500 episodes

Podcast by Radio SKOVORODA

Radio SKOVORODA Radio SKOVORODA

  • Education
  • 5.0 • 8 Ratings

Podcast by Radio SKOVORODA

  Менталочка – S2Е8 – Інститут репутації та культура скасування

  Менталочка – S2Е8 – Інститут репутації та культура скасування

  Ані Лорак не виступає в Україні, Харві Вайнштейн знаходиться за гратами, а Микола Тищенко не буде членом «Слуги народу». Все це приклади культури скасування – публічного засудження теперішніх дій відомої людини й нівелювання її соціального капіталу. Про так званий кенселінг, його обставини, ознаки й наслідки, як завжди вчасно, поговорили Яна Пекун та Олексій Удовенко у новому епізоді «Менталочки». Чим відрізняється інститут репутації від культури скасування? Коли українці почали серйозніше ставитись до репутації інфлуенсерів? Коли скасування не вихід? У чому небезпека культури скасування? Як вона впливає на суспільство загалом та відомих людей, зокрема?

  «Менталочка» – подкаст про переживанням молоді у час війни. Делікатні інтервізійні розмови про теперішній інтенсивний досвід. Ведучі: експертка з питань гендерної рівності Яна Пекун та кризовий психолог Олексій Удовенко. Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром у співпраці з UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні. Слухайте на SoundCloud, Spotify, MEGOGO Audio, Google та Apple podcasts.

  • 1 hr 9 min
  Парк культури – S2Е5 – Євгенія Нестерович: культурна дипломатія

  Парк культури – S2Е5 – Євгенія Нестерович: культурна дипломатія

  Війна зблизила українців зі своєю культурою. Ми перестали сприймати культуру як елемент розкоші й необов’язкову прикрасу нашого повсякдення. Про (пере)відкриття української культури, культурну дипломатію та соціальну культурну місію поговорили з культурною менеджеркою та критикинею Євгенією Нестерович у новому епізоді «Парку культури».

  Чому культура стала зрозумілішою під час повномасштабного вторгнення? Як вона змінилась після і як продовжує змінюватися зараз? Які культурні аспекти отримали потужний поштовх до розвитку? Чи не розпорошить війна та вимушена міграція українські культурні надбання? Окрім культурного менеджменту, Женя разом із Post Bellum-Ukraine збирає спогади українців про цей період: «Вперше в історії ми маємо нагоду задокументувати свідчення війни під час війни. Якщо починати розпитувати від діда-прадіда, то з’ясовуються дуже персональні мотивації та проводи, які змушують нас боротися незважаючи на і всупереч до».

  Наш культурний код ми досліджуємо у подкасті «Парк культури» разом з Христиною Біляковською у партнерстві з ІТ компанією Intellias – найкращим ІТ-роботодавцем України, для якого люди – головна цінність. Слухайте по середах на SoundCloud, Spotify, MEGOGO Audio, Google та Apple podcasts.

  • 1 hr 13 min
  Це солюшн – Е3 – Veteran Hub: новий, функціональний, безпечний сайт для безпечного простору

  Це солюшн – Е3 – Veteran Hub: новий, функціональний, безпечний сайт для безпечного простору

  Понад мільйон людей зараз захищає Україну. Veteran Hub та Open Tech почали співпрацю, щоб учасники бойових дій, повертаючись до цивільного життя, мали ефективну підтримку. Їхню спільну історію розповідаємо в третьому епізоді «Це солюшн: добрий код».

  Veteran Hub не тільки допомагає військовим, які повернутися з фронту, а й вчить суспільство бути готовими їх прийняти. Галина Альомова, керівниця відділу комунікації Veteran Hub, розповідає, як їхня команда щомісяця отримує близько півтисячі різних запитів: від юридичної допомоги до потреби в працевлаштуванні й розмови з психологом.

  А Володимир Білоус, PM у SoftServe, перетворює запити Галі на технічні завдання й знаходить рішення, як зробити діяльність автоматизованою, а отже, ефективнішою: «Менеджерити волонтерський проєкт легше, ніж комерційний. Команду не потрібно підштовхувати до роботи, вони самі хапаються за завдання».

  «Це солюшн. Добрий код» – спільний проєкт Radio SKOVORODA та Open Tech – благодійної краудсорсингової платформи, ініційованої та створеної працівниками SoftServe. Ведучий Олег Гергіль разом з замовниками та розробниками розбирає технічні рішення, які допомагають волонтерським та соціальним проєктам бути ефективнішими. Слухайте, як діджиталізація виводить важливі ініціативам на новий рівень. По четвергах на Spotify, SoundCloud, Google та Apple podcasts.

  • 36 min
  Голоси волонтерства – Е4 – Олег Малець, молодіжне волонтерство та прокачана молодість

  Голоси волонтерства – Е4 – Олег Малець, молодіжне волонтерство та прокачана молодість

  «До війни моя маленька племінниця хотіла бути блогеркою, після 24 лютого вона хоче стати волонтеркою», – так влучно описує імідж волонтерства в Україні Олег Малець, СЕО Мережі молодіжних просторів ТВОРИ, автор подкасту «У molo є питання» та гість нового епізоду «Голосів волонтерства».

  Анна Бондаренко поговорила з Олегом про молоде покоління українців, його роль у нашій перемозі та майбутньому переродженні країни. Як молодим людям вдалося так швидко організуватись під час повномасштабного вторгнення? Як львівська молодіжна спільнота зустріла війну? Що спонукає молодь волонтерити та залишатись в Україні? У чому секрет самозарадності? Чи релевантне порівняння нашої молоді з «втраченим поколінням»? «Наша молодість не втрачена – наша молодість прокачана», – каже Олег Малець, і це доводить Вікторія Кравець, віцеголова Дитячої дорадчої ради Львова. Дівчині всього 17, а вона вже координувала один з волонтерських штабів міста.

  Бонус четвертого епізоду – покрокова інструкція від Олега, що робити, якщо ви хочете бути корисними, але не знаєте, як саме.

  «Голоси волонтерства» – це подкаст про системне волонтерство: енциклопедія менеджменту добра та знайомство з представниками різних актуальних сьогодні напрямків. Авторка та ведуча: Анна Бондаренко – засновниця, керівниця Української Волонтерської Служби. «Голоси волонтерства» лунають за підтримки ЮНІСЕФ, щоб кожен українець волонтерив. Слухайте на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts. Слухайте та долучайтесь. Творити добро простіше разом!

  • 1 hr 14 min
  Профітролі – Е2 – Комплекс меншовартості, який долаємо екстерном

  Профітролі – Е2 – Комплекс меншовартості, який долаємо екстерном

  «На полиці з Чайковським та Гоголем менше місця для Хвильового». Про інститут репутації, зміну ставлення до України та українців, культуру скасування та реабілітації поговоримо у наступних епізодах. Хоча планували у цьому. Як казав Сковорода: «Чи може щось ширше розлитись, як думки?». Свіжі «Профітролі» зі своїм фестивалем цитат та офтопів – наглядний цьому приклад. Артем, Мар’яна і Володя встигли поговорити про маркетинг, культурний менеджмент, позитивний вплив подкастів та навіть Євробачення. Слухали музику: від Богдана Веселовського до TVORCHI. Згадували Мартіна Скорсезе та Тімоті Снайдера. Уявляли, якими суперпродуктивними ми будемо, коли світло буде завжди і не буде путіна. «Цінність – це звучання струни, а гідність – це струна».

  Співзасновники Radio SKOVORODA: Володимир Бєглов, Мар'яна Романяк, Артем Галицький – знову зібрались разом у подкасті «Профітролі». Це можливість видихнути та порефлексувати з друзями ввечері не лише про роботу. Обмінятись думками та досвідом, коли кожен ділиться баченням з боку власної експертизи. Слухайте на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts.

  • 1 hr 26 min
  Соломія брава – Е7 – Щасливі роки в Італії та останні виступи на оперній сцені

  Соломія брава – Е7 – Щасливі роки в Італії та останні виступи на оперній сцені

  Яка Соломія Крушельницька поза оперною сценою? Соломія любила приймати гостей, вирощувати квіти та городину, довго гуляти пішки та подорожувати. У сьомому епізоді подкасту «Соломія брава» ми знайомимось з побутом та захопленнями відомої українки. Де вона оселилась після одруження? Чим займалась у вільні від виступів дні? Чим снідала та як планувала день? Чи тривожилась щодо зовнішності та фігури? Які країни відвідала? Як проводила час з друзями? Племінниці Соломії Крушельницької згадують, що час проведений у тітки був справжнім раєм. Відновлювати усі подробиці нашій Стефанії Олійник допомагає Анна Якимишин, старша наукова співробітниця Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької.

  Подкаст «Соломія брава» присвячений Соломії Крушельницькій та створений з нагоди її 150-річчя. Історія успіху жінки, яка змогла себе реалізувати та стати прикладом. Подорож у золотий час опери, у якому Крушельницька була суперзіркою. Запрошує Стефанія Олійник. Спільний проєкт Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької та Львівської національної опери імені Соломії Крушельницької за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики. Слухайте на SoundCloud, Spotify, MEGOGO Audio, Google та Apple podcasts.

  • 38 min

Customer Reviews

5.0 out of 5
8 Ratings

8 Ratings

Top Podcasts In Education

Mel Robbins
Dr. Jordan B. Peterson
Kaitlin Reagan
Duolingo
Jordan Harbinger
TED

You Might Also Like

The Ukrainians Audio
Nariman Aliev
The Village Україна
Шит ай ноу Продакшн
Українська правда
Право на поплаву