бути ефективнішими. Слухайте, як діджиталізація виводить важливі ініціативам на новий рівень. По четвергах на Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, Google та Apple podcasts.

  • 37 min
  Подкаст на ротації – Е6 – Масі Найєм, Артем Денисов: коли військові стають ветеранами

  Подкаст на ротації – Е6 – Масі Найєм, Артем Денисов: коли військові стають ветеранами

  Наш перший відкритий київський запис! Маргарита Рівчаченко та Ольга Круглій зібрали ідеальне товариство: адвокат та військовослужбовець Масі Найєм, засновник Veteran Hub Артем Денисов, наші слухачі та слухачки. У шостому епізоді всі разом підіймаємо тему, яка вимагає публічного обговорення: коли військові стають ветеранами і якої підтримки вони потребують, проходячи цей шлях. Усі діляться власним досвідом війни, перебуваючи на різних етапах. Оля розповідає свої рефлексії, знаходячись в тилу, Маргарита – перебуваючи на ротації, Масі – проходячи реабілітацію після поранення, Артем – працюючи з українською спільнотою ветеранів ще задовго до початку повномасштабної війни. «Усі військові колись стають ветеранами, але ніколи не перестають бути захисниками. Воїни не потребують жалості, їм потрібна повага і підтримка». Визначаємо, яким чином створити комфортне середовище в Україні для всіх. Дякуємо за гостинність Veteran Hub та дякуємо всім гостям, з якими вдалося побачитись наживо!

  «Подкаст на ротації» – це подкаст-діалог військових та цивільних. Діалог, з яким ми стикаємось щодня та будемо стикатись усе життя. Поєднання воєнного та цивільного досвіду заради взаємного підсилення та перемоги! Фіксуємо прожите та будуємо містки на SoundCloud, Spotify, MEGOGO Audio, Google та Apple podcasts Радіо Сковорода.

  • 1 hr 59 min
  Мамо, я вдома – S2E7 – Чи може одинока людина усиновити дитину?

  Мамо, я вдома – S2E7 – Чи може одинока людина усиновити дитину?

  Чи може усиновити дитину не пара, а одна людина? Так, Сімейний кодекс України не забороняє людині, яка не перебуває у шлюбі, стати усиновлювачем. Якщо з юридичного боку все однозначно, то моральний, психологічний та матеріальний аспекти варто обговорити. Це ми й робимо у сьомому епізоді другого сезону «Мамо, я вдома!» разом із нашими авторками й ведучими Іриною Зарембою та Євгенією Мегріш.

  Як усиновити дитину наодинці? Чи є такі приклади в Україні та у світі? У чому переваги такого рішення? З якими труднощами зустрічаються солоусиновлювачі під час процесу батьківства? На які питання варто відповісти перед тим, як усиновлювати дитину наодинці? «Усиновлення має бути щирим бажанням мати дитину, а не егоїстичним способом закрити соціальні дірки. Рішення прийняти дитину має бути рішенням створити родину, а не відповідати певному образу».

  Також наприкінці епізоду відповідаємо на питання слухачів: про реальні приклади солоусиновлення та як пройти медичний огляд у процесі усиновлення.

  Коли ви думаєте, чи готові усиновити, пам'ятайте, що жодна дитина не була готова залишитися без батьків. Відкривайте свої серця та двері, слухайте «Мамо, я вдома!» на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts.

  • 1 hr 15 min
  Подкаст на ротації – Е5 – Наше вперше: спільне та особисте

  Подкаст на ротації – Е5 – Наше вперше: спільне та особисте

  Усі українці з початком повномасштабної війни багато чого пережили вперше. Про перші досвіди, які переживають військові та цивільні, а також про спільне й відмінне між ними говоримо у п’ятому епізоді «Подкасту на ротації». Маргарита Рівчаченко, пресофіцерка ЗСУ, розповідає про, як вперше вдягнути піксель та потрапити в критичну ситуацію, а журналістка Ольга Круглій рефлексує про відчуття провини через відносну безпеку в тилу.

  Про перші обстріли, ракети, дрони та небезпеку. Який досвід ми всі пережили спільно? Чи всі відчувають пережите однаково? Про першу загрозу життю та перший шок. Якою може бути реакцію на смертельну небезпеку? Чи можна передбачити свої дії? Як допомогти собі опісля? Про прийняття смерті. Чи можна змиритись з фактом ймовірної смерті? Це допомагатиме чи навпаки заважатиме на війні? Які питання про смерть та знищення ворога не варто ставити військовим? Про перший хейт та перший позитив на війні. Чому людей дратують патчі й нафарбовані вії? Звідки виник образ «військового в окопі»? Коли на війні з’являється гумор і коли сміх рятує? «Військові на блокпостах мають паролі. Хтось каже одне слово, інший має сказати узгоджене продовження у відповідь. Слова, як ви розумієте, обирають непрості. Деякі важко вимовити з першого разу, особливо, якщо втома дається взнаки. Звісно, це смішить та згуртовує».

  «Подкаст на ротації» – це подкаст-діалог військових та цивільних. Діалог, з яким ми стикаємось щодня та будемо стикатись усе життя. Поєднання воєнного та цивільного досвіду заради взаємного підсилення та перемоги! Фіксуємо прожите та будуємо містки на SoundCloud, Spotify, MEGOGO Audio, Google та Apple podcasts Радіо Сковорода.

  • 1 hr 20 min

Customer Reviews

5.0 out of 5
8 Ratings

8 Ratings

Top Podcasts In Education

Leo Skepi
Mel Robbins
Dr. Jordan B. Peterson
Brandon Turner
Duolingo
TED