19ehole

Martijn, Paul, Peter, Rogier

Welkom bij de 19ehole Podcast, dé bestemming voor golfenthousiastelingen in Nederland! In onze wekelijkse podcast gaan we verder dan de actualiteit; we duiken in de verhalen achter de swings, delen onze meest memorabele momenten en bespreken de ontwikkelingen in de golfwereld. Dus of je nu een doorgewinterde professional, weekendliefhebber of gewoon nieuwsgierig bent naar wat golf te bieden heeft, je hoort het hier. Dit is de 19ehole Podcast, neem plaats aan onze virtuele bar, waar elke aflevering aanvoelt als een gesprek na een ronde golf in het hart van het clubhuis waar de échte passie voor golf tot leven komt.

  1. 1 DAY AGO

    2026 - Hole 107: Ik heb ook 6 toernooien gewonnen

    Peter is met de selectie wezen trainen in Frankrijk, golfen lukt maar helaas nog geen volume op zijn stem dus hij is deze week nog niet terug. Paul, Martijn en Rogier speelde een oefenpotje op Wilnis tegen de mannen van Olympus H1 27 holes. Wilnis een speelse baan, maar met geprikte en gezande greens dit keer. Voor matchplay maakt dat natuurlijk niet veel uit, we spelen als team gelijk en het was weer een goede oefening. Er was geen DP World tour, want the Players stond op het programma. Een van onze favoriete toernooien en het stelde weer niet teleur. JT weer op niveau, Europeaanse Rydercuppers in contention: Bobby Mac, Fitzie, Aberg en Bridgeman weer T5. De spanning kwam zoals gebruikelijk op de 2e 9 op zondag waar Aberg het weggaf en Fitzpatrick en Young het toernooi ineens voor het grijpen hadden. Drie geweldige slotholes voor Cameron Young brachten hem de titel. Je hebt hem nog nooit zo blij gezien! LIV was in Singapore, putten op spiegels met bijna stimp 13. Westy haalde zijn beste LIV resultaat ooit, een derde plek met Billy Foster aan de tas. Niemann leek lang zijn titel te verdedigen, maar zakte toch weg. Bryson maakte een birdie maken op de par 5 18e hole om gelijk te komen met Richard T. Lee en won de playoff… tenminse, Richard Lee verloor m door een putje van nog geen 50cm te missen. Een tussenstand van ons jaarspel staat op Instagram, Joost Eerden staat ruim aan kop mede dankzij zijn voorspelling dat Cam Young The Players ging winnen. Komende week geen wedstrijd in ons spel, maar de week erna India op de DP World Tour. In de korte ronde: DP World tour in China, Miguel Angel Jimenez, Guus Lafeber, Brian Rolapp over tourschema 2027, meer LIV met de 4Aces en volgende week Zuid-Afrika en onze (vakantie)plannen voor komend weekend. Raad de Speler een historisch moment van een misschien wel 'vergeten speler'. 0:00 - 12:54 Eigen golf 12:54 - 52:15 Professioneel golf 52:15 - 1:05:30 Jaarspel + Korte Ronde 1:05:30 - 1:06:06 Raad de Speler

    1h 6m
  2. 10 MAR

    2026 - Hole 106: Die dag sloegen we 31 ballen weg

    We zijn een weekje in de Algarve geweest. Omdat Peter er vandaag niet is bespreken we alleen even de banen waar Peter niet mee was, Espiche, Monte Rei en Riba Golf Oaks. Espiche was niet makkelijk inkomen, de 'goodnight' op Monte Rei claimde 31 ballen van ons en Ribagolf was vergane glorie (maar wel met potentie) waar Martijn de ronde van de week liep. Na deze geweldige training speelde we op Amelisweerd de clubkampioenschappen foursome. Martijn en Paul werden knap 2e! Na de choke van Lowry vorige week stond deze week de Arnold Palmer op het programma. Scheffler had het niet, maar Berger wel. Van begin tot eind had Berger het onder controle totdat Bhatia met zijn broomstick ineens langszij kwam en in de playoff het toernooi won. In Zuid-Afrika was een andere broomstick de winnaar: Casey Jarvis kon in het rijtje van Seve en Faldo komen door voor een derde keer te winnen, maar dat lukte net niet. Broomstick Bradbury maakte de een na de andere put en pakte zijn 2e Joburg Open. Op LIV verdedigde Sergio Garcia zijn titel in HongKong, hij eindigde T8. Een andere Spanjaard wist eindelijk te winnen: Rahmbo! De 4Aces waren het beste team, met name door de Belgen Detry en Pieters die achter Rahm 2e en 3e werden. Ricky kralenketting Castillo wint het alternate event op de PGA Tour in Puerto Rico. In ons jaarspel pakken wij zelf punten met Morikawa en Henley en we voorspellen The Players volgende week. Paul gaat voor een sensatie: Jordan Spieth. Si-Woo Morikawa en Henley zijn onze andere favorieten. In de korte ronde: McClaren Golf, Pavan, kaartjes te koop voor Adare to Dream en Luke Donald die zijn 3e Ryder Cup daar gaat winnen, Romy Meekers, John Daly junior, quizje over back to back winnaars op de DP World Tour, Wesley Sneijder, afscheid van Bert Maalderink en Sablikova, FORE roepen en onze voorbereiding naar de competitie. Raad de Speler iemand die in zijn eerste Players na een tap in birdie op de bekende eiland green aan de leiding ging in de eerste ronde. 0:00 - 20:22 Eigen golf 20:22 - 44:21 Professioneel golf 44:21 - 46:52 Jaarspel 46:52 - 1:01:52 Korte Ronde 1:01:52 - 1:02:29 Raad de Speler

    1h 2m

About

Welkom bij de 19ehole Podcast, dé bestemming voor golfenthousiastelingen in Nederland! In onze wekelijkse podcast gaan we verder dan de actualiteit; we duiken in de verhalen achter de swings, delen onze meest memorabele momenten en bespreken de ontwikkelingen in de golfwereld. Dus of je nu een doorgewinterde professional, weekendliefhebber of gewoon nieuwsgierig bent naar wat golf te bieden heeft, je hoort het hier. Dit is de 19ehole Podcast, neem plaats aan onze virtuele bar, waar elke aflevering aanvoelt als een gesprek na een ronde golf in het hart van het clubhuis waar de échte passie voor golf tot leven komt.

You Might Also Like