
Gött Tjöt om Aktier
Markus Gedda och Erik Lundberg
Gött Tjöt om Aktier är podden som djupdyker i aktiemarknaden med fokus på mindre tillväxtbolag. Vårt fokus ligger på att bjuda på investeringsuppslag och dyker ofta djupt in i olika case. Vi bjuder på spaningar från aktiemarknaden och ett stående inslag är uppdateringar och nyheter kring den globala iGaming-marknaden. Emellanåt dyker det upp gäster för att dela med sig av börserfarenheter och värdefulla insikter. Podden drivs av Markus Gedda och Erik Lundberg. Markus arbetar till vardags inom corporate finance och Erik som aktieanalytiker. Maila gärna till: gotttjotomaktier@gmail.com Support this show http://supporter.acast.com/nantingomaktier. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
About
Gött Tjöt om Aktier är podden som djupdyker i aktiemarknaden med fokus på mindre tillväxtbolag. Vårt fokus ligger på att bjuda på investeringsuppslag och dyker ofta djupt in i olika case. Vi bjuder på spaningar från aktiemarknaden och ett stående inslag är uppdateringar och nyheter kring den globala iGaming-marknaden. Emellanåt dyker det upp gäster för att dela med sig av börserfarenheter och värdefulla insikter.
Podden drivs av Markus Gedda och Erik Lundberg. Markus arbetar till vardags inom corporate finance och Erik som aktieanalytiker.
Maila gärna till: gotttjotomaktier@gmail.com
Support this show http://supporter.acast.com/nantingomaktier.
Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
Information
- CreatorMarkus Gedda och Erik Lundberg
- Years Active2020 - 2026
- Episodes273
- RatingExplicit
- Copyright© Markus Gedda och Erik Lundberg
- Show Website