17 episodes

Tři muži, tři kamarádi a jejich mnohdy tři různé pohledy na způsob jak proplout životem a nezaseknout se u toho ve středo/věku.

středo/věk Petr Mára, Martin Vymětal, Jan Dobrovský

  • Society & Culture

Tři muži, tři kamarádi a jejich mnohdy tři různé pohledy na způsob jak proplout životem a nezaseknout se u toho ve středo/věku.

  středo/věk/17

  středo/věk/17

  Klasický Středo/věk, s obdobou sadou témat, která snad už nikoho nepřekvapí. Singapur, mrakodrapy jako tourist trap, o vůli a chtění, Vémolovi, metaversu, Djokovićovi a jídlu, které nám chybí tady v naší kotlině. Nic překvapivého, i tak ale z tohohle dílu máme pocit, že je tak nějak víc drzý, možná neslušný nebo vlastně jednoduchý a trochu víc sprostý. Asi si ten „explicit rating“ na Apple Podcasts opravdu zaslouží…
  Poznámka: Některá témata svět vyřešil za nás než jsme jej stihli vydat.

  • 3 hrs 7 min
  středo/věk/16

  středo/věk/16

  Poslední díl roku 2021, prosincový. Jen bez vánočních témat, pálení františků, vaječňáku a bramborového salátu. Zato s pořádnou dávkou rozprav nad historií, válkou, filmy a hlavně o Martinovi v Zanzibaru, Petrovi v Dubaji a Honzovi v Jizerkách. Nechybí ani malé postěžování si na Apple Mapy a Prasátko Peppu. Prostě další, klasický Středo/věk.

  • 2 hrs 39 min
  středo/věk/15

  středo/věk/15

  Začínáme mít pocit, že bez filmů a seriálů prostě nedokážeme začít podcast. Netrvá to ale dlouho a zabředneme do mnohem hlubších témat jako je hodnota času, náš vztah ke knihám a čtení obecně, úvah nad meta světem a jeho limitech ale hlavně, nad hledáním nové práce pro Petra. Snad nejdelší díl vůbec a možná i díl s nejkratší pauzou od toho minulého.

  • 2 hrs 52 min
  středo/věk/14

  středo/věk/14

  Děláme to často, udělali jsme to i dnes. Zas jsme začali u filmů a seriálů, tentokrát jen zlehka. Záhy poté totiž Martin přišel s ideou předčasného důchodu za 50 míčů, respektive s otázkou na naší důchodovou cenovku. Nebyli bychom to ale my, kdybychom z toho neskončili u Gen Z a neuzavřeli celý díl Petrovým poučným postesknutím nad freedivingem.
  *Poznámka pod čarou, Honza dostal více času než obvykle.
  *Poznámka pod tenčí čarou (a tak trochu spoiler alert); jestli jste neviděli Foundation, Dunu nebo Bonda, raději přeskočte začátek.

  • 2 hrs 10 min
  středo/věk/13

  středo/věk/13

  Po krátké letní pauze jsme zpět a svědčí nám to. Raději nebudeme psát, na jak dlouhou stopáž jsme to aktuálně dotáhli. Můžete ale počítat s pravidelnou dávkou Gin & Tonicu, rozbité skleničky a trochu hlubší debatou ohledně přístupu Applu k hlídání soukromí dětí.
  Nezapomněli jsme ani na Martinovo putování ze západu Čech na východ, už jen jeho vyprávění z cesty dlouhé 1115 kilometrů má na nás katarzní účinky.

  • 2 hrs 43 min
  středo/věk/12

  středo/věk/12

  First world problems díl! Začínáme pěkně, zvesela nad Gin&Tonicem, jen tentokrát bez ginu a vlastně i bez tonicu — zjišťujeme, že pijeme jen sycenou limonádu s tonikovou příchutí. Bez alkoholu jsme se dostali poměrně rychle k hlavnímu tématu a to pozice muže a ženy v budoucí společnosti. Pokud jste tedy čekali letní, odpočinkový díl, musíme vás zklamat.

  • 1 hr 33 min

Top Podcasts In Society & Culture

How Far With Mr Eazi & Temi Otedola
Emma Chamberlain and Ramble
Chude Jideonwo
Ramble
Ben Castillo The amputee guy
مُذكرة تنفَّس

You Might Also Like

Brocast
Tomáš Jirsa a Michal Půr
Forcapture
Petr Mára
Seznam Zprávy
Český rozhlas