
Creepypasty by Fikusek
Filip Soukup
Nevím jestli by bylo dobrý nazývat mě normálním. Sám sebe bych popsal jako blázna, který chodí s nejlepší kamarádkou v dešti bos, když přestupuje v metru tak si v tunelech mezi stanicemi poskakuje, brouká si svojí oblíbenou písničku a tlemí se lidem, kteří spěchají (vždyť metro jezdí každých 5 minut PANEBOŽE :D), a neskutečně se zajímá o nadpřirozený a strašidelný věci
- 1 Episode
About
Nevím jestli by bylo dobrý nazývat mě normálním. Sám sebe bych popsal jako blázna, který chodí s nejlepší kamarádkou v dešti bos, když přestupuje v metru tak si v tunelech mezi stanicemi poskakuje, brouká si svojí oblíbenou písničku a tlemí se lidem, kteří spěchají (vždyť metro jezdí každých 5 minut PANEBOŽE :D), a neskutečně se zajímá o nadpřirozený a strašidelný věci
Information
- CreatorFilip Soukup
- Years Active2k
- Episodes1
- RatingExplicit
- Copyright© Fikusek 2021
- Show Website