extremeportfolio.hu

Erős András

🎙️ Gazdasági tartalomgyártó VLOG & BLOG 📈 Pénz • Üzlet • Kapcsolatépítés 💼 Tények és életérzés 👇 Eseménynaptár, eszközök kezdőknek 🚫 Adatok és valós tapasztalatok sallangok nélkül

  1. Hogyan ne veszíts el 10 milliót? – Kripto, bukás, újrakezdés

    Mar 27

    Hogyan ne veszíts el 10 milliót? – Kripto, bukás, újrakezdés

    Ebben az epizódban Bálint Zsolttal beszélgetek, akinek az első üzenete így szólt: „Hogyan ne veszítsünk el 10 milliót?” Ennél erősebb belépő kevés van, és innen nem is volt kérdés, hogy ebből a mondatból egy mély, őszinte és nagyon emberi beszélgetés fog születni.A mostani interjúban végigmegyünk Zsolt pénzügyi életútján: honnan indult, milyen döntések vezettek a sikerekhez, és melyek azok a hibák, amelyek végül komoly veszteségekhez vezettek. A kriptovaluták világa sokak számára izgalmas lehetőség, másoknak pedig fájdalmas tanulság – Zsolt története mindkét oldalát megmutatja.Beszélünk arról, hogyan lehet egy rossz döntésből tanulni, milyen lelki és fizikai terheket okozhat egy nagyobb pénzügyi bukás, és hogyan lehet ebből felállni. A beszélgetésben szóba kerülnek kapcsolatok, érzelmi hullámzások, önismeret, és persze az is, hogyan látja Zsolt a jelenét és a jövőjét a pénzügyi világban.Ez a sorozat havonta egy alkalommal jelentkezik, és minden epizód célja, hogy valós, emberi történeteken keresztül mutassa meg a pénzügyi döntések hátterét. Nem tanácsadás, nem ígéret, hanem őszinte beszélgetés arról, hogyan gondolkodunk a pénzről, a kockázatról és a saját felelősségünkről.Ha te is szívesen megosztanád a saját történetedet – legyen az siker, tanulság vagy egy nehezebb időszak –, írj üzenetet a kék közösségi oldalon. A felvételek ütemezése miatt a szervezés lassabban halad, de minden jelentkezést megköszönök és komolyan veszek. 🟢 Spotify extremeportfolio⚪️ Messenger Erős András☠ Figyelmeztető információ! Az oldalon bemutatott anyagok, videók és információk csak tájékoztató jellegűek. Természetesen a tartalom nem minősül befektetési tanácsnak, csak az érdeklődési kör bővítésére szolgál. Befektetés előtt érdemes több forrásból tájékozódni. A bemutatóban szereplő társaságok, valós részvényekre értendők nem pedig CFD termékekre. FIGYELMEZTETÉS: A CFD összetett eszköz, és a tőkeáttétel miatt a hirtelen veszteség jelentős kockázatával jár. A legtöbb szolgáltatónál a lakossági befektetői számlák 70-80%-án veszteség keletkezik. 📊 Kereskedés, befektetés csak saját felelősségre.

    43 min
  2. Szerencsejáték, UL biztosítás… és mégis FIRE? Zoli elképesztő útja

    Feb 20

    Szerencsejáték, UL biztosítás… és mégis FIRE? Zoli elképesztő útja

    Ebben a videóban Bukta Zoltán a vendégem Szolnokról, aki hamarosan maga mögött tudja hagyni a munka világát, és belekóstol a FIRE életérzésbe. Zoli története igazi inspiráció: egyszerű körülmények közül indult, mégis eljutott oda, ahonnan a pénzügyi szabadság már csak karnyújtásnyira van. A beszélgetésben őszintén mesél a hibáiról is – szerencsejáték, UL biztosítás, rossz befektetési döntések –, mégis sikerült felépítenie egy stabil portfóliót család mellett. A legmeglepőbb, hogy kizárólag magyar részvényekből és magyar állampapírból áll a portfóliója, külföldi ETF vagy S&P500 nélkül. Ez a videó arról szól, hogyan lehet elérni a pénzügyi szabadságot akkor is, ha nem a tankönyv szerinti úton indulsz el. FIRE, befektetés, portfólióépítés, magyar részvények, állampapír – minden benne van, ami egy őszinte, valós pénzügyi sztorihoz kell. Hamarosan érkeznek újabb vendégek is — érdemes feliratkozni.🟢 Spotify extremeportfolio⚪️ Messenger Erős András☠ Figyelmeztető információ!Az oldalon bemutatott anyagok, videók és információk csak tájékoztató jellegűek. Természetesen a tartalom nem minősül befektetési tanácsnak, csak az érdeklődési kör bővítésére szolgál. Befektetés előtt érdemes több forrásból tájékozódni. A bemutatóban szereplő társaságok, valós részvényekre értendők nem pedig CFD termékekre. FIGYELMEZTETÉS: A CFD összetett eszköz, és a tőkeáttétel miatt a hirtelen veszteség jelentős kockázatával jár. A legtöbb szolgáltatónál a lakossági befektetői számlák 70-80%-án veszteség keletkezik.📊 Kereskedés, befektetés csak saját felelősségre.

    44 min

About

🎙️ Gazdasági tartalomgyártó VLOG & BLOG 📈 Pénz • Üzlet • Kapcsolatépítés 💼 Tények és életérzés 👇 Eseménynaptár, eszközök kezdőknek 🚫 Adatok és valós tapasztalatok sallangok nélkül