56 episodes

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

BROCAST Brocast

  • Comedy Interviews
  • 5.0 • 1 Rating

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

  Denis Kříž - Nový Zéland speciál

  Denis Kříž - Nový Zéland speciál

  Na začátku roku jsme zjistili, že nás poslouchá hodně Čechů a Slováku při práci na Novém Zélandu. A protože tato země je opravdu krásná, rozhodli jsme se ji procestovat aspoň prstem po mapě s cestovatelem Denisem Křížem. Ten tam se svou přítelkyní žil, cestoval a pracoval více než rok a má nesčetné množství krásných fotek … #56 – Denis Kříž – Nový Zéland speciál Read More »

  • 2 hrs 59 min
  Radek Jaroš

  Radek Jaroš

  Ráno po natočení tohoto rozhovoru jsme si bráchou řekli, že jsme asi nic inspirativnějšího ještě neslyšeli. Pokud Radka neznáte, tak je to nejlepší a neznámější český horolezec. Jako jediný Čech a vyšplhal na všechny himalájské osmitisícovky. Bez kyslíku. Vylezl také na všechny nejvyšší hory všech kontinentů. Také bez kyslíku. Měl více neúspěšných výstupů, než těch … #55 – Radek Jaroš Read More »

  • 2 hrs 36 min
  Josef Klíma

  Josef Klíma

  Česká republika byla v 90. letech plná dodnes nevyřešených záhad. Kdo zastřelil Františka Mrázka a kam se poděl jeho archiv? Opravdu střílel Kajínek? Kdo všechno profitoval v kauze lehkých topných olejů? Kdo všechno byl na výplatní pásce Radovana Krejčíře a kolik dalších lidí měli orličtí vrazi zabít? V té době záhadně zmizelo spousta lidí. Ale … #54 – Josef Klíma Read More »

  • 1 hr 32 min
  Josef Vrtal

  Josef Vrtal

  O Češích se říká, že jsme národem nejlepších milenců, nejúspěšnějších hokejových trenérů a největších expertů na auta. Teda pokud něco takového jako „expert na auta“ vůbec existuje… A protože právě to jsme chtěli zjistit, povolali jsme si na rozhovor toho nejpovolanějšího z povolaných – Josefa Vrtala, známého jako Experta Pepu z pořadu Autosalon. Bez mučení … #53 – Josef Vrtal Read More »

  • 2 hrs 45 min
  Vilém Vlašic je zpět! Letní grilovačka

  Vilém Vlašic je zpět! Letní grilovačka

  Zastavil se u nás Vilém na odpolední grilovačku a vznikl z toho 4hodinový podcast. Tak co myslíte, bude to dobrý? 😃 Témata prvních dvou hodin: – Takešiho hrad Tomia Okamury – Instagram Dády Patrasový – Konspirační teorie kolem výbuchu ledku v Bejrútu – Reklamní mágové Jaromír Jágr a Leoš Mareš – Zvítězí v prezidentské volbě … #52 – Vilém Vlašic je zpět! Letní grilovačka Read More »

  • 4 hrs 3 min
  Hynek Medřický

  Hynek Medřický

  O nás Češích se říká, že jsme národem kutilů. Někteří jsou v tom opravdu špatní, někteří dobří a z těch úplně nejlepších se pak stávají dokonce vynálezci. A jedním takovým vynálezcem je host, expert na světlo a držitel patentu – Hynek Medřický. Hynka zřejmě už znáte z jiných rozhovorů, protože pokud se v ČR chcete … #51 – Hynek Medřický Read More »

  • 3 hrs

Customer Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Top Podcasts In Comedy Interviews

Listeners Also Subscribed To