Gamekings

Blammo Media / ILVY Network

Op Gamekings.tv geven we je jouw dagelijkse portie lifestyle en videogames. Met jarenlange ervaring in de gamesindustrie en een passie voor entertainment, televisie en nieuwe media, hebben wij elke dag verse video’s over de nieuwste games, het laatste game nieuws, de bruutste trips, vette prijsvragen en volgen we alle ontwikkelingen in de gamesindustrie. Wil je adverteren bij de podcast Gamekings óf misschien bij een andere podcast van ILVY Network? Mail dan naar management@ilvy.com en/of kijk even op de website https://ilvy.com

  1. 1 day ago

    Gaat Rockstar Spotify inzetten voor promotie GTA 6? - Gamekings Daily

    Deze Gamekings Daily is ook te bekijken via https://youtu.be/1o0vk_OSydI Deze talkshow wordt mede mogelijk gemaakt door NEMO. Alle meningen in deze video zijn onze eigen. NEMO heeft inhoudelijk geen inspraak op de content en zien de video net als jullie hier voor het eerst op de site. Welkom bij Gamekings Daily. De gaming vodcast waarin twee Gamekings-presentatoren discussiëren over de laatste ontwikkelingen in de wereld die videogames heet. In deze aflevering is Koos virtueel aangeschoven bij JJ. Want zo rollen we af en toe. Samen bespreken ze het laatste nieuws. Bijvoorbeeld over het steeds sterker wordende gerucht dat XBOX stopt met day one releases op Game Pass. Wat is daar van waar en hoe gaat Game Pass er in dat geval uitzien? Plus, waarom wemelt het opeens van de cryptische posts op Spotify over GTA 6 en staan er her en der in de VS grote billboards van Spotify met een overduidelijke Miami-setting? De antwoorden op deze vragen zie en hoor je in de Gamekings Daily van donderdag 17 september 2026. Wordt Spotify na Netflix het tweede mainstream platform voor promotie GTA 6? Andere onderwerpen die in deze editie worden doorgenomen, zijn het kritische succes van de Resident Evil-film van regisseur Zach Gregger, het moeizame bestaan van Marathon en de nieuwe maatregelen om de game beter en populairder te maken plus het uitblijven van het succes van de PlayStation Blackout. Game-expositie Game On in NEMO organiseert een interessante panel discussie op 25 september We hebben de tentoonstelling Game On al eerder aangeprezen bij Gamekings. We zijn er zelf met de kids geweest en het is echt een aanrader. De interactieve expositie, die nog tot en met 25 oktober geopend is, toont alle aspecten van videogames maken en beleven en is een tof dagje uit. NEMO heeft daar op donderdag 25 september een extra dimensie aan toegevoegd. Je kunt dan vanaf 19:30 uur luisteren naar de pannel discussie 'From Pixels to People' die draait om de vraag hoe avatars en online werelden doorwerken in het echte leven. Een van de pannelleden is gamedesigner en Remedy-moderator Simone van Galen. Een kaartje kost 10 euro en daarmee heb je natuurlijk ook toegang tot de expositie.  Red: Zul je altijd zien. Heb je net GK Daily opgenomen, komt Rockstar met een mail. Grand Theft Auto VI: The Album – een verzameling van 34 gloednieuwe, originele nummers van een selectie grensverleggende en meest boeiende artiesten ter wereld. Verkrijgbaar vanaf 19 november en nu al te pre-saven https://gtavi-thealbum.lnk.to/gtavithealbum Wil je adverteren bij de podcast Gamekings óf misschien bij een andere podcast van ILVY Network? Mail dan naar management@ilvy.com en/of kijk even op de website : https://ilvy.com/podcast See omnystudio.com/listener for privacy information.

  2. 4 days ago

    Blizzard komt met nieuwe games van StarCraft & Diablo - Gamekings Daily

    Deze Gamekings Daily is ook te bekijken op https://youtu.be/7yYdbbePoF0  Welkom bij Gamekings Daily. De gaming vodcast waarin twee presentatoren van Gamekings praten over de laatste ontwikkelingen in de wereld die videogames heet. Vandaag is het maandag en schuift Koos aan om samen met JJ, die terug is van vakantie, de ontwikkelingen tijdens het afgelopen weekend door te nemen. De gamesindustrie staat immers nooit stil. Hoofdonderwerp is natuurlijk het belangrijkste nieuws dat vanaf BlizzCon onze kant op kwam. Zo krijgen we dus een nieuwe StarCraft- en een nieuwe Diablo-game. Moeten we wel even geduld hebben, want ze komen pas in respectievelijk 2029 en 2030. Maar dan heb je ook wat. Dit nieuws en meer zie en hoor je in de Gamekings Daily van maandag 14 september 2026. Daar is dan eindelijk de StarCraft shooter Na vijftien jaar komt er eindelijk een nieuwe StarCraft-game aan. Mits je natuurlijk een jaar of vijf wil wachten. Wat weten we over de nieuwe shooter en is het iets waar we op zitten te wachten? Hadden we niet liever een nieuwe RTS in dit universum gehad? En waarom wordt er nu al een nieuwe Diablo-game aangekondigd, terwijl deel 4 uit de franchise nog vol in de spotlights staat? Het antwoord op beide vragen krijg je in deze video. Kojima en PlayStation lijken een beetje beef met elkaar te hebben Er was ook nieuws dat niet vanuit BlizzCon kwam. Bijvoorbeeld de kwestie Kojima. PlayStation heeft naar eigen zeggen de funding voor zijn game Physint stopgezet, omdat de game te duur zou worden en nog niet echt potten kon breken tijdens de eerste milestone sessies. Dit weekend ontkende Kojima dat die de reden was. Er lijkt dus een kleine ruzie geboren te zijn. Verder kijken de twee naar Nintendo, dat de release van de remake van Ocarina of Time als enige dichtbij GTA 6 zet. Waarom durven ze dat wel, waar de rest van de gamesindustrie ver bij dit spel uit de buurt blijft? Wil je adverteren bij de podcast Gamekings óf misschien bij een andere podcast van ILVY Network? Mail dan naar management@ilvy.com en/of kijk even op de website : https://ilvy.com/podcast See omnystudio.com/listener for privacy information.

  3. 11 Sept

    EvdWL over cijfers Wolverine, Ocarina of Time & dis naar Kojima

    Deze Einde van de Week Live is ook te bekijken op https://youtu.be08pClJuuQ44 Deze talkshow wordt mede mogelijk gemaakt door MSI. Alle meningen in deze video zijn onze eigen. MSI heeft inhoudelijk geen inspraak op de content en zien de video net als jullie hier voor het eerst op de site. Terwijl het weer niet echt je-van-het is, luiden wij gewoon opgeruimd en op zonnige wijze het weekend in met een anderhalf uur aan gebabbel over jouw favoriete hobby: het spelen van videogames. We doen dat met behulp van een nieuwe editie van Einde van de Week Live. De vodcast die je war jeook wil kunt bekijken of beluisteren. Deze week hebben Donny, Huey en Jasper plaats genomen achter de desk. ze gaan het in deze video obder andere hebben de  glorieuze trailer van The Legend of Zelda: Ocarina of Time, de gemengde ontvangst van Wolverine en de stopzetten van de funding van Kojima's Psyinth door PlayStation? Deze onderwerpen en meer zie en hoor je voorbijkomen in de Einde van de Week Live van vrijdag 11 september 2026. Wolverine wordt met gemengde gevoelens ontvangen Andere onderwerpen die aan bod komen, zijn onder andere de meest opvallende games van de recente Nintendo Direct, de geruhcten over Gran Turismo 8 en de stroom aan third party games die uitkomen voor de Switch 2. Pak 330 euro korting plus twee games bij de koop van de Katana 15 HX gaming laptop MSI zet deze week de welbekende Katana 15 HX in de spotlights. Een gaming laptop met een Intel Core i7-14650HX 16-core processor, een NVIDIA GeForce RTX 5060 GPU, een 15,6? Full HD 144Hz IPS-scherm, 16GB DDR5 RAM, 512GB PCIe Gen4 NVMe SSD, MSI Cooler Boost 5 en Nahimic 3 Audio voor verbeterde audio voor een meeslepende game-ervaring. Dit alles weegt slechts 2,4 kilogram en is hier met 330 euro korting te koop bij Bol.com. Krijg je er nog 2 games (Star Wars en Tomb Raider) bij ook. Haal nu je tickets voor Akira, een van de beste anime-films ooit, nu in 4K gerestaureerd De animatiefilm Akira creëerde in 1988 een ware schokgolf en opende de Westerse sluizen voor anime, manga en ander Japans coole stuff. Het onheilspellende toekomstvisioen dat zich afspeelt in het Neo-Tokio van de toekomst van 2019 werd een grote cultklassieker van Katsuhiro Otomo en geldt als een van de meest invloedrijke animatiefilms aller tijden. Deze prachtfilm ziet er dankzij een 4K-restauratie nu mooier en grootser uit dan ooit – helemaal op een IMAX-scherm. En jij kan er, net zoals wij dat gaan doen, van genieten in de Nederlandse theaters. Haal dan snel hier je tickets. Wil je adverteren bij de podcast Gamekings óf misschien bij een andere podcast van ILVY Network? Mail dan naar management@ilvy.com en/of kijk even op de website : https://ilvy.com/podcast See omnystudio.com/listener for privacy information.

  4. 7 Sept

    Krijgen wij een remaster van de originele Killzone? - Gamekings Daily

    Deze Gamekings Daily is ook te bekijken op https://youtu.be/mthSpkoqUjY  Welkom bij GK Daily, de bijna dagelijkse podcast van Gamekings. In twintig minuten nemen we de laatste ontwikkelingen met je door, en terwijl JJ nog steeds van zijn welverdiende vakantie geniet, neemt Skate de honneurs waar. Samen met Boris nemen zij het belangrijkste nieuws van de afgelopen tijd met je door. Zoals The Blood of Dawnwalker, dat sinds 3 september uit is, is al 1 miljoen keer verkocht. Daarnaast is het inmiddels onafhankelijke Double Fine via Kickstarter bezig om het vervolg op Brutal Legend te maken. Twee studio's die (opnieuw) doorpakken: is dat het voorland van game development? Dit is de GK Daily van maandag 7 september. Zou Guerrilla Games in het geheim toch weer aan Killzone werken? Volgens een artikel van MP1st zou een anonieme insider die dicht op het project zit melden dat Guerrilla Games bezig is met een Killzone-game, naar verluidt een remaster van een van de main installments. Volgens diezelfde insider is het voorlopig all hands on deck om Hunter's Gathering te verbeteren en moet het Killzone-project daarna vorm krijgen, nog vóór de ontwikkeling van het derde main Horizon-deel. In de video bespreken Skate en Boris of het tegenvallen van Hunter's Gathering hieraan heeft bijgedragen, en of mensen in 2026 überhaupt nog op een nieuwe Killzone zitten te wachten. De showcase van Star Citizen in gefaalde livestream maakt vooral meer kapot dan lief is Iets anders dat hopelijk ook nog eens uitkomt, is Star Citizen. Een recente livestream was bedoeld als showcase, maar richtte uiteindelijk meer schade aan dan dat het hype creëerde. Trage framerates, desyncs, stutters, glitches en bovenal een manager die live te horen krijgt dat ze moeten afkappen. Komt deze game nog uit of belandt hij definitief in limbo? En op welk moment in het ontwikkelproces trek je de stekker eruit en geef je de opgehaalde 2 miljard terug? Dat en meer bespreken zij in deze Gamekings Daily! Wil je adverteren bij de podcast Gamekings óf misschien bij een andere podcast van ILVY Network? Mail dan naar management@ilvy.com en/of kijk even op de website : https://ilvy.com/podcast See omnystudio.com/listener for privacy information.

  5. 7 Sept

    Brievenmaandag over levensveranderende Switch & ‘sfeerloze’ GTA 6

    Deze Brievenmaandag is ook te bekijken op https://youtu.be/dIKHkIPlPMM  Deze talkshow wordt mede mogelijk gemaakt door MSI. Alle meningen in deze video zijn onze eigen. MSI heeft inhoudelijk geen inspraak op de content en zien de video net als jullie hier voor het eerst op de site Na een relaxed weekend is het tijd voor de nieuwe werkweek. Of we nu willen of niet. Die werkweek luiden we zoals altijd in met een nieuwe livestream van Brievenmaandag. Met dit keer achter de desk Boris, Jasper en Skate. Een trio dat altijd wel garant staat voor wat verbaal spektakel. Vragen kwamen ook deze week uit allerhande richtingen binnen. Zo wil iemand vertellen dat de Switch zijn leven heeft veranderd. Hebben wij dat wel eens gehad met een console of een game? Vinden wij dat games een beter en leerzamer wereldbeeld opleveren dan social media en het nieuws? En weet Boris wel dat Defender of the Crown een remaster heeft gehad?  Antwoorden op al deze vragen krijg je te zien en te horen in de Brievenmaandag van maandag 7 september 2026. ‘De Switch veranderde mijn leven’ Brievenmaandag: levensveranderende Switch & sfeerloze GTA 6Een Brievenmaandag in deze periode is natuurlijk geen Brievenmaandag als er geen vraag over GTA 6 is. Vinden wij  net dat de game gewoon erg weinig vibe heeft in dat moderne Miami? Had het Miami van de jaren ‘80 niet veel toffer geweest? De drie heren denken er over na en komen met hun antwoord in deze video. Haal nu je tickets voor Akira, een van de beste anime-films ooit, nu in 4K gerestaureerd De animatiefilm Akira creëerde in 1988 een ware schokgolf en opende de Westerse sluizen voor anime, manga en ander Japans coole stuff. Het onheilspellende toekomstvisioen dat zich afspeelt in het Neo-Tokio van de toekomst van 2019 werd een grote cultklassieker van Katsuhiro Otomo en geldt als een van de meest invloedrijke animatiefilms aller tijden. Deze prachtfilm ziet er dankzij een 4K-restauratie nu mooier en grootser uit dan ooit – helemaal op een IMAX-scherm. En jij kan er, net zoals wij dat gaan doen, van genieten in de Nederlandse theaters. Haal dan snel hier je tickets. #ad Wil je adverteren bij de podcast Gamekings óf misschien bij een andere podcast van ILVY Network? Mail dan naar management@ilvy.com en/of kijk even op de website : https://ilvy.com/podcast See omnystudio.com/listener for privacy information.

  6. 4 Sept

    EvdWL over PlayStation State of Play(s), StarCraft & GTA 6

    Deze Einde van de Week Live is ook te bekijken op https://youtu.be/bgH4_v-KUzI  Deze talkshow wordt mede mogelijk gemaakt door MSI. Alle meningen in deze video zijn onze eigen. MSI heeft inhoudelijk geen inspraak op de content en zien de video net als jullie hier voor het eerst op de site. Terwijl het weer van nat naar droog gaat, luiden wij het weekend in met een gezellig anderhalf uur aan geklets over jouw favoriete hobby: het spelen van videogames. Dat inluiden doen we met behulp van een verse editie van Einde van de Week Live. De vodcast die je overal kunt bekijken of beluisteren. Deze week hebben Daan en Huey dienst. Een duo dat afgelopen donderdag tweemaal de PlayStation State of Play heeft bekeken. De reguliere en de Japanse editie. Welke games vielen hen positief op en wat gaan ze zeker spelen? Deze onderwerpen en veel, veel meer zie en hoor je voorbijkomen in de Einde van de Week Live van vrijdag 4 september 2026. Niet één, maar twee keer een PlayStation State of Play Andere onderwerpen betreffen de mogelijke aankondiging van een nieuwe StarCraft-game, de mogelijkheid dat we nu toch echt de reboot van Splinter Cell gaan zien en natuurlijk het nieuwe nieuws en geruchten over GTA 6. Pak 330 euro korting plus twee games bij de koop van de Katana 15 HX gaming laptop MSI zet deze week de welbekende Katana 15 HX in de spotlights. Een gaming laptop met een Intel Core i7-14650HX 16-core processor, een NVIDIA GeForce RTX 5060 GPU, een 15,6" Full HD 144Hz IPS-scherm, 16GB DDR5 RAM, 512GB PCIe Gen4 NVMe SSD, MSI Cooler Boost 5 en Nahimic 3 Audio voor verbeterde audio voor een meeslepende game-ervaring. Dit alles weegt slechts 2,4 kilogram en is hier met 330 euro korting te koop bij Bol.com. Krijg je er nog 2 games (Star Wars en Tomb Raider) bij ook. Haal nu je tickets voor Akira, een van de beste animefilms ooit, nu in 4K gerestaureerd De animatiefilm Akira creëerde in 1988 een ware schokgolf en opende de Westerse sluizen voor anime, manga en andere coole Japanse stuff. Het onheilspellende toekomstvisioen dat zich afspeelt in het Neo-Tokio van de toekomst van 2019 werd een grote cultklassieker van Katsuhiro Otomo en geldt als een van de meest invloedrijke animatiefilms aller tijden. Deze prachtfilm ziet er dankzij een 4K-restauratie nu mooier en grootser uit dan ooit – helemaal op een IMAX-scherm. En jij kan er, net zoals wij dat gaan doen, van genieten in de Nederlandse theaters. Haal dan snel hier je tickets. Wil je adverteren bij de podcast Gamekings óf misschien bij een andere podcast van ILVY Network? Mail dan naar management@ilvy.com en/of kijk even op de website : https://ilvy.com/podcast See omnystudio.com/listener for privacy information.

  7. 31 Aug

    Brievenmaandag over haat/liefde voor GTA 6 & PU is vrij

    Deze Brievenmaandag is ook te bekiijken op https://youtu.be/jmKRK6Na1ws  Na een lekker weekend waarin we nog even bijkwamen van de Gamescom trip (ook één dag volle bak gaan kan slopend zijn), keren we terug naar de studio om een verse editie van onze traditionele week-opener op te nemen. Bij deze editie van Brievenmaandag zitten Boris, Jasper en Skate achter de desk. Dat is een hoop (game-) knowledge in een kleine ruimte. Waar vind je dat nog? Ze zitten klaar om jullie een vermakelijk en informatief uur te bezorgen. Met, en dat voelden wij al aankomen, veel vragen over de beelden van GTA 6 op Netflix. De nabespreking tijdens EvdWL leverde nogal wat stevige comments op. En die gaan we gewoon hier beantwoorden, in de stijl die je van ons gewend bent. Gewoon de eigen mening geven en geen slap gedraai. Dit alles en meer krijg je in de aflevering van Brievenmaandag van maandag 31 augustus 2026. ‘Is die Jason uit GTA 6 niet gewoon een enorme lamlul?’ GTA 6 dus. Een game waar iedereen op let, waar iedereen naar kijkt en waar iedereen dus logischerwijs ook een mening over heeft. Een briefschrijver vraagt zich af of de gamemedia vandaag de dag nog wel ballen heeft. Niemand durft namelijk kritiek te geven op de game, terwijl de beelden op Netflix volgens hem daar alle reden toe gaven. Iemand anders vindt hoofdpersoon Jason maar een slappe zak. Hoe kijken we tegen al deze kwesties aan? Met Boris, Skate en Jasper aan tafel weet je één ding zeker: je krijgt een gepeperd antwoord. Wat is onze reactie op het ‘vrij kopen’ van de PU? Er waren natuurlijk ook vragen over andere zaken. Anders hadden we net zo goed een GTA 6-vragenspecial kunnen maken. Zo wil iemand onze reactie weten op de overname van de PU door hoofdredacteur en oud-Gamekings host Simon en gaat iemand verder op het wormholes verhaal van Boris. Want het zou best wel eens waar kunnen zijn wat Boris de vorige keer vertelde… Wil je adverteren bij de podcast Gamekings óf misschien bij een andere podcast van ILVY Network? Mail dan naar management@ilvy.com en/of kijk even op de website : https://ilvy.com/podcast See omnystudio.com/listener for privacy information.

  8. 28 Aug

    EvdWL over de GTA 6 Netflix show & de Gamescom 2026

    Deze Einde van de Week Live is ook te bekijken op https://youtu.be/1boQz8XFPXY  Deze talkshow wordt mede mogelijk gemaakt door MSI. Alle meningen in deze video zijn onze eigen. MSI heeft inhoudelijk geen inspraak op de content en zien de video net als jullie hier voor het eerst op de site. Zijn we allemaal klaar voor een nieuw weekend? Een weekend waarin we niet meer hoeven te puffen van de hitte en dus chil kunnen wandelen in de frisse buitenlucht of lekker binnen gamen zonder zweethandjes te krijgen. Weer of geen weer, wij trappen gewoon het weekend af met een nieuwe editie van Einde van de Week Live. De talkshow waarin we het belangrijkste nieuws van de week met je doornemen. Huey, Jelle, en Jasper nemen de honneurs waar. Ze hebben het in deze editie voor een fors deel over twee belangrijke evenementen die deze week plaatsvonden. De GTA 6 special op Netflix en de Gamescom.  Deze onderwerpen en meer zie en hoor je voorbijkomen in de Einde van de Week Live van vrijdag 28 augustus 2026. Hoe was de GTA 6 episode op Netflix? Wat waren de hoogtepunten van de Gamescom? En wat de dieptepunten? Welke trailers van de Opening Night Live stream deden het bij ons goed? Hebben we nog verrassingen gespot. Je gaat het zien en horen in deze episode van EvdWL. Pak 300 euro korting op de Cyborg A15 AI gaming laptop MSI zet deze week de MSI Cyborg A15 AI in de spotlights. Deze gaming laptop is dankzij de NVIDIA GeForce RTX 50 Series, inclusief Blackwell-architectuur, DLSS 4 en krachtige AI-features, klaar voor de meest nieuwe games. Hij bezit Ryzen™ AI-powered performance voor gaming, content creation, multitasking en AI-toepassingen en een QHD+ 165Hz display voor een combinatie van scherpe beeldkwaliteit, vloeiende gameplay en rijke kleuren. De Cyborg A15 weegt 2,1 kg en is daarmee ideaal voor gamers die hun setup overal mee naartoe willen nemen. Handig zijn ook de uitgebreide upgrade- en connectiviteitsmogelijkheden, waaronder twee RAM-slots, USB-C DisplayPort, HDMI 2.1 en Wi-Fi 6E. Deze krachtpatser is nu met 300 euro hier verkrijgbaar bij MeGekko. Wil je adverteren bij de podcast Gamekings óf misschien bij een andere podcast van ILVY Network? Mail dan naar management@ilvy.com en/of kijk even op de website : https://ilvy.com/podcast See omnystudio.com/listener for privacy information.

Ratings & Reviews

4.3
out of 5
3 Ratings

About

Op Gamekings.tv geven we je jouw dagelijkse portie lifestyle en videogames. Met jarenlange ervaring in de gamesindustrie en een passie voor entertainment, televisie en nieuwe media, hebben wij elke dag verse video’s over de nieuwste games, het laatste game nieuws, de bruutste trips, vette prijsvragen en volgen we alle ontwikkelingen in de gamesindustrie. Wil je adverteren bij de podcast Gamekings óf misschien bij een andere podcast van ILVY Network? Mail dan naar management@ilvy.com en/of kijk even op de website https://ilvy.com