Aaf en Lies lossen het wel weer op

Tonny Media

Aaf Brandt Corstius en Lies Visschedijk zijn al jaren bevriend en hebben heel wat met elkaar meegemaakt. In de podcast Aaf en Lies lossen het wel weer op bespreekt het duo de wereldproblematiek, problemen van de luisteraars maar ook hun eigen problemen. Ze geven hun week een cijfer en komen tot rust in Lies' rubriek over de natuur. Geproduceerd door: Tonny Media. Volg de Instagram, Youtube & TikTok van Aaf en Lies lossen het wel weer op. Luister de extra podcast 'Aaf en Lies pakken door' exclusief op Podimo. Krijg hier 2 maanden voor maar €1,- Credits: Redactie: Floor van der Vliet Audiovormgeving: Raymond van de Laar Artwork: Geeske Boudestein  

  1. May 16

    I don't do guilt

    Deze aflevering had een trigger warning moeten bevatten, voor Lies, want Aaf neemt een woord in de mond dat begint met salsa en eindigt met les.Terwijl Aaf de basic step leerde, schuimde Lies met niemand minder de Hans Dorrestein de bossen af, en met haar zoon de Catacomben.Geheel ongerelateerd hieraan, puur omdat we allebei de docu AKA Charlie Sheen bekeken, hebben we het vandaag over egoïsten en hoe met ze om te gaan. Kun je het beste veranderen in een grijze steen, of ze luchtig wijzen op hun pick me-gedrag?De vriend van een luisteraar heeft altijd een kwaaltje, ditje of datje, en daar wordt zij licht tureluurs van. En in de struiken schuilen vogels die Zweeds praten, al dan niet door een telefoon. Echt waar.Toe aan zon en rust? Eliza was here stelt al 25 jaar unieke vakanties samen, weg van de massa, inclusief vlucht, verblijf en huurauto. Bekijk de Last Minute Deals op Eliza was here en ontvang tot €100 korting per boeking. Wonderfeel Festival is 3 dagen genieten van de fijnste concerten in de natuur. Klassieke, jazz, soul en fusion. Wandel langs eeuwenoude beukenbomen over het prachtige landgoed Groeneveld van podium naar podium. Check het hele programma op wonderfeel.nl/programma en bestel je tickets hier via de ticketshop. Met de code AAFENLIES15 krijg je 15% korting op je toegangskaart.🍊Volg ons op Instagram of TikTok🍿Bekijk onze afleveringen ook op Youtube🎬 Geproduceerd door Tonny Media   See omnystudio.com/listener for privacy information.

    1h 9m
  2. May 9

    F*****g kersenbloesem

    Als je van de lente je hele persoonlijkheid maakt - is dat dan levenslustig, irritant of schier onmogelijk? We duiken erin: wie zijn die mensen die nooit hun designerzonnebril vergeten en/of kwijtraken, die de kersenbloesem zien voor er een meute omheen verzameld is en die tulpen in huis hebben die niet zielig hangen?De week van Lies werd overschaduwd door de mogelijke slagschaduw van een mogelijke duizendknoop die mogelijk in haar Drentse tuin bloeit. Aaf ontdekte in Rome het toppunt van geluk: middenin de nacht kaarten met je eigen kind bij een bar die ‘Bar’ heet.Wanneer vertel je aan je gloednieuwe verliefdheid dat je minder werkt omdat je in intensieve therapie zit - en daarover gesproken: onze goeroe van de week werkt ook vaak minder omdat ze in intensieve therapie zit. En die is daar reuze open over. Krijg nu Podimo voor 3 maanden voor maar €1,-!!! Profiteer snel van de actie via podimo.nl/aafenlies Toe aan zon en rust? Eliza was here stelt al 25 jaar unieke vakanties samen, weg van de massa, inclusief vlucht, verblijf en huurauto. Bekijk de Last Minute Deals op Eliza was here en ontvang tot €100 korting per boeking Ontdek kunst van Europese beeldmakers en vind de kunst die jouw muur verdient. Ga naar www.werkaandemuur/aaflies voor 10% korting op jouw bestelling. 🍊Volg ons op Instagram of TikTok🍿Bekijk onze afleveringen ook op Youtube🎬 Geproduceerd door Tonny Media     See omnystudio.com/listener for privacy information.

    1h 9m

Trailers

Ratings & Reviews

4.7
out of 5
7 Ratings

About

Aaf Brandt Corstius en Lies Visschedijk zijn al jaren bevriend en hebben heel wat met elkaar meegemaakt. In de podcast Aaf en Lies lossen het wel weer op bespreekt het duo de wereldproblematiek, problemen van de luisteraars maar ook hun eigen problemen. Ze geven hun week een cijfer en komen tot rust in Lies' rubriek over de natuur. Geproduceerd door: Tonny Media. Volg de Instagram, Youtube & TikTok van Aaf en Lies lossen het wel weer op. Luister de extra podcast 'Aaf en Lies pakken door' exclusief op Podimo. Krijg hier 2 maanden voor maar €1,- Credits: Redactie: Floor van der Vliet Audiovormgeving: Raymond van de Laar Artwork: Geeske Boudestein  

You Might Also Like