Карантини, окупація, обстріли - в Херсоні є цілі покоління дітей, які не знають що таке перший дзвоник, що таке парта і дошка.
Таким дітям важливе спілкування, соціалізація. В Херсоні завдяки громадським організаціям створюються і функціонують безпечні дитячі простори для дітей та батьків.
Проте потрібна більш комплексна робота з ними. Про це і не тільки ми говорили у новому випуску "Розмови про відновлення" з Анжелою Литвиненко, головою ХОЦ "Успішна жінка"
Ось декілька замальовок з нашої розмови.
З початком повномасштабного вторгнення рівень домашнього насильства у громадах збільшився.
У 2024 році в Херсоні жителів стало у 3 рази більше - у порівнянні з 2022 роком. Процес міграції відбувається постійно.
Існує багато закоординованості на центральному рівні, і дуже мало людей на локальному рівні, у громадах, які вимушені все робити.
В Херсонській області величезне навантаження на громадські організації, які працюють нон-стоп.
Якщо будуть вирішені безпекові питання - буде й відновлення.
Херсонці залишаються херсонцями де б вони не були.
정보
- 프로그램
- 주기매월 업데이트
- 발행일2025년 3월 17일 오후 12:43 UTC
- 길이35분
- 시즌2
- 에피소드7
- 등급전체 연령 사용가