51 episodes

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

BROCAST Brocast

  • Comedy Interviews
  • 4.3, 6 Ratings

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

  Hynek Medřický

  Hynek Medřický

  O nás Češích se říká, že jsme národem kutilů. Někteří jsou v tom opravdu špatní, někteří dobří a z těch úplně nejlepších se pak stávají dokonce vynálezci. A jedním takovým vynálezcem je host, expert na světlo a držitel patentu – Hynek Medřický. Hynka zřejmě už znáte z jiných rozhovorů, protože pokud se v ČR chcete … #51 – Hynek Medřický Read More »

  • 3 hr
  Jan Hvízdal

  Jan Hvízdal

  Přátelé, rychle se něčeho chytněte nebo si radši sedněte, protože tohle byla jedna z nejhlubších epizod, kterou jsme doposud natočili. Našim hostem byl nezaměstnaný dojič krav, vůdce psí smečky, profesionální sběrač psích hoven, fotograf a dobrý druh – Jan Hvízdal. My na Honzu narazili tak, že jsme mu už pár měsíců zběsile lajkovali fotky ze … #50 – Jan Hvízdal Read More »

  • 3 hr 11 min
  Maxim Habanec

  Maxim Habanec

  Skate or Die. Tuhle hlášku prý používali opravdoví hardcore skejťáci pro označení svého způsobu života. Měli to napsané na skateboardech, rampách, zdech, tričkách nebo třeba vytetované po těle. Dnes to spíš už používají pozéři, kteří chtějí vypadat cool… Na tohle jsme se Maxe sice nezeptali, to jsme si teď našli na internetu, ale za to … #49 – Maxim Habanec Read More »

  • 2 hr 20 min
  Richard Brož - Severní Korea speciál

  Richard Brož - Severní Korea speciál

  Dezinformace o Kim Čong-unovi jsou jako severokorejské jaderné hlavice obohacené uranem. Je jich hodně a jsou nepřesné. Abychom tedy mohli přijít pravdě na kloub, pozvali jsme si jednoho z mála Čechů, který Severní Koreu opravdu navštívili – Richarda Brože z We Love Šumava.⁣ ⁣ Richard nám popsal, jak se dá do Severní Koreji vůbec dostat, … #48 – Richard Brož – Severní Korea speciál Read More »

  • 3 hr 21 min
  Jindřich Šídlo

  Jindřich Šídlo

  Čau lidi, my jsme Brocast a tohle je šťastné úterý. A tohle úterý může být šťastné i díky tomu, že naším dalším hostem byl jeden z nejlepších a nejrespektovanějších českých novinářů – Jindřich Šídlo.⁣ ⁣ A že řeč nebyla jen o Aréně Jaromíra Soukupa, Andreji Babišovi, Miloši Zemanovi, Václavu Klausovi, Pavlu Novotném, stavu veřejnoprávních médií, … #47 – Jindřich Šídlo Read More »

  • 2 hr 4 min
  Honza Palička je zpět! Konspiracy-19, Kim Čong-un a UFO v Brazílii

  Honza Palička je zpět! Konspiracy-19, Kim Čong-un a UFO v Brazílii

  Zdálo se, že pekelní ještírci a prominentní škůdci z řad židozednářských tajných společenství se na nějakou dobu odmlčeli, ale nenechte se zmást! Podívali jsme se doslova pod roušku koronavirové pandemii a zjištění jsou tak znepokojivá, že si je nemůžeme nechat pro sebe. Temné síly se sice snaží pravdu dlouhodobě umlčet, nicméně konstelace Brocast & Honza … #46 – Honza Palička je zpět! Read More »

  • 3 hr 10 min

Customer Reviews

4.3 out of 5
6 Ratings

6 Ratings

aprskavec ,

Diky

S Kazmou me to bavilo :-)

Top Podcasts In Comedy Interviews

Listeners Also Subscribed To