46 episodes

Siz geceleri uyuyabilin diye ben uyumayıp dertlerinizi düşünüyorum.

Merdiven Altı Terapi Deniz Dülgeroğlu

  • Health & Fitness

Siz geceleri uyuyabilin diye ben uyumayıp dertlerinizi düşünüyorum.

  Yaz Tatili Yapamama ve Ofise Dönüş Stresi

  Yaz Tatili Yapamama ve Ofise Dönüş Stresi

  Bu mini podcast serisinin ilk bölümünde boşu boşuna stres yaptığım iki konuyu ele alıyorum: Yazın tatil yapamamanın ve pandemi sonrası ofise dönmenin yarattığı stres. Sizi de dinledikçe rahatlatması dileğiyle.

  • 17 min
  Bir Skandalın İç Yüzünü Kim Bilir?

  Bir Skandalın İç Yüzünü Kim Bilir?

  Çocukken söylediğim bir yalan yüzünden yıllarca herkesin gerçek olmayan bir olaya inanmasını anlatıyor ve hikayenin iç yüzünü itiraf ediyorum.
  FOXCRIME kanalında yayınlanan ve Bill Clinton - Monica Lewinsky skandalını kadınların bakış açısından anlatan American Crime Story’nin 3. sezonu Impeachment 4 Ekim'de başlıyor. Skandalları sevenler için aşağıya link bırakıyorum.
  https://www.foxchannels.com.tr/diziler/foxcrime/american-crime-story

  • 26 min
  Ayrılık Acısını Nasıl Atlatıcam?

  Ayrılık Acısını Nasıl Atlatıcam?

  Muhtemelen birçoklarının yargılayacağı, ahlaksızlığın her anlamda hakkını veren bir ilişki hikayemi ve yaşadığım ayrılığı anlatıyorum bu bölümde. Yargılarını bir kenara bırakmayı bilenler için ise dinledikleri şey aslında sadece bir insanın kendisiyle yüzleşme hikayesi olacak.

  Bu bölümü dinledikten sonra siz de biraz daha içinize dönmek isterseniz bölümde bahsettiğim Meditopia'yı 14 gün ücretsiz denemek için bu linke tıklayabilirsiniz: 

  https://bit.ly/meditopia-14-gun-ucretsiz

  • 33 min
  Neden Positive Vibes Saçamıyorum?

  Neden Positive Vibes Saçamıyorum?

  Bölümde bahsettiğim, binlerce meditasyon, uyku hikayesi, rahatlatıcı ses ve müziğe ulaşabileceğiniz Meditopia'yı 14 gün ücretsiz denemek için aşağıdaki link üzerinden üyelik oluşturabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra, cep telefonunuza Meditopia'yı indirip üyelik bilgilerinizle uygulamaya giriş yapmanız yeterli. Meditopia: https://bit.ly/3iPSgQK

  • 26 min
  Olduğu Kadar

  Olduğu Kadar

  Yapman gereken bir iş var ama o işi yapmamak için evi temizlemekten Instagram'da gezmeye kadar her şeyi tek tek yapıyorsun. Tanıdık geldi mi? O zaman bu bölüm senin için.
  Bölüme sponsor olarak reklam bedelinin tamamını HAYTAP'a bağışlayan MOOV markasına sonsuz teşekkür ederim. Orman yangınlarının bir an önce söndürülmesi ve ülkemizin üzerindeki kara bulutların dağılması dileklerimle.
  MOOV’u indirmek için: https://app.adjust.com/ns7k67w 50 TL değerinde indirim kodunuz: DEN50

  • 23 min
  Hayalet Seans

  Hayalet Seans

  Daha önce hiç denenmemiş bir şeyi deniyorum. Terapistim olmadan, kendi kendime ve dinleyen on binlerce insanın eşliğinde hayali bir terapi seansı yapıyorum. “Hayalet Seans”a hoş geldiniz. Bölümde bahsettiğim online terapi uygulaması Hiwell ile terapiyi denemek isterseniz DENİZ kodu ile indirim alabilirsiniz, link aşağıda. https://www.hiwellapp.com/
  Sevgiler,
  Deniz.

  • 32 min

Top Podcasts In Health & Fitness

You Might Also Like