Менталочка

Радіо Сковорода
Менталочка

У новому, вже четвертому, сезоні подкасту «Менталочка» вчимось виявляти, розуміти та приймати своє «Я» у всіх його проявах. Автори та незмінні ведучі: Яна Пекун – ескпертка з питань гендерної рівності та соціальної інклюзії, і нескромний кризовий психолог – Олексій Удовенко. Запрошуємо вас дивитись «Менталочку» на YouTube https://www.youtube.com/@podcast_mentalochka І слухати на усіх подкаст-платформах. Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі молодіжних просторів ТВОРИ! в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

  1. 12月9日

    Побудова здорових міжособистісних стосунків

    «Ми всі різні. Але саме це – наша суперсила, а не проблема». Чому сварки – це нормально? Чи завжди стереотипи отруюють стосунки? І як зрозуміти, що ваш партнер або партнерка просто не може читати думки? У десятому епізоді четвертого сезону подкасту «Менталочка» разом із психологом Олексієм Удовенко та експерткою з гендерної рівності Яною Пекун ми досліджуємо: – Як упередження можуть перетворитися на мову ненависті? – Чому важливо приймати себе, щоб приймати інших? – Як говорити про свої потреби, не боячись осуду? – Чи можлива справжня емоційна близькість у роботі чи дружбі? – Що робити, якщо ваші стосунки здаються занадто «складними»? Це той епізод не дасть простих рецептів, але точно змусить задуматися. Пишіть нам у коментарях про свої роздуми, діліться враженнями та слухайте або дивіться новий епізод на YouTube-каналі «Менталочка» і на подкаст-платформах Radio SKOVORODA. Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі молодіжних просторів ТВОРИ! в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

    42 分鐘
  2. 11月26日

    Навички ефективного спілкування

    Як розуміти себе, чути інших і не загубити щирість? У дев'ятому епізоді 4 сезону подкасту «Менталочка» говоримо про навички ефективного спілкування. Чому ефективне спілкування – це не просто вміння, а важлива навичка, яку варто розвивати? Як уникнути пасток маніпуляцій у стосунках? Чому щирість і емпатія стають основою здорових комунікацій? Як дитячі травми впливають на наші взаємини? Чому емоційна близькість залишається цінною навіть у світі індивідуалізму? І як навчитися чути себе, не проєктуючи свої емоції на інших? Відповіді дадуть ведучі подкасту: Яна Пекун – експертка з гендерної рівності, соціальної інклюзії та майбутня психологиня. Олексій Удовенко – практикуючий психолог із тонким почуттям гумору та великим досвідом у роботі з людьми. Прокачайте свої навички ефективного спілкування разом із нами! Дивіться новий епізод на YouTube-каналі «Менталочка» та слухайте на улюблених подкаст-платформах. Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі молодіжних просторів ТВОРИ! в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

    47 分鐘
  3. 11月11日 · 附贈內容

    Творчість, що зцілює

    Пам'ять, творчість, єдність – це ресурси, завдяки яким ми проходимо через травми війни. Як пам'ять про втрати допомагає знайти точку внутрішньої опори, а творчість стає способом висловити все, що болить? Про це у дев’ятому епізоді «Менталочки» наші Олексій Удовенко та Яна Пекун говорять з Іриною Панчук, фронтвумен і авторкою пісень гурту Renie Cares. Чому важливо вчитися говорити про втрати? Як творчість допомагає нам залишатися стійкими? Як пам'ять про загиблих та їхні цінності стає тим, що дозволяє нам не втратити себе у важкі часи? Як через творчість можна рефлексувати біль та краще зрозуміти себе? Як війна об’єднала всіх нас, ніби частини єдиного організму? Дивіться новий епізод на YouTube-каналі «Менталочка» та слухайте на улюбленій подкаст-платформі! Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі молодіжних просторів ТВОРИ! в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

    50 分鐘
  4. 10月28日

    Незламна Менталочка: віра, яка допомагає відновитись

    Як духовність може допомогти на шляху до цілісності нашого «я»? І які методи підтримують внутрішню стійкість навіть у найважчі моменти життя? Поміркуємо у восьмому епізоді «Менталочки»! Цього разу Яна Пекун та Олексій Удовенко знову не самі. Наша гостя – акторка Катерина Тишкевич. Говоримо про цілісність особистості з погляду психології, соціальних впливів та навіть кармічних підходів. Чи потрібні складні життєві події для формування нашого «я»? Як приймати свої ролі та зберігати внутрішню цілісність? Соціальні установки, травми, внутрішні кризи допомагають чи заважають будувати життя? Цей епізод ми створили у співпраці з проєктом НЕЗЛАМНА МЕНТАЛОЧКА від Національного реабілітаційного центру UNBROKEN та бренду одягу Buddu. Разом вони створили футболки, кошти від продажу яких спрямують на психологічну реабілітацію ветеранів. Дивіться новий епізод на YouTube-каналі та слухайте на улюбленій подкаст-платформі! Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі молодіжних просторів ТВОРИ! в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

    1 小時 4 分鐘
  5. 10月14日

    Незламна Менталочка: почуття, які допомагають відновитись

    Подкаст «Менталочка» рідко виходить із гостями. Якщо й запрошуємо, то когось виняткового. Женя та Олена – саме такі. Їхня історія кохання майже голлівудська. Він – ветеран, який переніс високу ампутацію ноги, та чекає на протез. А вона – бариста в кав’ярні, куди він приходить брати каву. Поза романтичністю історії є ще й ментальна сторона – почуття, які допомагають відновлюватись ветеранам, приймати своє нове тіло після поранень і травм, будувати нове життя. Сьомий епізод «Менталочки» особливий. Ми записали його у колаборації з проєктом НЕЗЛАМНА МЕНТАЛОЧКА Unbroken та Buddu – брендом одягу, що випустив дроп, кошти з продажу якого підуть на психологічну реабілітацію ветеранів. Яна Пекун та Олекій Удовенко ще ніколи не були так високо. Наша локація – дах реабілітаційного центру Unbroken. Покажемо все на YouTube-каналі «Менталочки». Також слухайте епізод на улюбленій подкаст-платформі! Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі молодіжних просторів ТВОРИ! в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

    42 分鐘
  6. 9月30日

    Я мета: як радіти індивідуальним перемогам?

    Третій рік поспіль «Менталочка» на Молодвіжі! Хіба це не успіх? Хтось скаже, що успіх, а хтось подумає, що можна було б і закордоном на щось націлитись. У шостому епізоді якраз розбираємось, як працює розуміння і трактування успіху. Яна Пекун та Олексій Удовенко кажуть, що ми сприймаємо успіх ззовні, а треба будувати мірило всередині. Яна розповідає про нагороду від Кабміну та власні переживання її доречності, а Олексій – як зважати в першу чергу на себе та нарешті відчепитися від всіх інших. Що таке успіх? Як він пов’язаний із цінностями та метою? Чому ми сприймаємо його, як щось конкретне, і чи завжди так має бути? Розмова, заряджена на успіх, чекає на Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, Apple podcasts, а також на YouTube-каналі «Менталочки». Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі молодіжних просторів ТВОРИ! в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

    53 分鐘
  7. 9月16日

    Комусь все, а комусь нічого: що у нас з самооцінкою?

    Ми часто себе оцінюємо і набагато рідше цінуємо. Яна Пекун та Олексій Удовенко у п’ятому епізоді подкасту «Менталочка» говорять про самооцінку та про те, яку роль вона відіграє в цілісності особистості. Що у нас із самооцінкою? Від чого це залежить? Чому самоцінність має стояти вище за самооцінку? Зовнішні фактори важливі? Які є критерії для оцінювання себе і чи варто загалом до них прислухатися? Як завжди, щиро говоримо про особисті досвіди та лобіюємо любов до себе через шлях пізнання своєї особистості та своїх потреб. Ходіть розвантажуватись від стереотипів на Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, Apple podcasts, а також на YouTube-канал «Менталочки». Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі молодіжних просторів ТВОРИ! в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

    36 分鐘
  8. 9月2日

    Всі травми родом з дитинства?

    Четвертий епізод подкасту «Менталочка» – про дитячі травми й те, як вони на нас впливають. Чи завжди їх треба пропрацьовувати? І що взагалі означає пропрацювання? Ідеальні батьки існують? Чи кожна подія з дитинства може мати масштабний вплив на нас сьогоднішніх? Час лікує? І як ще можна зарадити собі? Яна Пекун асертивно запитує Олексія Удовенка, чи були в нього в дитинстві ситуації, які його травмували, та ділиться своїм досвідом: на що ображалась у своєму дитинстві та який вплив від цього відчуває зараз. Епізод, що має шанси побити рекорди щирості чекає на ваші перегляди та прослуховування на Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, Apple podcasts, а також на YouTube-канал «Менталочки». Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі молодіжних просторів ТВОРИ! в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

    47 分鐘

簡介

У новому, вже четвертому, сезоні подкасту «Менталочка» вчимось виявляти, розуміти та приймати своє «Я» у всіх його проявах. Автори та незмінні ведучі: Яна Пекун – ескпертка з питань гендерної рівності та соціальної інклюзії, і нескромний кризовий психолог – Олексій Удовенко. Запрошуємо вас дивитись «Менталочку» на YouTube https://www.youtube.com/@podcast_mentalochka І слухати на усіх подкаст-платформах. Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі молодіжних просторів ТВОРИ! в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

你可能也會喜歡

若要收聽兒少不宜的單集,請登入帳號。

隨時掌握此節目最新消息

登入或註冊後,即可追蹤節目、儲存單集和掌握最新資訊。

選取國家或地區

非洲、中東和印度

亞太地區

歐洲

拉丁美洲與加勒比海地區

美國與加拿大