![](/assets/artwork/1x1-42817eea7ade52607a760cbee00d1495.gif)
162 episodes
![](/assets/artwork/1x1-42817eea7ade52607a760cbee00d1495.gif)
Been There, Done That ΜΙΝΑ ΜΠΙΡΑΚΟΥ
-
- Society & Culture
-
-
5.0 • 4 Ratings
-
H Μίνα Μπιράκου μιλάει για όσα και όσους της έκαναν καλή ή κακή εντύπωση την εβδομάδα που πέρασε, προτείνει ό,τι της άρεσε και την έκανε να περάσει καλά, σχολιάζει την επικαιρότητα, ασχολείται με τις ανθρώπινες σχέσεις και ιστορίες, παίρνει θέση σε ζητήματα που σηκώνουν συζήτηση και αφηγείται προσωπικά περιστατικά. Με καλεσμένους ή μόνη της, κάθε εβδομάδα ανοίγει μικρόφωνο με το Been There, Done That!
-
Ολυμπιακοί oh la la, ΗΠΑ ωπα, πού θα φας καλά στις διακοπές. Καλό Καλοκαίρι!
Τελευταίο επεισόδιο σεζόν με Ολυμπιακούς στο Παρίσι, τις ΗΠΑ σε πολιτική κωμωδία και τη Σαντορίνη με προειδοποίηση υπερτουρισμού. Οι καλύτερες ταβέρνες των διακοπών από τη Μάρω Παρασκευούδη. Ραντεβού Σεπτέμβριο!
-
Αυτί σύμβολο, hillbilly Veep, προβλέψιμο βούλωστο, βουτιές στον Σηκουάνα. Σιγοβράζετε;
E-foil στη Μεσσηνία, μια απόπειρα δολοφονίας, ένας απρόβλεπτος VP, ένα προβλέψιμο βούλωστο και δημαρχιακές βουτιές στον Σηκουάνα, σε μια εβδομάδα με θερμοκρασίες βρασμο
-
Ινφλουένσερς άμεσης δράσης, παντιέρες με νεύρα, Τζο εκεί. Βιβλία για αλμυρίκι
Όψιμος έρωτας με το Ιόνιο, διχασμός για μια σημαία, ινφλουένσερς που γαβγίζουν και μοιράζουν 50ευρα, ο Τζο ακίνητος, οι εκατομμυριούχοι κάδοι της Νέας Υόρκης, οι Γάλλοι που είναι Γάλλοι. Ο Θεοδόσης Μίχος διαλέγει τα βιβλία του καλοκαιριού
-
Ντιμπέι τραγέλαφος, δεξιά ναφθαλίνη, εξαήμερη σφαλιάρα. Οι σειρές του καλοκαιριού.
Η εξαήμερη εργασία στην Ελλάδα αγαπήθηκε από τα ξένα media, το κωμικό debate των ΗΠΑ, τα βάσανα της ΝΔ, ο αξύριστος Στέφανος, οι μνηστήρες του ΠΑΣΟΚ, το αχρείαστο reality. Θοδωρή Δημητρόπουλε ποιες σειρές θα δούμε τον 15αυγουστο;
-
Έξαλλες Χίμαιρες, ταλαίπωρα τριήμερα, κάλπες παντού. To AI είναι φίλος μου
Τριήμερα της αγοραφοβίας, ο βρώμικος Σηκουάνας, οι εκλογές Γαλλίας, Αγγλίας και ΠΑΣΟΚ, ο πόλεμος του Καραγάτση. Πώς το AI με κέρδισε
-
Μια σκάλα, ένα χάμπουργκερ, το unmute του ΠΑΣΟΚ. Το Παρίσι είναι πάντα καλή ιδέα
Τρεις μέρες στο Παρίσι, το ξύπνημα του ΠΑΣΟΚ, ένα περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας, πολλή τηλεοπτική παράνοια. Austin Butler how you doin?