У цьому епізоді обговорюється Свідомість та Підсвідомість, їхній вплив на нашу реальність і думки, а також те, як Свідомість пов’язана з ілюзіями життя. Також піднімається тема Его — як воно формується та що означає «Загальне Его».
Айа пояснює, як формуються думки, звідки вони приходять і чому під час є Медитації чи Молитви багатьом людям так важко їх відпустити. У розмові також розкривається, чому негативні думки так легко з’являються і як їх трансформувати у світло.
Айа ділиться особистим досвідом Пробудження, розповідає, які думки виникають у процесі цього шляху, і наголошує на важливості переходу від життя «в голові» до Життя Серцем.
Наприкінці епізоду триває Практика, спрямована на заспокоєння розуму, очищення від нав’язливих думок і відкриття внутрішньої тиші.
Информация
- Подкаст
- ЧастотаЕженедельно
- Опубликовано7 сентября 2025 г. в 09:00 UTC
- Длительность52 мин.
- Сезон1
- Выпуск7
- ОграниченияБез ненормативной лексики