Beurs | BNR

BNR Nieuwsradio

Elke werkdag hoor je het belangrijkste en opvallendste beursnieuws. Van Tesla tot TomTom en van recessie tot reorganisatie. Het nieuws van vandaag, dat jou morgen verder brengt. BNR Beurs: voor de slimme belegger.

  1. -2 DIAS

    AEX door 1000 punten, Medium Magnificent Seven en andere voorspellingen

    Gelukkig nieuw (beurs)jaar! De eerste BNR Beurs van het jaar en dat is gelijk een hele speciale! Zes vrienden van de show die hun scenario schetsen voor 2026. Zij vertellen waar je dit jaar op moet letten en vertellen je welke aandelen eruit springen (en welke niet).  Stan Westerterp (Bond Capital Partners) denkt namelijk dat de AEX door de 1000 puntengrens gaat. Een 'makkelijke voorspelling', want hij denkt dat dat zeker gehaald gaat worden. Wel maakt 'ie zich zorgen over de geopolitieke spanningen.Martine Hafkamp (Fintessa Vermogensbeheer) kijkt vooral naar de Amerikanen. Naar de tussentijdse verkiezingen. Die worden belangrijk voor de beurs, denkt ze.Erik Mauritz (Trade Republic) wil graag benadrukken dat voorspellingen 'vrij kansloos zijn'. Maar waagt zich voor ons er toch aan. Hij wil het over een clubje hebben die de afgelopen jaren het nieuws steeds domineren. Magnifiek worden genoemd. Maar in 2026 misschien iets minder magnifiek zullen zijn. Corné van Zeijl heeft het dan weer over staatsobligaties. Daar richt hij zijn blik op. Houden beleggers vertrouwen in Amerikaans staatspapier? En gaan we na die eerdere Eurocrisis ook een soort van Amerikacrisis zien op de financiële markten?Han Dieperink (CIO Auréus) denkt dat 2026 een heel mooi beursjaar wordt. Juist omdat heel veel analisten zo somber zijn. Daardoor denkt hij juist dat dit jaar kan verrassen. Dieperink is optimistisch. Opvallend, want vorig jaar voorspelde hij in Beurs nog het einde van de euro.Tot slot Hans Oudshoorn. Van Saxo en het boek Beleggen voor Dummies. Hans kijkt naar meerdere dingen, waaronder de opvolging van Jerome Powell bij de Fed. Een opvolger die de beurs flink in beweging kan zetten.De zes komen ook met namen en rugnummers. Aandelen waar je in 2026 zeker op moet letten. Welke dat zijn? Dat hoor je in de uitzending.  See omnystudio.com/listener for privacy information.

    24 min

Sobre

Elke werkdag hoor je het belangrijkste en opvallendste beursnieuws. Van Tesla tot TomTom en van recessie tot reorganisatie. Het nieuws van vandaag, dat jou morgen verder brengt. BNR Beurs: voor de slimme belegger.

Mais de BNR Nieuwsradio

Talvez também goste