133 avsnitt

Podcast Terezy Salte a Karla Kováře. Kontaktovat nás můžete na e-mailu podcast@elitebloggers.cz.

LINKA Elite Bloggers Podcasts

  • Samhälle och kultur

Podcast Terezy Salte a Karla Kováře. Kontaktovat nás můžete na e-mailu podcast@elitebloggers.cz.

  Vyšinutá Linka

  Vyšinutá Linka

  Začíná celkem slibně... letní písní Bella Ciao a historkami z natáčení. Jak Terez našel hledač talentů z Ameriky na klavírním koncertu, jak Kovy křtí nový bazén v Litomyšli se slavnou písní “Ja,ja,ja, ja, ja…” a beseduje v kostele, do kterého prší. Nebo jak se nominoval na pozici DJe na otvíračce Salted HOME v srpnu. ALE! Je neskutečné vedro a podcast studio se pomalu mění ve finskou saunu. Naše mozky přestávají fungovat. Věty se rozpadají. V jednu chvíli se Terez dokonce změní v gorilu a to ...

  • 58 min
  Naše svatba!

  Naše svatba!

  Dnes se dozvíte, jak jsme propásli polární září děláním... Ehm. Velmi podstatných a intelektuálně hlubokých aktivit. A hned další den jsme halucinovali u světelného smogu. Co už halucinace nebyla? Třeba Národní den Norska prožitý přímo tam, vyhrané mistrovství světa a naše oslavy (rozbitá hlava included), Terez golfový důchodový plán, Kovy (skoro) ve svém autě, společný panel na gymnáziu, nebo svatba?! S překvapením, na které se čekalo 18 let! Haf! No a samozřejmě i velký projekt, který Terez...

  • 1 tim. 13 min
  Naše emoční horská dráha - slzy smíchu i dojetí

  Naše emoční horská dráha - slzy smíchu i dojetí

  Proč Terez po newyorském půlmaratonu snášeli ze schodů? Kdo Kovymu vypáčil kufr? A proč mu za to ještě děkoval!? A proč Terez skoro poděkovat nezvládla na ELLE Woman Awards? Dnešní epizoda bude horská dráha - smích, dojetí, hluboká zamýšlení a spousta veselých historek. Přesně jak to máte rádi!Support the Show.

  • 1 tim. 4 min
  Ztráta Linky

  Ztráta Linky

  Jak to Terez a Kovy občas umí - utrhnout se ze řetězu a vyrovnat náročné období humorem, který nemá meze. Mámy v rejži, králičí nory, Kovy s Lucií Bílou v gorilím výběhu a další bizarnosti dostanete naservírované v měsíční porci LINKY.Support the Show.

  • 59 min
  Světoběžníci zpátky ve studiu aneb LINKA kolem světa!

  Světoběžníci zpátky ve studiu aneb LINKA kolem světa!

  V dnešní epizodě se podíváme na zasněžené sjezdovky Aldrova, prosluněné stráně Hollywood Hills, větrné fjordy Stavangeru s odlétajícími střechami i poklidnou atmosféru Kodaně. Z koho byla Terez starstruck? A z koho Kovy? Mají do roku 2024 nějaké cíle? A co jim pomohlo se konečně rozhopoupat k řízení, piánu, běhání či tenisu? Nová LINKA je tady spolu s trochu popleteným vyprávěním dvou nadšených světoběžníků. No... Můžou za to Camilla a Adele!Support the Show.

  • 1 tim. 5 min
  Bizarně vánoční

  Bizarně vánoční

  Co kaká pod stromek, kam všude Češi schovávají bramborový salát, proč má někdo pod stolem sekeru, a co dělat při Štědrovečerní večeři, aby vám nezanášely slepice? Koukneme za hranice i do domácností vás - našich posluchačů. Epizoda plná smíchu, bizarností i tipů na pohodové Vánoce. Přejeme vám šťastné a veselé, klidné svátky a super start do nového roku. Na všechny tyhle tři aktivity jsme vám dnes připraveni dočerpat energii! Tak pojďme na to.Support the Show.

  • 1 tim. 1 min.

Mest populära poddar inom Samhälle och kultur

Korten på bordet
Nicci & Jeanette Hernestig
Sommar & Vinter i P1
Sveriges Radio
P3 Dokumentär
Sveriges Radio
Mer än bara morsa!
Kenza & Ines
Måndagsvibe med Hanna och Lojsan
Podplay
Creepypodden i P3
Sveriges Radio

Du kanske också gillar

LOG
Kovy
Chill Out Podcast
@svetpodlekatky @kvappa
Nikolásky
Nikola Čechová
Aura.
Teri Hodanová
Après talk
Valentýna Procházková
EASY CAST Jakuba Kotka
Jakub "Koťák" Kotek