72 episodes

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

BROCAST Brocast

  • Comedy
  • 4.6 • 9 Ratings

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

  Matěj Dvořák

  Matěj Dvořák

  Přátelé, po letní prodloužené přestávce jsme kooonečně zpět. A protože jsme tento podzim chtěli odstartovat nějakým kontroverzním tématem a politiku jsme letos nestihli, tak jsme se vrhli na druhé nejkontroverznější téma na světě – auta. Naštěstí jsme na to nebyli sami a naše pozvání přijal Matěj Dvořák, pořadatel kulturních akcí a producent, kterého ale spíš … #72 – Matěj Dvořák Read More »

  • 2 hr 43 min
  Luděk Staněk

  Luděk Staněk

  Zdravíčko přátelé, tak jsme opět zde a to tentokrát jsme si přichystali takovou letní a odlehčenou epizodu, která byla plná kontroverzních témat a predikcí o začátku občanské války. Jak jste tedy už možná poznali, hostem byl komik a coolfaktor dvojice Čermák Staněk Comedy Podcastu – Luděk Staněk. A že to byla prča od začátku do … #71 – Luděk Staněk Read More »

  • 2 hr 21 min
  Vilém Vlašic - Letní grilovačka vol. 2

  Vilém Vlašic - Letní grilovačka vol. 2

  Dámy a přátelé, pánové a nepřátelé, hostem speciální letní grilovačky byl “pariot”, kluk s holistickým přístupem k životu, zastánce rakouské ekonomické školy a náš bezva kamarád – Vilém Vlašic. Rozhovor, ve kterém jsme se snažili neřešit politiku, má přes 4 hodiny a byla to sranda od začátku do konce. Ti, kteří to naše blábolení doposlouchají … #70 – Vilém Vlašic – Letní grilovačka vol. 2 Read More »

  • 4 hr 25 min
  Daniel Prokop

  Daniel Prokop

  Naši drazí diváci a posluchači, jsme tu s další epickou epizodou. Hostem našeho podcastu byl sociolog, doktorand při Univerzitě Karlově a zakladatel PAQ Research – Daniel Prokop. Dana nejspíš znáte z Otázek Václava Moravce či DVTV, kde se pravidelně objevuje před volbami nebo těsně po nich (což v Česku skoro pořád), aby vysvětlil, proč volby … #69 – Daniel Prokop Read More »

  • 2 hr 42 min
  UFO je tady a dorazil i Honza Palička!

  UFO je tady a dorazil i Honza Palička!

  Planeta Země dokončuje svou osmou a půltou orbitu od Aztéky proklamovaného konce světa, Aštarovu flotilu střídá ta Ptaahova, Napoleon před 206 lety prohrává u Waterloo a 87. narozeniny by oslavil Barack Obama senior, keňský muž, který je falešně vydáván za otce Barryho Soetora, známého pod pseudonymem Barack Obama junior. Konstelace je tak přímo ideální k … #68 – UFO je tady a dorazil i Honza Palička! Read More »

  • 4 hr
  Petr Mára je zpět!

  Petr Mára je zpět!

  Ahoj, tady Brocast. Nový video. A dneska… Dneska tady byl Petr Mára a natočili jsme jeden z nejzajímavějších rozhovorů. Petra není třeba nějak zvlášť představovat a tak jsme toho využili a rovnou jsme se vrhli na palčivá témata. Povídali jsme si o dlouhodobých investicích zatímco jsme sledovali pád Bitcoinu, o výchově dětí a zda jim … #67 – Petr Mára je zpět! Read More »

  • 2 hr 57 min

Customer Reviews

4.6 out of 5
9 Ratings

9 Ratings

aprskavec ,

Diky

S Kazmou me to bavilo :-)

Top Podcasts In Comedy

You Might Also Like